Zajímavý cvik na posílení zřejmě čehokoliv

Tak jsem si to taky zkusil, hm, docela dobrý, asi v té poloze budu spát, jinak mám samozřejmě jako na všechny cviky, které trvají moc dlouho, stejný názor - ztráta času. Když se potom člověk svíjí na smrtelné posteli a rekapituluje život, tak si může říct, hm, co z toho vlastně mám, že jsem dva nebo tři roky života strávil cvičením takových debilovin, pět let jsem proskákal a proběhal, desítky triček propotil, kdybych místo toho raději... jinými slovy, nám, mistrům tantry a sexuální magie se něco podobného stát nemůže, protože v našem případě je jakákoliv podobná rekapitulace spíše příjemná a potěšující. Pokud budete chtít, tak si to můžete srovnat či porovnat i sami pro sebe. A pak se rozhodnout, jak naložit se svým životem, protože, řeknu to ještě jednou - čas je život.

Není žádný čas, určený k životu, to, co žijete, je život, čas, který prožíváte, je život. Nemáte žádný čas "jen tak" nebo "čas na zábavu", ani nemáte žádný čas, který můžete jen tak věnovat někomu jinému. Buď mu dáte kus svého života nebo mu kus svého života nedáte. Proto se vás také každý psychopat snaží připravit o čas. Kdyby se vás snažil připravit o život, třeba by na vás odněkud vyskočil s kapucí na hlavě a snažil by se vás ohrožovat střelnou, sečnou či bodnou zbraní, tak je i u nás pravděpodobné, že bude mít potíže s takzvanou "spravedlností". Když vás ale bude každý den zasypávat debilníma otázkama a páčit z vás odpovědi, tak se oficiálně nic neděje, může to dokonce být i váš pracovní kolega a nevyhodí ho z práce kvůli tomu, že se chová jak psychopat. Konverzuje. Zeptat se může každý.

Takže pozor na psychopaty, jak říkám, boj proti psychopatii je o hodně těžší, než si může kdokoliv, kromě psychopatů samotných představit. Musíme vzít v úvahu i to, že psychopati mají takovou zvláštní vlastnost, že se na všechna pracovní místa a na místa, která mají jakoukoliv společenskou váhu nebo kde mohou mít vliv na ostatní, vrhají jako první, čili je silně pravděpodobné, že i výzkum psychopatie mají už delší dobu pod kontrolou.

Představa, že jsme obklopení psychopaty, kteří nám vládnou není moc příjemná, ale budeme s touto představou o hodně blíže pravdě, než kdybychom si namlouvali, že inteligence a rozum a samozřejmě i objektivní pravda nakonec vždy zvítězí. Není tomu tak.

Opakovací video na téma psychopatie

 

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

Interview s Monicou

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/