Vytisknout
Kategorie: News

Nejblbější sedlák má největší brambory a nejchytřejší mobil

Válka informací zcela logicky začala hned jak se informace objevily na světě a v neztenčené míře trvá dodnes. V normální válce většinou proti sobě nastoupí dvě "strany" nebo dvě vojska a teď se mydlí a řežou, až jedna strana zvítězí a druhá prohraje. Někdy se bojující vymlátí takříkajíc do posledního muže (Pyrhovo vítězství), takže večer ani není s kým slavit. Ale všechno je tak nějak jasné a přehledné. I když se vás snaží zasáhnout sniper nebo šlápnete na minu, je pořád jasné, kdo a jak a kdy je proti komu a co by bylo nejlepší udělat, aby se člověk ubránil nebo zachránil, pokud už neprohrál.

Ve válce informací je všechno daleko složitější, dýku do zad vám může zabodnout i ten, kdo se do poslední chvíle tváří jako nejmilejší andílek a všechno může zcela náhle dopadnout úplně jinak, než jak to původně vypadalo.

Určitě znáte pořekadlo, když přítel můj s nepřítelem mým se baví vesele, mně není třeba toho přítele. Každému je to jasný, každý to odsouhlasí, je to pravda, na co je mi zrádce, který se zvesela baví s mými protivníky? No jo, jenomže, on to může být můj agent nebo někdo, kdo je na mé straně a spolupracuje se mnou a snaží se z našeho nepřítele vypáčit užitečné informace. Nebo to také může být "dvojitý agent", který na 100 % nespolupracuje ani sám se sebou a všechno může být úplně jinak, než se nám to podle zaručeně objektivních televizních zpráv jeví.

Informace jsou ohebné a kluzké a nepřehledné jako hemžící se klubko hadů a každému, kdo s nimi pracuje, je jasné, že většina iformací má reciproční cenu vzhledem k tomu, kolika lidem jsou známé. Zkratka, o které nikdo neví, jenom já a dva, tři, dobří známí, je dobrá zkratka. Jakmile se o ní doví ostatní, tak už to snad ani není zkratka.

Je možné přeučit tenoristu na basistu či sopranistu?

V esoterní psychologii platí jedna zásada - člověk je, co do povahy a charakteru nejenom nepoučitelný, ale také prakticky nepřeučitelný. Když se narodí kluk, malý rošťák, tak z něho nevychováte poslušnou holku, ani z něho nevychováte cvičenou, spolehlivou opici. Ani po plastických operacích a příslušném brainwashingu. Co je přírodou daný, je daný. Pokud má někdo pocit, že má úspěch - a stává se to poměrně často ve věznicích a věznicích se zvýšenou ostrahou, kam nasadí nějaký "ozdravný převýchovný program", tak má pocit mylný. Většina lidí jsou tak výborní herci a dokáží se natolik mistrně přetvařovat, že by pro ně nestačili ani všichni Oscaři, Zlaté glóby, Lvi a Medvědi za herecký výkon.

Pokud se chcete něco o chování, předstírání, mimikrách a marné snaze zoufalého vychovatele dozvědět, najděte si materiály o takzvaných nevychovatelných dětech. Stejně jako se člověk nemůže vychovat, aby měl vyšší IQ, nenaučí se jinému vzorci společenského chování, než tomu, které má už od porodu nastřelené do hlavy. Copak to, koneckonců, neznáme i podle sebe? Předstíráme, že jsme hodní králíčci a způsobné berušky, jen abychom se doškrabali na určitou pozici na společenské pyramidě.

Většina pravidel, která se učíme o člověku, ve žhavé praxi neplatí. Už jsem tady jednou rozebíral poučku, člověk je tvor společenský. Ano, pokud má pocit, že mu společnost nebo organizace pomůže dostat se výš, lépe řečeno, nad ostatní, stává se z něho tvor společenský. Jakmile se mu však podaří dosáhnout určitého zisku, jedno, jestli to šlohne nebo nějak naškudlí, tak přestává být tvorem společenským a snaží se někam zdekovat nebo se někde izolovat a v pravém slova smyslu skrýt a schovat, nejlépe tam, kde ho ostatní ani nebudou hledat. Pokud znáte nějaké výjimky, rád se s nimi seznámím, spíše se vám ale stane, že špatně odhadnete ekonomickou situaci, v níž se ta či ona osoba či osobnost nalézá.

Pokud budete právě pronesené moudro aplikovat do běžného života, lze předpokládat, že co se týká práce a zaměstnání, bude nejvyšší snahou většiny lidí zařídit si práci samostatnou přes počítač, nejlépe z domova, aby nemuseli chodit do žádného kanclu, kde by každý den kolem dvanácté s veselými kolegy řešili, jestli už půjdou na oběd a odpoledne kolem čtvrté p.m. by se pomalu chystali na cestu domů.

 

Opět si dnes připomeneme jedno starší videjko, kde je zmínka o naší nabídce, jak vypadala před pár lety, něco se od té doby změnilo, možnost konzultací ale zůstala stejná. Spojení na mě je nejlepší přes maily, pokud se budete chtít na cokoliv zeptat, pošlete mi mail.

 

 

Interview s Monicou

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/