Být nejlepší nestačí - 22. listopadu 2019

Mnohokráte již jsem psal o osudu a o náhodách, pomocí nichž se skicuje náš život a stejně tak mnohokrát jsem objasňoval své výroky o osudu na adresu všech, kteří se oháněli heslem, "každý je osudu nebo štěstí svého strůjcem", ano, na první pohled se to může jevit jako pravda, ale nad tím vším se vznáší zlaté pravidlo, které praví, že "být nejlepší nestačí".

Určitě jste se s tím už někdy setkali, jste v situaci, kdy se vás začne zmocňovat přesvědčení, že jste zruční architekti nebo architektky svého osudu, kováři či stavitelé svého štěstí, neboli faraóni (faraón je kovář) a najednou se všechno sesype jak domeček z tarotových karet. Jeder ist seines Glückes Schmied. Stačí ale jedno zkurvený očkování v kojeneckém věku a všechno je jinak.

To, že jsem nemohl chodit do školy a že jsem později nemohl ani pracovat a že jsem se dlouhá léta válel ve špitále, za to nemůže moje vrozená lenost, se kterou jsem se už dávno měl chlapsky porvat a zvítězit, ale získaná neschopnost, která mi nebyla dána sudičkami do vínku, ale píchnutá do žíly díky zkurvenému očkování, údajně prý proti TBC, ale protože jsem asi jediný, kdo tuto fázi očkování, velkoryse podporovaného debilní bolševickou vládou přežil (zkoumalo se asi 64 druhů vakcin, o kterých nikdo nevěděl, co to s děckama udělá, většina pochcípala nebo z nich byli kriplové, což byl i můj případ a vrchní Mengele to potom odpískal až v osmdesátých letech, když viděl, že to k ničemu nevede, tubera je neporazitelná), mohlo by moje svědectví mít poměrně velký význam, ale mám rafinovaného protivníka, který se vyzná ve verbální tlačenici a umí ovládat názor davu - mám teď na mysli spojení Velkých Ideologů s některými našimi umělci - lidovými vypravěči, kterým byla dána možnost vymýšlet si bajky a veřejně (třeba v televizi) prohlašovat, že byli jako děti zneužíváni, ať už za války v koncentrácích nebo po válce v tehdejších pionýrských vyhlazovacích táborech a potom se za pomoci záhadného pana Klímy dokázalo, že lhali, protože chtěli, aby se o nich více mluvilo a psalo. Si pamatuju, jak byl Kája Saudek zděšen, co to jeho bratr, dvojče Jan, v televizi, u Krause, (03:30 min.), plácá za nesmysly o tom, že byli v koncentráku a teď nevěděl, jak na to má reagovat, protože samozřejmě v žádném lágru nebyli, normálně chodili ve slušné pražské čtvrti do školy, jestli má veřejně prohlásit, že se jeho brácha asi zbláznil a že není pravda, že byli jako dvojčata vybráni Mengelem na pokusy a vtom, čirou náhodou, skončila druhá světová, takže "k ničemu nedošlo" nebo jak se má zachovat? Nakonec raději zalezl do garáže a kreslil a kreslil a kreslil, až se ukreslil do komatu... Díky podobným aférkám se ale už dopředu ulomí ostří podobným zprávám, kdyby náhodou začala fňukat nějaká skutečná oběť, aha, kdo to zase otravuje? Jo, to už tady bylo, nic nového nemáte?

Na youtubku si můžete najít hromadu videí, na kterých je vidět jasný favorit nebo jasný vítěz v čemkoliv, který se už už raduje z výhry ale najednou prohraje. Přestože třeba už zvedá ruce k triumfálnímu pozdravu, kterým vítězové odměňují davy za pozornost a podporu.

Proč to všechno říkám - protože jsem zhlédl pana profesora Vyděšeného, který neskutečně popisuje něco, o čem se obecně neví vůbec nic, ale zní to jako nebezpečné sci-fi. Lidem se to líbilo a byli nadšení, ale zrovna tady je to nadšení naladěné na celkově falešnou strunu.

