Zpomalení cestování a uzemnění leteckého průmyslu

Gréta vítězí. Ano, takhle nějak by to vypadalo, kdyby byla princezna Gréta mocnou čarodějkou.

No, neříkejte, že by to tak nemohlo být - světová pandemie jde až nápadně pomalu mizející "uhlíkovou stopou". Představte si, i když teď budeme vědět, že se jedná pouze o fantazijní, divokou, bujnou, bezbřehou a zřejmě i nedokazatelnou myšlenku a my víme, že i vědci mívají své předpoklady, teorie, axiomy, postuláty, hypotézy, principy a úvahy třeba na téma co kdyby byly v prdeli ryby, jak by asi vypadala budoucnost našich rybníků?

Takže čistě teoreticky si na nekonečně malou chvilku představte, že žádná koronavirová pandemie neexistuje.

Vyšli bychom z definice pandemie, jako smrtící epidemie, která ohrožuje životy a existenci národů, úmrtnost v souvislosti s šířící se nákazou představuje ohrožení, které se prakticky rovná genocidě, prostě průser, že z toho má člověk cvakající prdel, pokud bychom si ale upravili oficiální definici pandemie pouze na předpoklad, že má schopnost šířit se všude po světě, tak v tom případě, bychom jakoukoliv epidemii povýšili na pandemii a každý únor, březen, duben bychom mohli očekávat světovou "pandemii" chřipky a různých viróz, na které se většinou neumírá. Je-li vir zmutovaný nebo ne, to nám může být celkem jedno, protože pokud vir není zmutovaný, tak se s ním v příští sezóně ve svém vlastním těle už s nejvyšší pravděpodobností nesetkáme, protože vir, který nemutuje, jako kdyby ani nebyl virem.

Položíme si otázku, kolik lidí v průběhu roku onemocní chřipkou, tak je to každý rok milion nebo dva, ale pokud to nemá onu drastickou úmrtnost jako měla španělská chřipka na konci světové války, tak si toho nikdo ani nevšimne a novináři píší spíše o tom, komu se opět podařilo něco vytunelovat a kam s tím zmizel.

Všimněte si, že skutečné pandemie často souvisí s válečným stavem nebo s nějakou politickou revolucí, ale to jen tak, čistě esotericky na okraj.

V čem spočívá nebezpečí současného koronaviru? Říkám současného, protože koronaviry na nás zběsile útočí každý rok, jak jsme si již řekli, únor bílý, koronavir sílí, březen, za nákazou lezem, duben, krok za krokem s virem pudem a máj, viruskové mizí v háj nebo tak nějak to probíhá podle lidových pranostik.

S virózou a příslušným virem je to podobné jako s domácím králíkem. Jakmile ho pojmenujete, už má výsadní postavení před jinými, nepojmenovanými. Šlehnout polínkem za uši Kadla a připravit z něho pečínku je přece jenom složitější, než oškubat (nebo co se s tím umrtveným králíkem dělá) a usmažit bezejmenného králíka domácího a stejně tak je složitější vyhýbat se Kadlovidovi19 než jakýmkoliv jiným bezejmenným virovým pohanským kmenům.

Dalším problémem může být vláda boha Svantovida20, která má něco za lubem, popřípadě vlády, které se mohou domluvit, za našimi zády, o nás, bez nás a mít něco za lubem. To může být docela průšvih a dokonce i ekonomický průšvih, protože každý průšvih, za kterým stojí vláda, je ekonomický, popřípadě stojí na prvním místě ekonomický průšvih, o kterém zatím ví jenom vláda a my né, protože nemáme přístup ke stejným informacím a různá vládní usnesení se snaží ekonomický průšvih zaretušovat.

Ekonomický vládní průšvih poznáte podle toho, že ministr financí má zafačovanou ruku nebo ji má v sádře, protože si ji zlomil, jak narazil na dno státní kasy. Nicméně konec humoru, jsme v demokracii, ale musíme si připomenout, že cokoliv vláda nařídí, třeba abychom přestali používat výtah a skákali rovnou z oken na ulici, se musí řídit literou zákona.

