Jak vyzrát na koronavirus snadno a rychle

Taky jste si všimli, kolik zajímavých nabídek se bystře objevilo, tiše a nenápadně ve stínu koronaviru? Už jsem viděl i kurzy, které vás naučí za 4000 Kč namíchat si podomácku empaticko-homeopatickou směs nějakých debilovin - a ejhle, stačí potom tři kapky denně a jste dokonale chránění, nepotřebujete už ani korunu (nebo koronu) utratit ve zdravotnických potřebách. Paráda.

Jednou se možná budou na Hradě ukazovat turistům koronovační klenoty, ale zatím ještě nemám žádnou pevnou představu, co to vlastně bude.

Opět si vzpomínám, jak se lidé vždycky řehtali, když jsem říkal, hele, rada pro budoucnost, naučte se něco, co se dá sdělovat pomocí slov, dopisu, mailu nebo telefonem, nejlepší je ale ovládnout psaní na klávesnici počítače, naučte se prostě rychle psát na klávesnici - já sám patřím k nejrychleji píšícím lidem ve vesmíru a také toho patřičně využívám, sepisuji knihy, články, úvahy, pohádky, povídky, astrologické horoskopy a výklady tarotových karet, to všechno se dá nabídnout po mailu a nejenom nabídnout, ale například, když napíšete knihu nebo sepíšete něco na objednávku, tak obvykle se za takovou práci dostává honorář, jinými slovy peníze.

Čili, naučte se třeba vykládat karty nebo sestavovat horoskopy, popřípadě psát zajímavé úvahy, ale můžete se naučit i cizí jazyk, alespoň tak dobře, že jej budete moct vyučovat a můžete se naučit i cokoliv jiného, co se dá učit pomocí počítače a sepsaného textu a máte vystaráno - a lidi se smáli a smáli, hahahaha... myslíš si, debile, že tohle opravdu stačí? Řeknu ti rovnou do očí jako fotbalista, hokejista, cyklista, slalomista, zpěvák, hudebník, majitel hudební skupiny tradičního pohanského jazzu, herec, jenž se honosí být mistrem slova na prknech, která znamenají svět, že seš píčus, který ničemu nerozumí, klidně si seď doma a ťukej si jak kretén do klávesnice, nám patří svět! My tady vystupujeme před davy nadšenců a i kdyby... co? Cože? Jak, že se může něco stát a nebudeme moct pracovat? Zalez!

Inu, čas oponou trhnul, jak říká klasik a podle všeho, jak to tak vypadá, tak už nikdy nic nebude takové, jaké to kdysi bylo - nebo si myslíte, že se brzy opět zaplní stadiony a hlediště lidmi, kteří přijdou na fotbal, hokej, do divadla, fandit na maratón či Olympijské hry? Nebo nám odborníci doporučí a občas i DOPORUČÍ zůstat raději doma a zírat na telku? Dříve se také říkalo "na bednu", dnes by se mohlo říkat "na placku".

Jinými slovy, si začínám pomalu myslet, že svět přestává patřit lidem, které neumějí komunikovat pomocí epistolografického umění, kteří se nevyznají v lingvistice a kteří neumějí ani pořádně ťuknout do klávesnice.

Pozoruji i kolegy "esoteriky", jak sepisují sáhodlouhé úvahy na jakékoliv téma, hlavně, aby to kralovalo na fejsbuku a lidé to hltavě čtou a říkají si, hm, pane, to je ale dlouhej článek, asi v něm bude PRAVDA, sem si budeme chodit pro denní dávku moudra - a pokud se budeme chtít na cokoliv zeptat, použijeme mail a dostaneme odpověď, jistě to bude vzrušující, tak s chutí do toho.

Takže, vážení přátelé, ještě jednou si dovolím apelovat na vás v tom smyslu, abyste si uvědomili, že naučit se rychle psát na klávesnici může být občas docela "zlato", zatímto, mlčeti bude "jen" stříbro.

Když už jsme u toho, tak naučit se psát na klávesnici může každý pitomec, to dokazuje i můj strejda, ale pokud se budete chtít naučit rychle psát,  tak se neobejdete bez určitých cviků a meditací, které zrychlují reflexy a časem zjistíte, že cviky a meditace na vytváření nových podmíněných reflexů a na zrychlování podmíněných reflexů současně slouží i jako ochrana proti virózám.

Na první pohled to vypadá divně a možná to zní až paradoxně, ale například při procvičování tricepsů, to jsou antagonisté k bicepsům, čili natahovače paže, se uvolňují do krevního oběhu látky, působící jako antivirotika.

