Jaké budou horoskopy na příští týden?

Řeknu vám to rovnou - divoké. Právě je sestavuji a nestačím se divit, nicméně žijeme v době, kdy se stručnost a přesnost vyjádření hodnotí více než květnatě kudrnatý umělecký sloh, proto si v jednoduchosti naznačme již dnes, co mohou jednotlivá znamení čekat mezi 23. a 29. březnem 2020.

Beran

Berani budou mít příležitost projevit svou vůli, život je boj, je to neustálý zápas o místo na slunci, zápas o to, kdo bude koho ovládat a jak s tím ten, kdo se zrovna musí nechat ovládat nebo třeba ani nemusí, ale prostě se nechá ovládat, naloží. A jak si s tím poradí.

Býk

Využijte všeho, co vám v životě může nabídnout Venuše, planeta lásky, přátelství, sexu, rodiny, ale také těhotenství a bezrouškové komunikace.

Blíženci

V podstatě si můžete dělat co chcete a osud vám bude nakloněný, tedy příznivě nakloněný, ne, že byste se mohli ocitnout na "šikmé ploše", ale dávejte si pozor na všechno, co před kým a kdy řeknete. Všechny zbytečné informace budou použity proti vám, tak ať je jich co nejméně.

Rak

Pokud v sobě máte živelný odpor vůči sexu (ano, i tací jsou mezi námi), tak bude ku prospěchu věci, když to v sobě trochu ztlumíte nebo přebijete pevnou vůlí, pomocí níž se dá vykouzlit na rtu svůdný úsměv.

Lev

Nic vám v životě nehrozí, můžete si dělat, samozřejmě v rozumných mezích všechno, co chcete.

Panna

Bude se vám zdát, že byste mohli soutěžit na Olympiádě v hodu flintou do žita. Ale nebude to tak zcela pravda. Máte ještě skryté rezervy.

Váhy

Hrozí vám ztráta, která se může ukázat jako ztráta přímo fatální - ztráta času.

Štír

V navázání, popřípadě udržení zajímavé, příjemné a užitečná známosti vám bude nejvíce překážet vzdálenost.

Střelec

První věc, která napadne každého astrologa, který hodí oko na současný horoskop v souvislosti se Střelcem, je: "Hm, tak tomu tedy nerozumím." Více to rozvedu v zítřejších horoskopech na "Otevřená.cz".

Kozoroh

Je tady dobrá planetární soustava na to, aby se Kozorozi projevovali jako neúnavní bojovníci.

Vodnář

Vodnáře v jeho cestě za štěstím nic nezastaví, korona, kovid, lepra, prostě nic.

Ryby

Pod znamením Neptunu a Merkura se budou Ryby učit proplout úplně vším, co se jim postaví do cesty a zřejmě i proskakovat hořícím kruhem.

 

Monica Star

Přišlo mi, že se v karanténě pro mě nic nezměnilo, stále píšu články a fotím, a proto to na mě nepůsobí tak jako na klientku, která napadla svého přítele, rozbila mu talíř o hlavu, on ji nafackoval, aby se probrala ze záchvatu a mezitím volal policii.

Ale přece jenom na mě celková nálada začíná působit, protože mám chuť si pouštět filmy jako Zombieland, Den poté a osmou řadu American Horror Stories s názvem Apokalypsa.

A teď jsem dokonce začala přemýšlet o potřebě aktualizovat Čtyři jezdce apokalypsy, protože ti ze Zjevení svatého Jana nejsou poplatní současnosti, tak například jezdec Mor, by se určitě měl jmenovat spíše Koronavir nebo Koronamor. Ohnivý jezdec se jménem Válka by se mohl docela dobře prezentovat jako Globální oteplování, černý kůň s Hladomorem by byl Blackout a Smrtka by nás mohla děsit jako tetka Radiace.

Samozřejmě vím, že původní jména jezdců jsou nadčasové symboly, které se ve své prapůvodní podstatě budou používat stále, takže se asi nic aktualizovat nebude, ale možná by se mohla vyzkoušet osvědčená metoda boje s pandemií ze středověku místo funění do roušek a očkování vztyčit pár koronavirových sloupů. Zatím to zabralo vždycky. Určitě máte morový sloup, trčící z kašny i u vás, na náměstí.

Každému přeji, ať je zdravý a v bezpečí a místo vzrůstající agresivity (která je zatím bohudík vidět hlavně vidět na sociálních sítích a je pochopitelná, kvůli nevybité jarní energii) je super si krásně odpočinout, naučit se nový postup líčení, udělat si pořádný jarní úklid a v mém případě se třeba i naučit vařit a dělat rituály na zdraví.

Opět se blíží jako každý rok, Velikonoce, je tudíž možné a dobré se opět lehce zamyslet nad stejným tématem, jako minulý rok.

 

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

Interview s Monicou

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/