Nejlepší spojení se mnou je v současné době přes mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

A je to. Jako vždy, z hlediska analogie a synchronicity se všechny události, zvláště události, které se něčím podobají, navzájem proplétají. Občas se dokonce určitá kvalita času začne projevovat i tím, že když jdete po prázdné ulici, tak z každých dveří, kolem nichž procházíte, vyskakují (řízení zřejmě naprostou náhodou a principem neurčitosti), ženy s kočárky, rodiny se psy, stařenky, opírající se o francouzské berle nebo i celé kolektivy postižených s holemi a invalidními vozíky, všichni do vás narážejí a snaží se s vámi bleskurychle zaplést do nepřehledného chumlu paží, údů, noh, těl, hlav, psů menších a středních plemen, holí a chodítek.

Když jsem přemýšlel, jaký by v dnešní době byl asi tak nejvýstižnější titulek v novinách, časopisech nebo i na internetových sítích, v bulváru, popřípadě jakémkoliv webovém zpravodajství, tak vyhrál nadpis: "Nedá se jim věřit". Možná bych to doporučil psát ještě s vykřičníkem - Nedá se jim věřit!

Dnes se prostě nedá věřit nikomu a jak jsem již mnohokrát psal a neustále zdůrazňoval, stále přibývá lidí, kteří v návaznosti na své projevy na veřejnosti budí dojem, že nesouhlasí ani se svými vlastními názory.

Nicméně, je stále poměrně dost lidí, kteří se rádi obrátí na mě, tu požádají o radu, tu o harmonicky vyvážený názor na cokoliv.

Ještě než vypuklo rouškové šílenství, mi kleknul počítač, prostě nechtěl naskočit, nechtěl se nechat zapnout, vyloženě nesouhlasil s jakoukoliv formou spolupráce se mnou a když jsem se dva dny téměř nepřetržitě pokoušel ho zapnout a on dva dny houževnatě vzdoroval, tak jsem jej popadl a odnesl do opravny.

Podíváme se na to, ozveme se za týden - jak jsem již psal, skutečně se ozvali, opravit se to nedá, možná eventuálně, ale něco by to stálo a museli bychom objednat jakousi záhadnou součástku z Číny - a vtom se zavřely hospody a hned nato přišel zákaz courat se po venku, popřípadě jen tak zbůhdarma chodit do práce a každý, kdo se chtěl někde jen tak, z dlouhé chvíle klackovat, tak k tomu musel mít nějaký pádný důvod, jako třeba zdravotní procházka, venčení psa nebo krátký sprint za účelem získání potravy. Nejlépe po bezkontaktním zaplacení nákupu.

Takže hlavní computer v řiti, možnost opravy v nedohlednu, přitom skoro veškerá naše práce se odehrává ve virtuálním světě, to je trochu blbá souhra náhod a s nimi souvisejících okolností.

Takže jsme v posledních dnech pracovali hlavně na tom, kromě toho, samozřejmě, aby naši klienti, přátelé a  známí byli v bezpečí a relativní pohodě, abychom dokončili instalaci nového počítače, což se nám již z větší části podařilo.

Je to ale jeden z hlavních důvodů, proč stále opakuji, nesnažte se mi volat, většinou nemám šanci hrábnout po telefonu a pustit se rozšafně do řeči, spíše zkuste navázat kontakt pomocí sms zprávy a nejlépe samozřejmě přes mail. Mailíky kontroluji každý den, ale i zde se může stát, že se jich sejde poměrně hodně, potom nemám čas hned odpovědět na všechno, ale konečný efekt je takový, že přes mail se dočkáte odpovědi cca do dvou až tří dnů, někdy i rychleji.

Každému je jasné, že žijeme v době překotné komunikace, ale často se vyskytne problém, o čem se mám s ostatními bavit, když jsem povahy prosté, myšlení spíše tupého a k tomu všemu ještě nic neumím? Je to problém, s nímž si člověk neporadí během jednoho dne a často ani během jednoho roku.

Je ale zajímavé, že lidé, kteří v podstatě nemají co sdělit, strašně rádi vymýšlejí různé debiloviny, které zatěžují pokud možno celý sdělovací systém. Posílám ti andílka pro štěstí, ale musíš ho ještě dnes poslat deseti dalším, jinak ti andílek nasere. Takhle nějak se rozmnožují i biologické viry.

Dávejte si pozor i na různé rady typu, nemusíte se nakazit, když si budete kloktat teplou vodou nebo zde jsou tři nejdůležitější ásany hatha-jógy, díky nimž se vám všechny koronaviry vyhnou obloukem, stačí zkřížit zápěstí, obrátit oči v sloup a v hlubokém výdechu vydržet alespoň půl hodiny. Podobné rady vymýšlejí skoro všichni, co se chtějí pobavit, ale neví, čím by mohli zaujmout. Pak to zkoušejí alespoň tak, že vydávají za vládu prohlášení nebo se v roli odborníků na slovo vzatých potřebují napůl ilegálně svěřit, aby měli klidné svědomí.

Takže, jako vždy, pozor na psychopaty, kteří hrozně rádi mluví za někoho, ale většinou říkají věci, které by dotyčný z huby nevypustil.

Na to obvykle stačí tři silnější stroužky česneku vymačkat do piva a dolít na litr čerstvou slivovicí.

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

Interview s Monicou

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/