Každý sval, který koná svou funkci, produkuje sílu a práci při současném smršťování nebo statickém izometrickém překonávání odporu, popřípadě při natahování během povolování napětí a pracuje na základě poměrně složitých biochemických reakcí. Pro normálního pitomce stačí informace, že na počátku svalové práce se do hry vkládají určité organické látky, které se při svalovém pohybu spotřebovávají (mizí jak uhlí, když se přiloží do kamen) a na konci hry odcházejí do krevního oběhu jiné látky, označované jako produkty výměny látkové. Finální produkty celkové výměny látkové jsou potom využívány maximálně jako verbální označení naprosté bezcennosti, ale nás může zajímat skutečnost, že speciálně tricepsy (svaly, které nejvíce pracují při benči nebo když jejich majitel dělá kliky), při určité, specifické námaze produkují desítky látek, které působí v těle jako antivirotika, neboli virostatika.

Moje osobní zkušenosti s tímto procesem jsou absolutně, až bezprecedentně výborné. Do určitého svého životního období, cca do mých 35 až 36 let jsem měl dvakrát až třikrát do roka silnou angínu, ale to byly angíny, o které se dalo opřít. Začátek nemoci byl vždy rychlý, to jsem mohl být třeba na Václaváku a najednou se mě zmocnil známý pocit, "a do prdele, už je to tady zase," a za chvíli se mi začala podlamovat kolena, měl jsem co dělat, abych se z posledních sil nebo z předposledních sil doplazil k taxíku, "Plynární 29," a na Plynární jsem se z definitivně posledních sil dostal do postele, opuchnul mi krk, nemohl jsem mluvit, dýchat, polykat, jen jsem chrchlal, na mandlích se objevily bílé čepy, no prostě hrůza. Acylpyrin, Aspirin, C-vitamin, čaj a hlavně dva až tři týdny, než jsem se mohl opět začít váhavě vracet mezi zdravé lidi.

Chřipka to samý - najednou přišly teploty, 37, 38, 39 a jednou jsem to dotáhl dokonce na 42o C, to už pomalu hraničilo se samovznícením, známí si mohli o mě připalovat cigára a opět to trvalo dva až tři týdny, někdy taky celý měsíc. Takže, když jsem to všechno sečetl dohromady, byl jsem za rok více ve stavu nemocných než ve škole nebo v práci a byl to docela vážný problém.

Potom jsem začal houževnatěji cvičit benčpres a hlavně jsem dával dohromady cvičební systém a systém meditací na co nejhouževnatější procvičení tricepsů a myslím, že se mi to docela povedlo, možná by to bylo i na Nobelovu cenu, ale to je teď vedlejší - důležité je, že najednou - a přišlo to jak švihnutí čarovného proutku, jsem přestal mít jakoukoliv virózu, jinými slovy, od roku 1980 jsem ani jednou neměl angínu, ani chřipku, dokonce se mi nikdy nezvýšila teplota, i když jsem prošel zcela evidentní "nákazou" na více než 37 stupňů a to maximálně na jeden den. Za posledních dvacet let jsem neměl vůbec žádné příznaky jakékoliv virózy, chřipky nebo angíny. Krční mandle mám stále na svém místě, ty jsem si nenechal nikdy vyškubnout a naši naštěstí tento debilní nápad taky neměli. Nosní mandle mi nechali odejmout (dodnes si pamatuju, jak to křuplo, když mi je katův pacholek rval z jícnu a vůbec to nepomohlo. Pak už šla jen jedna angína a chřipka za druhou. K tomu mi v ranném dětství ještě naočkovali tuberkulózu a to byla taky docela prdel, poslední litry vody mi mechanicky odsávali z plic v roce 79 na Bulovce. Což bylo také zajímavé, byl jsem na oddělení tuberkulózy a ani jeden doktor a ani jedna sestřička tam nikdy nenosili roušku.

Co se týká těch roušek, jestli jsou účinné nebo nejsou účinné, tak si myslím, že na to člověk nemusí být ani žádný obzvláště velký génius, aby mu bylo jasné, že každá rouška představuje určitou překážku při normální ventilaci, čili je silně pravděpodobné, že místo x bacilů a virů jich vydechnu do okolí nebo z okolí vdechnu x mínus NĚCO, nemusí to být žádné obrovské číslo, co do účinnosti roušky, ale i malé rozdíly mohou být fatální. Jen tak mimochodem, na to, abyste dostali říznou tuberu, které se už nikdy v životě nezbavíte, stačí vdechnout 6 bacilů. Blbý, co?

 

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

Interview s Monicou

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/