Vytisknout
Kategorie: News

Co na to astrologie? - 26. listopadu 2019

Připomínám horoskopy na tento týden, stačí zde kliknout.

Včera mě zaujal zajímavý článek (odkaz zde), kde se mluví o pasažérovi s nemocnou prostatou, který cestoval letadlem a protože se nemohl vymočit, byl jeho život v ohrožení. Jak jistě víte a už mě znáte, že mám vždycky ke všemu řečí jak opice chcanek (tady se to docela hodí), tak mě k tomu napadlo, že možná nešlo přímo o onemocnění prostaty, protože to by asi nepřišlo tak najednou a nečekaně a kdyby to přicházelo pomaleji a čekaně, tak by pan pacient už musel dávno navštívit lékaře, který by jeho stav řešit zavedením trvalé cévky a potom by možná i plánoval operaci prostaty, ale rozhodně by se nestalo, že by to přišlo takhle nečekaně.

Znám sice lidi, kteří cestují, přestože mají potíže buď s ledvinami nebo s močovým měchýřem a pokud se jedná o potíže rázu spíše inkontinentního, tak se to řeší většinou tak, že mají s sebou nenápadné pytlíky na moč, takže se mohou klidně třeba i vymočit během rozhovoru s vámi a ničeho si nevšimnete, pokud se jedná o "sevření" prostaty (což jsou většinou muži), tak s sebou vozí speciální jednorázovou cévku neboli katétr, kterým se naučí sami sebe během pár vteřin vycévkovat. Cévky se k tomuto účelu vyrábějí speciální, jak už to tak bývá, americké bývají nejlepší, jsou sterilně zabalené - a v podstatě se divím, že nepatří ke klasické výbavě "lékárničky na palubě" (???), každý, kdo se alespoň trochu zabýval otázkami kolem problematiky "přežití", neboli "survival", ví, že je pár nástrojů, přístrojů, zařízení a udělátek, které je dobré mít, pokud možno pořád u sebe (samozřejmě si je nebereme s sebou do sprchy nebo když skáčeme do bazénu), ale i když jsou to produkty naší "zhoubné" civilizace a mohou uvolňovat změkčovadla nebo barviva, které nepodporují zdravý růst dětí, mohou nám občas zachránit život.

Určitě se vám už někdy stalo, že jste se ocitli ve společnosti, ve které nechyběl básník, ani politik, dokonce tam byl i vrcholový sportovec, vtipný glosátor a fejetonista, možná se mezi vámi vyskytoval i ekonom, ale chyběla vývrtka. Víno stálo na stole v lahvích, skleničky netrpělivě čekaly - a vývrtka chyběla.

Stejně tak by se mohlo stát, že někdo bude potřebovat k přežití tracheotomii a nebude po ruce nůž ani trubička.

Nicméně ještě pár poznámek k případu cestujícího nemočila. Jak jsem již řekl, kdyby se jednalo skutečně o problém zbytnělé prostaty, tak by bylo divné, kdyby na to nebyl pacient připravený. Spíše si myslím, že se jednalo o klasický projev neurózy která se umí dokonale "zakousnout" částečně do mužské prostaty, ale hlavně do močového svěrače, jak u mužů, tak i u žen.

Této neuróze nebo záchvatům této neurózy se říká paruréza, je to nemožnost se vymočit, pokud k tomu nemá pacient své vlastní standardní podmínky. Svěrač pod močovým měchýřem se svírá takovým dost zvláštním způsobem - aby neunikla ani kapička moče, zaškrtí se močová roura ždímavým pohybem - a když se v tomto stavu "zasekne" (a je to čistě neurologický nebo neurotický problém), tak už je co řešit. Této nemoci se také říká "stydlivý měchýř" a projevuje se tím, že postižený subjekt se nemůže vymočit před cizími lidmi, třeba na veřejných toaletách nebo v nemocnici na pokoji před ostatními pacienty.

Bylo by to opět na dlouhé povídání, samozřejmě si myslím, že zaměstnanci aerolinek by měli být školení i psychologicky, aby byli připraveni prakticky na všechno, co může jejich "pacienty", neboli cestující potkat a které neurotické poruchy by mohly právě během toho či onoho konkrétního letu na palubě vykvést.

Málokdo ví, že na průběh těchto a podobných neuróz má velký vliv i složení vzduchu, který člověk dýchá, stačí menší obohacení kyslíkem, třeba na 22 nebo 23 % v celkovém složení vzduchu a neuróza propukne v plné síle a naopak, zmenšení obsahu kyslíku ve vzduchu na 19 nebo 18%, což asi pravidelně zažíváte během provozu restauračního zařízení, tyto neurózy uvolňuje, téměř "léčí". V případě cestujícího nemočila by mohlo být ku prospěchu i dechové cvičení, kdy se vědomě prodlužuje výdechová fáze, čímž se zvyšuje koncentrace kysličníku uhličitého v krvi a zmenšuje se koncentrace kyslíku a oxyhemoglobinu, dá se to provést během několika vteřin. Navíc je docela zajímavé, že zrovna orientální lékař podle celkové zprávy nepoužil akupresusu nebo meditaci, či dechová cvičení, po nichž i ortodoxní močový stydlín začne močit jak zkušený herec v pissingovém pornofilmu.

Na každý pád si myslím, že je občas docela dobré tohle všechno vědět. Žijeme nebo spíše existujeme v civilizaci, která je zmítána a svírána neurózami všeho druhu, občas aby se v tom prase vyznalo - a teď máte spolupracovat nebo se máte prostě domluvit s ostatními, kteří trpí různými psychickými poruchami, o nichž nemáte ani tušení, jen vám to všechno připadá tak trochu, až Kafkovsky podivné.

Odpověď na otázku, jak je to vlastně s těmi divoženkami, najdete v následujícím videu.

 

 

Interview s Monicou

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/