Je to jasný? Například pan Čižinský na Praze  7 si odvodil ze zákona, že každý pes, který pobíhá v parku na Letné bez vodítka, přestoupil společně se svým venčitelem literu zákona, která praví, že pokud se pohyblivý předmět dá definovat jako pes, i kdyby vypadal jenom jako chlupatá tečka, tak bez vodítka, i kdyby to bylo jenom na pár vteřin, překračuje zákon, čili něco, nějaké pravidlo, které bylo kolektivně schváleno a odhlasováno, čili já, jako majitel chlupaté tečky, definované jako "pes" musím zaplatit pokutu.

Strážník kvůli tomu jel se svým karavanem až k nám do ulice a čekal před barákem na peníze za pokutu, já to chválím, zákon se nemá porušovat, ani překračovat a pokud se poruší, má strážník neboli poliš právo vymáhat i na pandemií ohroženém starci jako jsem já, pořádkovou pokutu. Správně by mi potom měl nabídnout pomoc s nákupem, protože přece jenom, ve věku dvaasedmdesáti let bych mohl mít třeba i nárok na vydesinfikovaný rohlík nebo roušku zdarma, no, nestalo se tak, je mi to celkem jedno, jsem na to již zvyklý, již jsme něco zažili, proto je nám, starším, už jakákoliv forma nabízené pomoci krajně podezřelá, proč by mi měl pomáhat někdo, kdo chce moje peníze a k tomu ještě prakticky za nic, nikoho jsem neohrozil ani neomezil, ale to jsem trochu odbočil od původní myšlenky - že i poliš i vláda se musí řídit literou zákona.

Pokud se nemůže opřít o jasný a předem definovaný zákon, tak nemůže vyhlašovat jakákoliv nařízení, jako že se třeba mají zavřít putyky nebo obchody, protože tady zřejmě jsou zákony, které usměrňují podnikání a pokud tam není žádný zákon, týkající se určité konkrétní situace, která právě nastala, například, ve státě vypukla pandemie, během níž přišlo o život půl milionu teď už mrtvých, potom je jakékoliv vládní nařízení (nosit náhubky a různě se ponižovat a zesměšňovat třeba tím, že musím dodržovat rozestupy a nesmím pomalu jít už ani na procházku nebo se flákat do parku) NEZÁKONNÉ.

Máme sice politického lídra, který nám jasně předvádí, že na něho žádné zákony neplatí, možná ani ty přírodní, ale když už jde opravdu o kejhák, což v případě rušení živností, cestovního ruchu, sportovních akcí, zavírání společenských prostor ten případ je, měl by mít lid možnost projevit svůj názor. Protože pozor - zazní sice argument, že je lepší chránit zdraví než majetek - ale to je v údajné demokracii obrovský omyl.

To je tak velký omyl, že by se za něj mělo dávat na náměstí na pár dní na pranýř. Je to pravidlo, které platí možná pro pracovní tábory, ale ne pro deklarovanou demokracii.

Zkuste vyjmenovat pár zaměstnání nebo činností, kterým se lidé věnují kvůli tomu, aby měli prachy na živobytí, které současně nepoškozují zdraví. Aha? Nemůžete si vzpomenout, co? Já sám jsem celý život pracovat v chemickém a filmovém průmyslu - výsledek? Azbestóza a silikóza plic, mnoho let léčené i neléčené tuberkulózy a množství operací, kterým bych se zřejmě vyhnul, kdybych zůstal sedět doma, v karanténě.

Teď je ale otázka, jestli bych s tou karanténou souhlasil. Kdybych tady teď dřepěl pod mostem jako zdravý bezďák, horník, který nemusel fárat a psal bych tužkou na toaletní papír své postřehy ze života, našel by se někdo, kdy by mi řekl, chlapče nebo spíše staříku, měl bys být vděčný své vládě, že tě nenechala pracovat. Práce na jednu stranu zušlechťuje a osvobozuje, jak jsme si kdysi říkali, ale na druhou stranu obecně ničí zdraví, to si nevybereš, ani kdyby ses z toho posral.

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

Interview s Monicou

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/