Jakékoliv dotazy posílejte na mailovou adresu

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

nebo na

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Konzultace se může týkat čehokoliv, co souvisí s esoterikou, včetně posouzení práce kteréhokoliv astrologa, kartáře, léčitele nebo léčitelky. Přece jenom se v českých stojatých vodách nezáživné ezoteriky pohybuji od roku 1990.

Charitativní odpovědi na osudové záležitosti zdarma nabízím čas od od času na internetovém www.blesk.cz - stačí poslat do chatu svůj dotaz a modlit se, aby se na vás dostala řada nebo si pojistit odpověď zaplacením částky cca 60 nebo 70 Kč přes sms.

Na osobní  konzultaci se můžete objednat přes výše uvedené maily nebo přes sms na tel. čísle: 602 29 19 62

Nabídku digi-amuletů, které se dají použít též jako výtvarná díla, najdete pod tlačítkem "digi-amulet".

Dlouhá léta jsem na těchto stránkách nabízel vykonání rituálů na jakoukoliv záležitost, která vám leží na srdci, jelikož rituály jsou moje mediální vášeň, stejně jako meditace, Tantra a Sexuální Magie. To samé se týká i mých Kurzů meditací a Tantry, což jsou v podstatě Kurzy sexuální Magie. K tomu všemu se řadí i můj nekonvenční Kurz astrologie, Kurz dlouhověkosti (nesmrtelnosti) Magie života, Kurz bleskurychlého psaní na klávesnici a také Kurz výkladu tarotových karet. Vše bylo vždy jen a pouze především pro vážné zájemce, popřípadě pro naše budoucí spolupracovníky.