Černá magie

Občas na to určitě myslel každý - udělat na někoho, třeba na svého úhlavního nepřítele černou magii. Není to tak  zcela neobvyklé, protože klasický způsob, jak udělat na někoho černou magii, je dotyčného proklít, kletbu zapsat, dříve se kletby zapisovaly na hliněné tabulky a tabulku nebo tabulky s kletbou, popřípadě kletbami potají zahrabat na pozemku, který patřil proklínanému subjektu.

Možná si řeknete, že na to, aby někdo někoho tímto způsobem proklínal, musí být proklínající již alespoň částečný psychopat, protože je s tím strašně moc práce. Můžete si to vyzkoušet v praxi, řekl bych, že to nezvládnete ani po technické stránce. Já sám ani nevím jak bych vyrobil hliněnou tabulku nebo jak bych k ní přišel, asi bych někde v Hornbachu nebo Bauhausu či Baumaxu zakoupil pálenou hliněnou tašku na střechu a do té bych se pokoušel něčím rýpat, ani si nechci představovat ten svinčík, co bych v průběhu "čarování" po sobě zanechal.

Ale ani po úklidu veškerého čurbesu by proces nakousnutého čarování ještě nebyl zdaleka u konce.

Zbývalo by dostat se k dotyčnému na pozemek, třeba na zahrádku, vykopat nebo vydlabat alespoň třicet či čtyřicet centimetrů hlubokou díru do země, tabulku tam uložit, vše uvést (řečeno řečí reatlitních makléřů a majitelů bytů) do původního stavu a zmizet jak japonský ninja.

Nedávno jsem četl disertační práci jedné studentky na Karlově Univerzitě na téma "Italské proklínací tabulky", měla tam všechno vědecky, přímo archeologicky doložené a sečtené dohromady a docela mě udivilo, že podle oficiálních statistik se těch proklínacích tabulek našlo na italském území několik desítek tisíc. Lidi se navzájem musí mít strašně moc rádi. Podle textů si sousedé navzájem přáli plno zajímavých věcí, od zlomených kotníků a vypíchnutých očí až po prudké bolesti břicha, končící smrtí, popřípadě potíže s dýcháním, které měli před definitivním zánikem svého města obyvatelé Pompejí. Ještě, že už to máme za sebou.

Známé panenky woodoo se původně používaly k léčení, když měl například někdo osteoporózu, revma nebo bolesti kloubů, které by se pravděpodobně projevily jako krajně nepříjemné v kombinaci se současným záchvatem tance sv. Víta, vyrobily se panenky s ručičkama a nožičkama a samozřejmě i hlavičkou a teď se do míst, která ve skutečném těle bolela, zapichovaly jehly, bylo to něco jako woodoo-akupunktura. Můžete si to vyzkoušet, není to nic proti ničemu, přece nebudete mít strach ze zapíchnutí jehly do kusu hadru?

Zajímavé na tom ale je to, že většinou se bolesti zmírní nebo úplně přejdou.

Když jsme u známých mágů hodnotili výsledky jejich snažení ohledně takzvané černé magie, došli jsme k zajímavým výsledkům. I když byla v zájmu zachování spravedlnosti použita černá magie proti poměrně nepříjemným mafiánským klouzkům, byly výsledky zarážející. Ve všech případech, čili v deseti případech z deseti se dostavily výsledky přesně opačné - "obětem" černé magie se upevnilo zdraví, zlepšily se kšefty a navíc všem doslova rozkvetly a upevnily se vztahy v partnerské oblasti.

Vysvětlení je celkem jednoduché. I když se to těžko dokazuje, tak to naprosto přesvědčivě vypadá tak, že životní energie proudí přesně na ta místa v těle, na která myslíme - a je celkem jedno, jestli je to v dobrém nebo špatném slova smyslu. Může se tedy stát, že když si budete živě představovat, jak škrtíte svou tchýni, až u toho modrá a z posledních sil chroptí, tak jí pomůžete zbavit se onemocnění štítné žlázy.

Mnoho žen mi jistě potvrdí své vlastní špatné zkušenosti s takzvanou milostnou magií. Nechali jste si udělat a možná jste za ni i zaplatili nemalý peníz, magii na neposlušného bývalého pana manžela, aby se pohádal s milenkou, vrátil se k rodině a znovu se do vás zamiloval. Během týdne jste se dozvěděli, že pan manžel byl s milenkou na dovolené v Thajsku, má s ní plno fotek na facebooku a plánují svatbu na Staroměstské radnici. Vám akorát vzkázal, že pokud si ještě něco u vás nechal, oblečení nebo staré boty, tak to můžete vyhodit.

Jak to, že to dopadlo přesně naopak? Vše spočívá ve správné formulaci vašeho přání. Pokud použijete formulaci, chci, aby se opět do mě zamiloval, je to naprosto špatně, protože základ přání je, "chci, aby se zamiloval", on se opravdu zamiluje nebo cítí nutkání k tomu, aby se zamiloval, ale je to jako s pověstnými šípy Amorovými - zamiluje se do objektu, který je v tu chvíli nejblíže. Což je v podobných případech většinou milenka.

Správná formulace je, "chci ho zaujmout", protože pokud chcete vy někoho zaujmout, tak jste to vy, kdo v tomto přání hraje hlavní roli.

Jinak, samozřejmě, jakmile na někoho myslíte, někomu věnujete svůj čas a část energie, která v mozkové fabrice roztáčí neuronová kola aktuální pětiletky, tak ho tím posilujete. Proto se vždycky na nekalé živly, popřípadě i na nenáviděnou konkurenci uvalovalo "embargo", nesmělo se o nich ani mluvit, ani se nesměla zmiňovat jejich jména.

 

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

Interview s Monicou

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/