Co je digi-amulet neboli digitální amulet a digitální talisman?

Digi-amulet neboli digitální amulet je paměťová karta s nahranými fotkami z rituálů, které jsme opakovaně konali často i několik let a navíc jsme je prováděli na různých místech po celém světě. Přinesly nám štěstí, radost a sílu a stejnou sílu a štěstí mohou přinést i vám, když je budete nosit u sebe. Na každém digi-amuletu jsou všechny symboly a jména hlavních ochranných entit, "andělů" a "démonů", neboli géniů, kteří chrání před nebezpečím a před negacemi a přitahují kladné a užitečné a samozřejmě i radostné události a věci.

Digi-amulet posílám většinou jako přílohu k mailu, kterou si můžete stáhnout (je to od 250 do 650 MB) a nahrát buď na flešku, kterou potom nosíte s sebou, podobně jako veselé fotky z dovolené nebo si můžete digi-amulet nahrát do mobilu, popřípadě si jej nechat v počítači nebo na externím disku.

Digi-amulet je na ochranu, zatímco talisman přitahuje všechno, co je dobré. Digitální amulet je soubor několika set fotografií z rituálů, které jsme dělali v průběhu minulých třiceti až čtyřiceti let (některé záznamy jsou ještě starší) na zdraví, prosperitu, na peníze a na dobrou práci a samozřejmě i na spokojené partnerství. Digi-amulet je tak emocionálně, iracionálně, analogicky, psychologicky, synchronicitně a s nejvyšší pravděpodobností i psychotronicky propojený s desítkami v praxi provedených rituálů u nás i v zahraničí a stovkami hodin, věnovaným individuálním i kolektivním meditacím. Jde o naprosto jedinečnou věc, kterou nenajedete, neseženete a nekoupíte nikde jinde na světě. Kdyby se můj digi-amulet pokusil někdo napodobit, zůstala by jeho snaha na stejné úrovni, jako kdyby se pokusil vyskočit vlastní silou do vesmíru. Umělecké a esoterní dílo se v pravém slova smyslu napodobit nebo "padělat" nedá. Stejně jako se nedá padělat před padesáti lety vydaná kniha nebo nahradit šedesátileté zkušenosti. Jde tudíž o naprostý unikát. Kdyby si kdokoliv řekl, že vyrobí svůj vlastní digitální amulet a talisman, musel by začít meditovat a zaznamenávat své rituály do graficky a symbolicky přijatelné formy a musel by u toho vydržet minimálně šedesát let, ale i tak by jeho snaha s nejvyšší pravděpodobností zůstala na stejné urovni, jako kdyby se absolventi místní školky pokusili postavit za humny u lesa stejně velkou pyramidu jako je ta v Gíze.

Pokud si chcete prohlédnout obsah digi-amuletu, můžete tak učinit na počítači a v některých mobilech, ale pro funkci amuletu je to celkem jedno. Nahlédnout do vnitřní struktury ale můžete prakticky kdykoliv, když vás to bude zajímat, je tam toho poměrně dost.

 

Své dotazy posílejte na mailovou adresu

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

nebo na

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Nabídka

 

Digi-amulet Základní - skvost mezi světovými amulety a talismany, najdete zde všechny základní ochranné démony a ochranná božstva, vešly se jich sem celé zástupy a každý z nich je nadržený pomáhat vám prakticky ve všem a chránit ode všeho, co by vás mohlo ohrozit. Všichni jsou vskusně zakletí do fotografií pořízených při stokrát opakovaných rituálech na jejich vyvolání a přislibu spolupráce.

Tento amulet/talisman se dá doplnit ještě DAP - to není daňové přiznání, ale skoro, něco podobného - Digitální Amulet Pomsty - ochranný amulet, který vrací všechno zlo, pokud je na vás někdo vyslal, na svého původce. A ještě k tomu přidá pár pohlavků. Na duchovní úrovni samozřejmě, ale sankce jsou to poměrně dost patrné.

 

Digi-amulet Money - působí podobně jako Lakšmi mantra, nemusí hned během půl roku udělat z loosera boháče, ale podporuje štěstí a prosperitu. V podstatě by se dalo říct, že Digi-amulet Money by měl mít u sebe každý kandidát na prezidenta.

 

Digi-amulet Partnerství - harmonizuje vztah, působí podobně jako původní amulety Venušiny, podporuje domluvu i v situacích, kdy ostatní balí kufry a partnerovy věci házejí z okna.

 

Digi-amulet SEX - podporuje všechno, co patří do oblasti sexu a částečně i tantry. Na tantru a na kurzy tantry mám speicální amulet/talisman, který se hodí pro všechny, kteří občas nechávají plynout svou mysl v tantrických meditacích.

 

Digi-amulet Zdraví - obsahuje všechna užitečná zaklínadla a všechny symboly podporující a chránící život a zdraví. Pokud budete po autonehodě čekat na sanitku, tak vydržíte dvakrát déle než ostatní, stejně postižení.

 

Digi-amulet special - je ve všech situacích zaměřený na pomoc speciálně svému majiteli.

 

PTEJTE SE, PIŠTE, NESTYĎTE SE! JDE O VAŠI BUDOUCNOST. JÁ MÁM SVOJI BUDOUCNOST UŽ ZA SEBOU, TEĎ JE ŘADA NA VÁS.