Úplněk - 12. listopadu 2019

Dnes se nad našimi hlavami odehraje úplněk - z astrologického hlediska bude Měsíc (společně s Uranem) v Býku a Slunce (v konjunkci s Merkurem) bude ve Štíru. Většině lidí je to v podstatě jedno, protože jakýkoliv přímý dopad jakkoliv svižného úplňku v realitě kolem nás nevidět, nikdo si nedává úplněk do souvislosti s množstvím úrazů a zlomených kostí ve sportu, ani s tanečními exhibicemi sv. Víta v politické aréně. Prostě je úplněk - no a co?

Teď jsem si přečetl článek Desetiletá Argentinka čeká dítě se svým patnáctiletým bratrem a hned pod tím byl článek:

Není orgasmus jako orgasmus

Článek o orgasmech si přečtěte (stačí kliknout na název), ať v tom máte jasno a nikdo vás nenachytá. Je zajímavé, jak jsem o tom už mnohokrát psal, že sexuologové bádají v oblasti sexu, vlastně předělávají sex na sexuologii, ale žádný sexuolog nikdy nevypráví o svých vlastních zkušenostech nebo svých vlastních zážitcích, nikdy  jsem neslyšel sexuologa vyprávět, jakým způsobem (třeba přímo na pracovišti) balí holky, všichni se tváří, že žijí buď jako poustevníci nebo mají doma své šedesátileté manželky a jsou šťastní, ale to je blbost, pamatuji si, jaké problémy měl s partnerstvím a s manželstvím a obecně s ženami sexuolog a psychiatr nebo čím se to pyšnil být, Miroslav Plzák. Znal jsem se s ním osobně, takže něco málo o jeho starostech a zápasech s něžným pohlavím vím.

Dnes už nejsou jenom sexuologové, protože na to, aby se člověk stal oficiálním sexuologem, tak musí mít vysokou školu, nejde se stát sexuologem během víkendového kurzu, ale přímo se roztrhl pytel se sexuálními kouči. Sem tam vykoukne z houští složité reality nějaký ten guru Jára a všichni zvesela poučují a všichni na to mají jakési "demokratické" právo. Vyspal se s holkou, tak už radí. U sexuologů zase platí - složil exámen, tak je z něho sexulog.

Ve výše uvedeném článku o orgasmech je popsána hromada orgasmů, ale člověk, čili i žena může mít orgasmus také při meditacích (proto také často mluvím o nahých meditacích), může mít orgasmus díky zvláštní sitauci, kterou právě prožívá, například při přepadení, únosu, násilném aktu, ale také při natáčení nebo pozorování pornofilmů nebo při fotografování nějakých čuňačinek. Každý si může natrénovat takzvaný "údolní orgasmus", který je známý z tao-jógy nebo se vyskytne během několikahodinového cvičení tantrické maithuny. Vyvrcholit se dá i při pozorování sexuálních objektů, které se svlékají a při pozorování pohybu jejich rukou.

Já sám, abych teď opustil roli lehce ironického sexuologa, který se vyžívá v tom, že vypráví, co všechno jsou ženy schopny si narvat do vaginy a my, doktoři to potom musíme doslova páčit ven, jsem přišel na to, že u spousty holek a žen se může nastartovat svižný orgasmus díky použitým slovům při komunikaci nebo v určité roli v takzvaném psychodramatu. Jinými slovy se stav orgasmu dá navodit i po mailu nebo při telefonickém rozhovoru. I když dnes už takzvané epistolografické umění pomalu upadá, ale ještě za starých dobrých časů, joj, to bychom se divili...

Podle mě jsou to všechno hrozně zajímavé věci, už i proto, že moje metoda "zrychlování reflexů" vede ke zlepšení sportovních výkonů a při zápase se jen tak nenecháte jak pitomec chytit do nějakého soupeřova chvatu, stejně tak znalost meditací, čili vytváření podmíněných reflexů, užitečných pro život, zvyšuje schopnost dosáhnout vysokého sexuálního vzrušení nebo i vyvrcholení, jen pomocí mysli.

V současné době nám felčaři předepisují prášky "nové generace", ať už na bolest nebo proti depresi, ale vedlejší účinky, které často nejsou na českých příbalových letácích ani zmíněné, jsou doživotní impotence nebo neschopnost pohlavně se vzrušit, stejně tak se díky těmto lékům může zvednout z latence choroba, kterou už dlouho nosíte v sobě, ale zatím ji imunitní systém držel pod pokličkou. Inu, dalo by se o tom hovořit dlouze a zeširoka, ale na druhou stranu to dnes prakticky nikoho nezajímá. Lid je spíše nadšený, když sexuální koučka poradí, zapalte si ke styku svíčku levandulové vůně a skočte na to zezadu... jo, a nezapomeňte na kytičku pro partnerku. Vystříkne radostí.

Ale jak říkám, je toho ještě daleko a daleko víc, vše vychází z toho, že sexuální vzrušení je stav mysli, stav mozku.

 

 

Interview s Monicou

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/