Základní cviky Magie Života - 23. listopadu 2019

Pro neználky si nejdříve stručně zopakujeme základní pravidla Magie Života.

Magie Života je cvičební a meditační systém, který vede (pokud jej pravidelně cvičíte) k osvěžení základních životních funkcí, čili zrychluje vrozené i podmíněné reflexy, zpomaluje stárnutí, oddaluje okamžik nenávratné smrti, zvyšuje fyzickou sílu a celkovou odolnost (cvičencova) těla vůči různým onemocněním, virózám, nákazám a bakteriálním infekcím.

Na začátku dalšího vysvětlování, musíme vzít v potaz i to, že žijeme v zemi, kde ať řeknete cokoliv, tak to většina lidí pochopí naprosto špatně a zkresleně, čeština je asi skutečně dost těžký jazyk, jak se na tom shodují lingvisté, snad z celého vesmíru a okolí, když například citujete kohokoliv nebo v rámci personifikace cokoliv v první osobě jednotného čísla, tak to většina českých posluchačů bere tak, že mluvíte o sobě nebo sami za sebe. A to ani nemluvím o oblíbeném vytrhávání informací z celkového kontextu, což je možná často projev zoufalé touhy po uskutečnění něčeho, co je ve své podstatě naprostý nesmysl, ale každý, kdo Čechem být se honosí, se nechce za žádných okolností vzdát ani absolutních pitomostí, pokud si je už  jednou usmyslí.

Takže, pozor. Když řeknu a hlavně napíši větu: Chlapci šly, tak to ještě neznamená, že jsem debil přes gramatiku, ale jako debil se projeví každý, kdo mě hned začne kritizovat, že jsem asi často chyběl na základce, takže za sebou v písemném projevu trousím hrubky. Chlapci šly, je prostě a jednoduše věta, vytržená z kontextu, jak jsem to zde již jednou psal. Rodiče koupili své dceři a synovi hodinky, dceři se zastavily už druhý den, chlapci šly.

Avšak dosti krátkého výletu do džungle tajů lingvistiky, vraťme se opět k nakousnutému problému Magie Života. Jak budeme definovat život? Život je natolik složitý jev, že krátká, stručná a současně i výstižná definice asi neexistuje, navíc, cokoliv, co člověk řekne, ve snaze něco definovat, tak už v sobě skrývá zárodek budoucích paradoxů a právnických pří. Nebudu vás unavovat historií svého vlastního zkoumání a vážení vět - v mém cvičebním systému se život definuje jako, "schopnost vytvářet a udržovat podmíněné reflexy". Jistě by se o tom dalo uvažovat a diskutovat třeba až do večera, potom i přes noc až do rána, ale v Magii Života jsem pánem, autorem a hlavním Prvním hybatelem, čili i jakýmsi principálem já, takže ve svém vlastním systému nadosmrti platím jako hlavní autorita, s níž se nediskutuje. Můžete si jít cvičit jógu nebo pilates nebo se snažit zdokonalovat pomocí aerobiku či Silvovy metody.

Takže život je schopnost tvořit či vytvářet podmíněné reflexy (pokud nevíte, co podmíněné reflexy jsou, tak si o tom něco přečtěte, jste-li na internetu, určitě máte k dispozici gůgl.

Dále si řekneme,  co je to meditaci. O tom jsem také již sepsal tuny textu, takže již pouhé shrnutí - meditace je vědomé vytváření či pěstování podmíněných reflexů, užitečných pro život.

Dnes si zopakujeme několik základních cviků z Magie Života, pokud byste měli dojem, že byste se to mohli naučit blbě nebo vůbec, což je poměrně reálná hrozba, můžeme se domluvit na společné návštěvě fitka nebo na podrobnější konzultaci, která samozřejmě něco stojí, ale jak říkám, nikomu se se svými vlastními pravdami nevnucuji, kdo chce, může jít cvičit tai-či, klasický bodybuilding nebo se může nechat otloukat od stejně postižených při nácviku bojových sportů, popřípadě se může pokusit proběhnout na výsluní slávy skrz arénu MMA, je to pouze a jedině na svobodné vůli každého z vás.

 

 

Interview s Monicou

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/