Útočníci z Marsu

Žijeme v době informačních zmatků, čili je to přesně tak, jak jsem předpokládal a jak jsem před tím i varoval už minulý rok. Lidé se ptali, co nás čeká? Co nás nemine? V čem bude rok 2020 horší či lepší, než byla léta minulá?

S evolučním fenoménem, zvaným internet se naprosto logicky dalo čekat to, že lidé, zvláště ti bystřejší, si rychle uvědomí sílu a moc, kterou mají informace. Pomocí informací můžete dát vědět o sobě, co děláte, co nabízíte, ale můžete také nabídnout pomocnou ruku komukoliv, kdo o to bude stát.

Pomocí informací můžete vyhodit ze sedla konkurenci nebo získat beztrestnost pro činy, které by se jinak jevily jako téměř ohavné. Můžete též oslabit politického či biologického protivníka.

Dospíváme k situaci, kdy se dá omluvit všechno, co se dá vysvětlit.

Nedávno nám Čína přislíbila docela slušné dotace, finanční injekce a možnost spolupráce, u které se našim podnikatelům chvěly uši a ruce, v nichž drželi své kalkulačky. Ty, vole, i kdyby to stálo dvacet devět korun, tak krát šedesát miliónů, to máme... za to už bych si mohl koupit celou Vysočinu a půlku Brna...

A najednou bum, nafouknutý balónek praskne jak mýdlová bublina a Čína natahuje milióny paží s prosíkem o finanční podporu při souboji s nepřítelem, sice nejmenším, ale o to nebezpečnějším. Vzpomínáte na věštbu, kterou dostal Alexandr Veliký? Že nad všemi svými nepřáteli zvítězí, ale nakonec mu ten nejmenší natrhne prdel, na což si vzpomněl, až když už umíral na virózu po píchnutí komárem, asi to tak bylo, ale jak říkám, nebyli jsme u toho, dnes je nutné všechno brát s rezervou. Vycházejme stále z toho, že napsat se dá cokoliv a není na světě žádná informace, která by neměla něčemu nebo někomu sloužit, tak bacha na to.

Jen tak mimochodem, když si položíme otázku, kdo zplundroval Afriku a hromadu dalších kolonizovaných zemí (kromě Belgie samozřejmě), tak to byla Čína. Čína je prostě všude. Teď jsem si vzpomněl, že dnes jdu do číny, ale já chodím do číny pracovně a hlavně se vyhýbám číně na Opatově, tam je to jak ve středověkých Hrdlořezích, ale to je kapitola sama pro sebe, však to jistě už taky sami znáte.

Položme si otázku, jakou si asi pokládají davy vědců po celém světě - kdeže to vlastně vznikl onen bájný koronavirus? Další otázka je, mohli bychom si i my vypěstovat svůj vlastní kmen koronaviru, jen tak, pro radost nebo pod záminkou, že jednou by se třeba mohl hodit..?

S tím souvisí i naše sázka, kterou jsme včera uzavřeli, kdy se objeví první, objektivně dokazatelný koronavirus na území České republiky? Nebo budeme jen čekat na Marťany?

Místo v Číně, kde se záhadný virus objevil je taky záhadné, podle domorodých pověstí žije v chu-pejských horách divoký člověk jie-žen a devítihlavý pták feng-chuang. Možná to trochu připomíná legendy o přenosu HIV na člověka, díky tomu, že si pohlavně nenasytní domorodci užívali v pralese s opicemi.

Za vlády Mao Ce-tunga (znal jsem člověka, který se s velkým Maem setkal osobně) vznikl nedaleko Sien-ningu systém podzemních krytů, který měl v případě války sloužit jako sídlo vlády. Bylo by dost s podivem, kdyby tento projekt, známý jako Projekt 131 byl hned v těsném sousedství s tajnou biologickou laboratoří, z níž by mohly unikat nebezpečené viry.

Možnost vzniku koronaviru někde na náměstí, kam se vejde deset miliónů lidí, na zahnívajícím tržišti, kde neznají základní hygienická pravidla, je taky poněkud pofidérní, proč se něco podobného nestalo už dávno? Nebo by se vtírala na mysl otázka, kolikrát se to už stalo, že by na tomto tržišti vznikla nějaká prudérní nákaza? To je blbost, si myslím, zcela evidentní, lidi zase nejsou tak blbí, aby se opakovaně vystavovali opakovanému nebezpečí.

Pohoří Wu-tang na severozápadě provincie bylo pro množství historických klášterů zapsáno na seznam Světového dědictví a do Světového dědictví patří od roku 2016 také přírodní rezervace Šen-nung-ťia, významná svou biodiverzitou, tady by, pravda, mohlo kdykoliv vzniknout cokoliv. Bedlivější z vás si jistě vzpomenou, že o Wu-tangu jsem psal již několikrát, protože na tomto posvátném místě sídlí "nesmrtelní". Jinými slovy, je tohle místo známé tím, že se zde odehrávají legendární rituály na získání nesmrtelnosti. Jen tak pro představu, jeden rituál nebo meditace často trvá i rok nebo dva roky. No, nakonec, když jste nesmrtelní, tak vám to už ani tak nepřijde. Ale můžete si to vyzkoušet, usadit se pohodlně do ásany a bez bolesti v kolenou a v kyčlích zvesela vyskočit za rok.

Ani nevím proč mi v této souvislosti všeho se vším napadá příměr k symbolice biblického Armageddonu nebo Harmageddonu, což má být poslední velká bitva, ve které se utkají síly Dobra v čele s Ježíšem Kristem a síly čistého zla, v čele s populárním Satanem.

Mě už dávno napadlo, jestli ten Armageddon (hora, u které nebo na které se má bitva odehrát) není takhle čirou náhodou internet, síly dobra jsou poslední inteligentní, jakž takž normálně myslící lidé a síly čirého zla jsou destruktivní psychopati, snažící se jakoukoliv informaci překroutit ve svůj prospěch.

No, a jak to souvisí s tím nešťastným koronavirem?

Když jsem tak celé to šílenství kolem koronaviru poslouchal a sledoval některé zprávy, tak jsem si řekl, a sakra, blíží se nějaká těžká finanční krize, která se s největší pravděpodobností objeví v druhé polovině března nebo v průběhu dubna. Čili, mohou padnout východní burzy, zřejmě by se i vyplatilo rychle ucuknout ze všech obchodů a sjednaných kšeftů s Čínou, popřípadě i s Japonskem, čili rychle se stáhnout z asijských zemí. A zásadně jim nic neplatit dopředu. V budoucích měsících můžeme obchod s Čínou považovat víceméně za mrtvý. To je všechno. Jestli mezitím zemře pár osmdesátníků na chřipku nebo na selhání srdce díky zděšení z hrozby koronaviru, je celkem vedlejší.

 

Jinak, pozítří se nám vrací Pepa Šálek z potupného zajetí. Má na sobě vězeňské sandály a tričko s nápisem Majetek detenčního ústavu Arabských Emirátů. Možná bude s námi již v sobotu, na naší akci v Jihlavě.

 

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

Interview s Monicou

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/