Co je nového - 11. listopadu 2019

Radek Filipi přijel na bílém koni a sv. Martin se stal mistrem světa v benčpresu. Lucie se radostí rozplakala. Vémola se ani s nefunkčním ramenem nevzdává, Pešta má zlomenou čelist a na finančním koni odklusal Martin Roman, který oslavil v Londýně padesátiny (svoje padesátiny, cizí by neslavil). Na oslavu dorazil i druhý nejbohatší Čech, Radovan Vítek. Všichni se sešli a navzájem se obdivovali a jásali, jací jsou přímo ukázkoví filantropové. Tady jsem čekal ještě nějaký vtipný dovětek, jako třeba, že bezďákům po oslavě nechali vratné lahve v ceně jeden a půl milionu euro.

Tak to jsou zhruba "novinky" k 11. listopadu 2019. Letošní rok se nám už pomalu chýlí ke konci, kdo ještě neudělal žádný heroický čin, má posledních pár možností, jak se "zapsat do dějin". Můj kámoš a dobrý very dlouholetý známý Pavel Černocký (ano, bratr populární zpěvačky Petry Černocké), vydal vzpomínkovou knihu Takoví jsme byli. Člověk se snadno začte do pohnutých událostí kolem tehdejšího Pražského kulturního střediska, s nímž jsme my, umělci, spolupracovali nebo museli spolupracovat, to byl takový okov na noze nebo jho či jařmo, které jsme nesli a za které jsme táhli vůz, na němž seděli tehdejší "nejbohatší Čechové" a podobná individua.

Co nového u nás? Sepsal jsem horoskopy na tento týden, co je před námi a co nás nemine, hned, jak moje nové dílko vykrystalizuje na stránkách Otevrena.cz, dám vědět, odkaz je koneckonců dole, na této stránce, Argoni.com.

Jak jsem již psal, je zajímavé, že máme hodně kvalitních astrologů, mužů i žen, kteří jsou pýchou našeho národního astrologického nebe a já už píši horoskopy skoro pro deset serverů a časopisů a chodí mi další a další "české" objednávky. Pod označením "česká objednávka" myslím objednávky horoskopů nebo obecně textů, pod nimiž nejsem podepsán já, ale někdo jiný. To je, si myslím, i tak trochu problém našich nejbohatších Čechů, že dostávají peníze, které ale nevydělávají oni, ale jejich poddaní, zatímco Vémola nebo Pešta nemohou za sebe do ringu poslat někoho jiného a sami si jen odskočit pro hlavní cenu. Ani chudák Martin nemůže za sebe nikoho poslat na bílém koni nebo na oslavu narozenin.

Včera mě napadlo, že jsem asi jeden z prvních Čechů, kteří začali používat selfíčka. A to už v době, kdy ještě neproběhla digitalizace českého národa. Mobily neexistovaly, nanejvýš tak první primitivní počítače a fotilo se ještě černobíle, negativ-pozitiv. V té době jsem vydával své knihy Magie života, Magie sexu, Kniha času, Astrální magie a Věčný příběh (kromě asi šedesáti publikací, od Kdysi zakázaných povídek, přes Fantazii pro všední den, Orákulum, až po fantaskní příběhy a tak dále, až do ztráty vědomí). Všechno bylo psáno ještě na mechanickém psacím stroji. Bylo psáno... já jsem to napsal.

V mých publikacích a knihách byly fotky. Všechny fotky jsem dělal sám, neměli jsme žádného fotografa, takže jsem nejednou současně pózoval a současně fotil - čili jsem vlastně používal selfíčkovou metodu dávno předtím, než se na trhu objevil první mobil, s nímž to už zvládl každý sopel z ulice.

Často se mě lidé ptali, jak vznikly fotky, které jsou v mých knihách, protože jim nešlo do hlavy, jak je možné bez použití Photoshopu spojit na jedné fotce tolik motivů dohromady a ještě se tam sám selfíčkovsky zakomponovat. Občas se mi i dostalo pochvaly, jako, že ty fotky od Saudka v mých knihách jsou fakt dobrý, no člověk prostě musí stále všechno kolem sebe posuzovat očima, vybavenýma určitou časomírou, co asi propadne sítem času, co všechno odnéééés čas a co se naopak udrží, možná že na hodně dlouho.

Vždycky, když se dostanu k tomu, že mohu lidem trochu radit, i když příležitostí není moc, ale občas se nějaká naskytne, tak říkám, ať se vyserou na všechny metody "osobního rozvoje" nebo "jak se stát šťastným a naučit se jak klokan skákat s prázdnou kapsou" nebo jak se učit něco "moc hodně chtít", aby se to splnilo, to všechno jsou hovadiny, kterými jen ztrácíte čas (= život), naučte se dělat rituály, naučte se využívat ve svém životě synchronicitu, naučte se tarotové karty, astrologii a rychle psát na počítači, to je všechno, co budete ve svém úspěšném životě potřebovat.

 

 

Interview s Monicou

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/