Zde je možné vidět rozhovor s panem profesorem Petrem

Jedna věc mi tady dost důrazně chybí - není zde řečeno, jakým způsobem probíhají změny DNA přirozenou "evoluční" cestou nebo jestli neprobíhají vůbec, říká se přece, že když se mezi sebou budou křížit příbuzní, tak dojde k jevu "endemický rybníček", všichni budou nemocní nebo nějak "nenormální", ale nevím, jestli to bylo už jednoznačně prokázané nebo je to nějaká ekonomická fáma, aby nedocházelo ke zbytečnému hromadění majetku. Třeba na obyvatelích Velikonočního ostrova by mohlo být něco varovného z hlediska genetiky vidět a nebylo ani nijak konkrétně řečeno, jak probíhají " laboratorní úpravy" DNA, jestli vědec vezme do ruky "meč plamenný" a jako cherub strážný něco někde přesekne. A hlavně jak, konkrétně (doma to nezkoušejte).

Ostatně si myslím, že například radioaktivní záření, přirozená a umělá radiace má na DNA větší vliv než deset vědců dohromady (kontrolní otázka - kolik vědců se vejde na špičku injekční jehly?). Jinými slovy, nemám vůbec žádný strach, že by se na světě objevila nějaká "elita", mozek normálního, průměrného člověka fachá takovým způsobem, že si nic lepšího nemůžeme ani představit, co by chtěl kdo vylepšovat?

Většina lidí je sice ovlivněná hollywoodskými filmovými nesmysly jako Star Wars nebo Mutanti, popřípadě Čičmundové z paralelních dimenzí, ale to jsou pitomosti pro děti, ve skutečnosti nikdy nic podobného nebylo dokazatelně pozorované. A jestli by mohla vzniknout nová "elita"? Současná "elita" je dána vlastnictvím, majetkem a prachama, kdo si víc nakrad, ten má větší vliv a když mají elitáři blbý děti, tak se pokoušejí vychovat blbé děti, to už je jaksi příroda. Pokud mají elitáři lepší děti, tak se stačí rozhlédnout kolem sebe, abychom viděli, že si toho zatím nikdo ani nevšiml.

Vraťme se k Velikonočnímu ostrovu - přečtěte si jeho historii, dá se vygůglit a teď si představte, že by se na tomto ostrově objevila, třeba ještě v dobách, kdy byl ostrov zalesněný a žili tam opeřenci, nějaká "elita". Co by asi dělala? Mohla by zabránit devastaci ostrova? Nebo by naopak tuto devastaci urychlila? Měli bychom vůbec nějakou šanci se někdy později dozvědět, že na Velikonočním ostrově žila "elita"? Třeba elita kameníků.

Znovu to opakuji, i když je to asi celkem zbytečné, ale kdo má zájem, tak si to u mě najde - definice člověka zní (tedy moje definice), člověk je agresivní predátor, který má vrozenou touhu někoho nebo něco ovládat a pokud se mu to nedaří, je z toho tak nešťastný, že se začne projevovat sebedestruktivně a zaútočí sám proti sobě. Co by asi v této sebevražedné bandě pohledával nějaký člen "elity"?

Člověk se dá doladit na mírumilovného a smířlivého tvora pouze jediným způsobem, za který sice jeho objevitel dostal Nobelovu cenu, ale přesto se všeobecně moc neužívá - pomocí lobotomie.

Psychiatr si může hrát na psychiatra jen tehdy, když je jeho snaha ovládat "blázny" podepřena penězi, dotacemi, finančními granty a fyzickou silou ošetřujícího personálu a spolehlivých zřízenců. I na straně "dobra" je hlavním faktorem fyzická síla. Pokud není, tak se nikdy ani nedovíme, že tam někdy nějaké "dobro" bylo.

