Zapnout, vypnout, restartovat - 13. listopadu 2019

Nemám rád takovou tu typickou "ajťáckou" umělou inteligenci. Počítač, tablet, mobil, chytré hodinky, které vám kromě času ukáží naprosto všechno, včetně pohybu ostrahy na burze, vždycky fungují podle toho, jak jsou naprogramované. Každý digitální foťák je ve své podstatě blbej, jak daleko vidí, jsou to jenom věci, naprogramované krabičky, které by měly dělat, co chci. Pokud od nich něco relevantního chci.

Dříve to bylo jednoduché - na zdi byl vypínač a na stolku u okna stála televize. Jedním vypínačem jsem vypnul světlo a druhým zapnul televizi. Dnes bych udělal to samý, ale najednou zírám, že na to budu potřebovat střední technickou nebo průmyslovou školu. Dříve to fungovalo jednoduše, jeden pohyb - vypnuto, další pohyb - zapnuto.

Dnes je to - OFF - ON a na obrazovce nebo monitoru, podle toho, co zrovna používám, se místo svižného porňáku objeví MENU. Zadejte PIN kód - druhý pohyb - wait a moment, system se aktualizuje - třetí pohyb - nejste oprávněni používat toto zařízení - čtvrtý pohyb - zadejte PIN kód 0000 nebo 1111, popřípadě se obraťte na správce zařízení a v případě nefunkčnosti volejte operátora. Číslo a kód spojení najdete po aktivaci a instalaci ovladačů 02 DI-dO-pRDEle, server není schopen splnit vaše požadavky. Přejete si restartovat hned nebo se chcete deletovat a přijít zítra s novými kódy? Neodpojujte od zdroje, systém se vypíná.

No, to byla zase zábava!

Nápis na toaletě - Při močení dělejte dřepy nebo mávejte rukama, aby se aktivovalo automatické zapínání světla. O tom jsem již kdysi dávno (to jsme ještě byli mladí a plní energie a potencionálního pohybu) psal v článku Proč při močení tančím?

Když to tak srovnávám, o čem psali fejetonisté, například Jan Neruda ke konci devatenáctého století a o čem se snaží psát blogeři, youtubeři, glosátoři a copywriteři na začátku jednadvacátého století, je to v podstatě pořád to samé - píšeme o "mezerách" a nedokonalostech civilizačního systému, který by měl sloužit běžnému člověku, tedy normálnímu "uživateli", čili "userovi" (nebo "poserovi").

Často se mi stane, když se jako normální Harry User nebo Harry Poser snažím zápasit s počítačem, že mi najednou, pokaždé však zcela nečekaně, začne fungovat v jakémsi módu "dlaždic" nebo se mi přepne na mailovou poštu či spíše adresu, kterou vůbec nepoužívám a dále už nereaguje na nic. Až na hasičskou sekeru, kterou zaseknu do klávesnice. Na topůrku sekery se pak objeví blikající nápis "systém se aktualizuje".

V současné době chystám natáčení instruktážních videí na téma Literární magie, bude tam řeč o rituálech,  které rituály jsou nejúčinnější, jak se dají provést, čili, jinými slovy, jak se můžete naučit tyto rituály provádět i sami, bez dalšího "odborného" vedení či jakékoliv další speciální pomoci.

Ono je to v podstatě stejné jako s psaním, či produkcí textů. Chcete, aby se z vás stal spisovatel? Reklamní textař? Copywriter? Scénárista? Básník? Zřejmě se neobejdete bez psaní textů, takže jako první se začnete učit jazyk, pravopis, techniku psaní na klávesnici počítače a když zvládnete základní literární formy, zprávu, povídku, fejeton, dopis, novelu, romaneto, román, můžete se pustit do vyšší literární magie. K tomu si ještě prostudujete problematiku synchronicity, analogie, symboliky a rituálů a začnou se před vámi otevírat vrata do výběhu vyšší magické praxe.

 

 

Interview s Monicou

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/