Zajímavý článek, zajímavé zamyšlení, stačí kliknout zde

Využil jsem dnes možnosti nákupu vymezeného pouze pro starší spoluobčany, neboli jsem využil toho, že od deseti do dvanácti hodin směli nakupovat pouze seschlí staříci od 65 let nahoru. Olalá, dobrý nápad!

Tak jsem tam mezi nimi kroužil a prudce vyrážel kupředu a opět se bleskurychle stahoval do výchozích pozic i s vozíkem, jak štika mezi unavenými kapříky. Pravda, brali toho požehnaně, bylo to u Alberta, kde se mi už dvakrát stalo (naposledy a napředposledy), že neměli mlíko. Prostě Albert ztratil mlíko, občas se to stává a dnes jsem viděl proč tomu tak bylo.

U regálů s mlékem to doslova vřelo. Pevně semknutá skupinka tří starších matek statečně odolávala tlaku několika Dědů Vševědů, kteří se snažili chňapnout po posledních třech krabicích Tatra-mléka plnotučného. Věru, kdybych zrovna chtěl založit rugbyové družstvo, mužstvo/ženstvo, tak tady bych talentů v rozpuku našel hned celou řadu. Nakonec jsem se krabicového mléka zmocnil já - a řeknu vám, že moje metoda zrychlování podmíněných reflexů je dobrá nejenom jako ochrana před virózou jakéhokoliv druhu, ale i při boji o zachování života pomocí základních potravin.

Už jsem stál u pokladny a bezkontaktně kartou platil, když jsem ještě za sebou slyšel cvakání, jak seschlé stařecké pěstičky chňapaly naprázdno ve vzduchu, kde ještě před vteřinou stálo krabicové mléko Tatra plnotučné. Zapamatujte si, že v životě častěji než síla rozhoduje rychlost, přesto ale síla patří k základním archetypálním jevům, symbolům a znakům, před kterými má většina živočichů od myší a křečků nahoru nesmlouvavý respekt.

Čas oponou trhnul

Čas je prevít, protože většinou dává za pravdu lidem, kteří pravdu mají nebo ji prostě měli, akorát ještě nevyšla najevo.

Zakažte elektrokoloběžky? Pořád dokola jsem vysvětloval, že mi nevadí elektrokoloběžky, ale psychopati, kteří se na nich prohánějí ulicemi.

Stejně tak mi nikdy nevadily nějaké roušky přes obličej, ale vadilo mi zneužívání zakrývání obličeje, čili identity, jinak, ať si kdokoliv nosí na hlavě třeba kýbl s dírama pro oči. Čili psychopat se zakrytým ksichtem je nebezpečný, protože občas dostává společensky nepřiměřené nápady.

Myslím a vždycky jsem si myslel, že není zapotřebí zakazovat zakrývání ksichtů, ale je nutné zakázat islám, který se plete do politiky a do školství. To je dost velký rozdíl. Ale jen tak pro úplnost - v televizi jednou vystupoval nějaký pán, který studoval islám a říkal, já nejsem proti islámu a nic proti islámu nemám, ale jsem proti islámu, který se plete do politiky. V podstatě měl pravdu, ale, ruku na srdce, islám, který se neprojevuje politicky, není přece žádný islám. To je jako kdybychom si řekli, že budeme mít zájmová sdružení lidí, ale nebudou to politické strany, protože se nebudou projevovat politicky. Je to podobné jako "svět bez lidí" - stačí člověka přejmenovat.

Dodnes se ostatně divím a tiše žasnu, kdo (chtěl bych vědět konkrétní jména těch lidí) zprostředkoval vystoupení islámských představitelů nebo agitátorů v českých televizích. Tady mě nenapadá jiný termín, než vlastizrada, s níž by se měl spojovat přiměřený trest. Nepodmíněně.

V zásadě jsem proti psychopatům, kteří mají jakoukoliv politickou moc nebo prostě moc, každý psychopat, který může jakkoliv ovlivňovat myšlení a jednání ostatních, je nebezpečný.

Kdyby nebyli psychopati u moci, nemohly by se stávat ani takové věci, jako když Čižinský na Praze 7 přikáže, aby uniformovaní poliši pokutovali "přestupky", jako že se dvoukilový skoro pes proběhne na Letné po trávníku, ale když padne soumrak, tak je mu jedno, že na lavičkách vysedávají mladí, samozřejmě bez roušek a bez psů - trochu to nechápu. Byl jsem večer na procházce se svým skoropsem a nepotkal jsem a neviděl jsem ani jednoho poliše, ani jedno "uniformované" auto, nic, jako kdyby dodržování pořádku, řádu a zákona v této oblasti nikoho nezajímalo. Je to možný, vůbec? Pod Čižinského vedením zřejmě ano. Jsem zvědav, jestli bude nějaká akce, pro nás, seniory nad 70 (72) ohledně rozdávání roušek za přiměřenou cenu. Prachy na pokutách z nás občas vyždímají, vždycky jsem počítal, že za rok jsem polišům rozdal cca deset litrů, aniž kohokoliv ohrozil, či omezil, šlo většinou o krátké parkování nebo o překročení povolené rychlosti o pár kilometrů, nikdy se nic vážného ani nevážného nestalo. Je to Kocourkov nebo Těžká republika?

 

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

Interview s Monicou

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/