Digi-amulet neboli digitální amulet je paměťová karta s nahranými fotkami z rituálů, které jsme opakovaně konali často iněkolik let. Přinesly nám štěstí, radost a sílu a stejnou sílu a štěstí mohou přinést i vám, když je budete nosit u sebe. Na každém digiamuletu jsou také všechny symboly jména hlavních ochranných andělů, "andělů" a "démonů", neboli géniů, kteří chrání před nebezpečím a před negacemi a přitahují kladné a užitečné a samozřejmě i radostné události a věci.

Digi-amulet posílám buď nahraný na CD, je to od 250 MB do 650 MB, obsah si nahrajete buď na flešku, kterou potom nosíte s sebou, podobně jako veselé fotky z dovolené nebo si můžete digi-amulet nahrát do mobilu. Nebo jej mohu předat při osobním setkání na CD, na flešce nebo jej mohu nahrát na vaši paměťovou kartu, do počítače, na externí disk nebo do mobilu.

Pokud si chcete prohlédnout obsah, můžete nejlépe na počítači a v některých mobilech, ale pro funkci amuletu je to celkem zbytečné. Nahlédnout do vnitřní struktury můžete, když vás to bude zajímat, ale je tam toho poměrně dost.

 

Cena jednoho digitálního amuletu je 2000 Kč

Platí se převodem na účet číslo 105677704/0300

 

Své dotazy a objednávky posílejte na mailovou adresu

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

nebo na

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Nabídka

 

Digi-amulet Základní - skvost mezi světovými amulety a talismany, najdete zde všechny základní ochranné démony a ochranná božstva, vešly se jich sem celé zástupy a každý z nich je nadržený pomáhat vám prakticky ve všem a chránit ode všeho, co by vás mohlo ohrozit. Všichni jsou vskusně zakletí do fotografií pořízených při stokrát opakovaných rituálech na jejich vyvolání a přislibu spolupráce.

Tento amulet/talisman se dá doplnit ještě DAP - to není daňové přiznání, ale skoro, něco podobného - Digitální Amulet Pomsty - ochranný amulet, který vrací všechno zlo, pokud je na vás někdo vyslal, na svého původce. A ještě k tomu přidá pár pohlavků. Na duchovní úrovni samozřejmě, ale sankce jsou to poměrně dost patrné.

 

Digi-amulet Child - amulet vhodný pro děti, funguje i když jej mají u sebe rodiče, je zbytečné, aby tento amulet děti nosily na krku a občas se přidusily nebo aby ho občas spolkly. Můžete ho mít v peněžence nebo, což já osobně považuji na nejlepší - nahraný v mobilu.

 

Digi-amulet Money - působí podobně jako Lakšmi mantra, nemusí hned během půl roku udělat z loosera boháče, ale podporuje štěstí a prosperitu. V podstatě by se dalo říct, že Digi-amulet Money by měl mít u sebe každý kandidát na prezidenta.

 

Digi-amulet Partnerství - harmonizuje vztah, působí podobně jako původní amulety Venušiny, podporuje domluvu i v situacích, kdy ostatní balí kufry a partnerovy věci házejí z okna.

 

Digi-amulet SEX - podporuje všechno, co patří do oblasti sexu a částečně i tantry. Na tantru a na kurzy tantry mám speicální amulet/talisman, který se ale vyloženě hodí pro všechny, kteří se oddávají tantrickým meditacím.

 

Digi-amulet Zdraví - obsahuje všechna užitečná zaklínadla a všechny symboly podporující a chránící život a zdraví. Pokud budete po autonehodě čekat na sanitku, tak vydržíte dvakrát déle než ostatní, stejně postižení.

 

PTEJTE SE, OBJEDNÁVEJTE, PIŠTE, NESTYĎTE SE! JDE O VAŠI BUDOUCNOST. I KDYŽ CHYTRÉHO PREZIDENTA MOJE DIGITÁLNÍ AMULETY ASI JEŠTĚ DLOUHO NEPŘITÁHNOU.