Docházím k závěru, že se rozhodně nemusíme obávat vzniku "nadlidí" díky tomu, že nějaký bláznivý "vědec" poškodí DNA budoucí matce nebo budoucímu otci. A co se týká celého tohoto vědeckého odvětví - viděli jste americký film Muži, co zírali na kozy? Je to asi tak podobná situace a bylo to i u nás. V období studené války v šedesátých letech někdo něco plácnul a druhá strana to zaslechla - a vznikly dohady, jestli náhodou není možná telepatie, telekineze, "dálkové pozorování", astrální cestování specializovaných špiónů a jestli náhodou nefunguje celá řada dalších debilovin a nesmyslů. Sovětský svaz a Spojené státy věnovaly výzkumu těchto peachovin nemalé finance a několik let trvalo, než se političtí šéfové plácli do čela a rychle a nenápadně všechno zrušili a přestali ze sebe dělat ještě větší pitomce, než byli.

A znovu, jak jsem již o tom psal kdysi dávno a stále to opakuji, jakmile se naskytne jakákoliv možnost, aby se do jakéhokoliv kšeftu mohli nahrnout psychopati a lidé s narušenou psychikou, tak se vám tam během několika dnů či hodin nahrnou a už je nedostanete pryč ani heverem. A nedělejte si iluze, že u nás to bylo lepší - jak často píši o Vysoké škole chemicko-technologické v Praze 6, v Dejvicích, odkud mě ve třetím ročníku vyhodili v roce 69 z politických důvodů za protisocialistickou činnost (ale hrdina nejsem, nebojte) a kde jsem potom několik let pracoval ve výzkumu, to už nikomu moje předcházející hrdinství nevadilo, pro tehdejší StB nade mnou držel dozor jistý pan inženýr Šimánek, kterého pak povýšili na docenta, tak na této škole byla založena a otevřená katedra mimosmyslového vnímání, katedra psychotroniky nebo spíše psychoenergetiky. Abyste věděli, co všechno bylo financováno z daní vašich pracujících otců.

Od konce 60. do počátku 90. let 20. století byla psychotronika v komunistickém Československu oficiálně považována za vědní disciplínu a její výzkum probíhal na několika akademických pracovištích. Po sametovém podvodu byla akademická pracoviště psychotroniky zrušena (je zajímavé, že stejně jako kouzelník neudiví svými kouzly jiného kouzelníka, tak i podvodníci se mezi sebou poznají celkem rychle a snadno si navzájem odhalí své triky).

Jasnovidec František Kahuda byl komunistickým ministrem školství na přelomu 50. a 60. let a mužem, který se v 70. a 80. letech pokoušel o vědecký výzkum psychoenergetiky. Říkalo se mu "bolševický čaroděj" nebo vědec, kterému věda přerostla přes hlavu.

Vytvořil vlastní školu, kterou nazval psychoenergetika. Známý je jeho objev, že při myšlení létají lidem z hlavy hmotné částice, mentiony. Jejich existenci Kahuda potvrdil legendárním výrokem: "Mentiony existují, protože dosud nikdo nedokázal opak." Od roku 1970 do roku 1987 působil jako ředitel Psychoenergetické laboratoře Fakulty chemického inženýrství VŠCHT v Praze.

V květnu 1973 se Kahuda a několik vyšších vládních úředníků zúčastnili experimentu, na kterém přizvaný senzibil na dálku roztočil takzvaný Crookesův mlýnek. To byl dosud nevysvětlený jev - a Kahuda ho objasnil.  Strojek se začne točit pod nárazy částic, které vznikají v mozku při myšlení a vyletují z hlavy ven.

Podle Kahudy byly příčinou rotace mentiony (jak částice sám nazval), sama rotace pak zase potvrzuje existenci mentionů. Již v červnu 1973 Kahuda referoval o mentionech před vědeckou radou pedagogické fakulty, kde tehdy působil. V červnu 1973 se v Praze konala 1. mezinárodní konference o psychotronice, na níž se většina delegátů od Kahudy distancovala. To byl zase výzkumný řez do DNA české vědecké elity.

 

 

Interview s Monicou

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/