Dnes je úplněk

Ano, je to vlastně první úplněk v roce 2020, Slunce je v Kozorohu a Měsíc v Raku, takže je to úplněk v Raku, čili jde o speciální souhru dvou kardinálních znamení - Kozoroha a Raka, jak jinak by se také dalo krátce po zimním slunovratu čekat, že áno...

Pokud se chystáte na nějaký menší, ale o to účinnější rituál, nejlepší doba pro něj bude kolem půl deváté večer. V Kozorohu se bude nacházet Jupiter ve spojení s Měsíčním sestupným uzlem, Jupiter je planeta štěstí a kromě Jupitera zde bude i zajímavá konjunkce, přímo stelium planet Slunce-Merkur-Saturn-Pluto.

Každý, kdo je v astrologii aspoň trochu honěný, řekne, ano, je to konstelace celkem mírná a harmonická, zvláště potom pro všechno, co souvisí s Merkurem, čili s financemi, s penězi, s bankami a finančními ústavy, od hlídače parkoviště u banky až po zazobaného lichváře, "dračí, či hadí hlavu".

Takže, položme si otázku - můžeme čekat v lednu nějaký krizový výbuch nebo "výbuch finanční krize"? Všichni odborníci směle na youtube a na sociálních sítích mluví o tom, že krize již začala a že to bude strašné, prostě takový průser, že se už z něho s nejvyšší pravděpodobností nevymotáme a již nikdy se z očekávaného pádu centrálních bank a burz nevzpamatujeme a my si právě proto, v souvislosti s právě řečeným klademe otázku, můžeme pád světového bankovnictví očekávat v lednu 2020?

Správná odpověď zní - nikoliv. V lednu žádná banka nepadne, nic ekonomicky hrůzného se nepřihodí. Konstelace jsou mírné, zajímavé, harmonické, téměř přívětivé, takže i když budou banky prázdné, bez jediné koruny nebo bez jediného eura, nikdo po nich nebude nic chtít. Využijte tedy leden 2020 k urovnání svého zdraví a popřípadě i pracovních plánů do vzdálenější budoucnosti.

Ale pozor, jak jsem již naznačil při svém posledním vystoupení v Bleskové televizi, odehraje se tento rok "Velký pád", téměř "Velký třesk", týkající se světových bank - a přijde to najednou, jak bájný Armagedon a je dost pravděpodobné, že se to odehraje v souvislosti s děsivým Black-Outem, totálním výpadkem elektřiny, takže, hned jak si řekneme, pozor, začíná kritické období, tak přestanete jezdit výtahem a nabijete si všechny náhradní baterky do mobilu.

Je téměř podivuhodné (málem jsem napsal trestuhodné), že se zatím ještě nikdo nestará o něco jako je školení prostých občanů, co mají dělat v případě, kdyby se přerušila dodávka elektřiny a debilní telefony by najednou byly bez signálu, i když by byly třeba s výhodným tarifem.

Podle horoskopu se to ale v lednu ještě nestane, takže se můžeme pomalu těšit na horoskop na únor 2020.

Hoši z Neo Percusio mlátili do svých bubnů jak hluchej do vrat, ale obchodní politiku měli dost nesrozumitelnou, spíše humornou, než konstruktivní, stejně tak domluva a spolupráce s nimi byla jak s posraným tanec. Ale jinak dobrý - skvělý rytmický doprovod k rituálům a magickým obřadům.

 

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

Interview s Monicou

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/