A jako téměř vždy, se opět podíváme na horoskopy na listopad - 06. listopadu 2019

Jak jsem již byl naznačil a řekl, píši horoskopy pro několik odběratelů, serverů, časopisů a oficiálních webových stránek - a je to vždy s přihlédnutím na zájmy a zaměření dotyčných čtenářů. Jednotlivé horoskopy jsou potom navzájem odlišné podle toho, co čtenáře více zajímá, jestli vztahy nebo práce, popřípadě finance, dovolená nebo způsob, jak se vyhrabat z nekončících dluhů, insolvence, sekundární platební neschopnosti, konkurzu, dražby či z osobního bankrotu. Občas se stane, že se v horoskopech objeví chybička, která bývá zpravidla hned v nadpisu, například je špatně označený týden, pro který jsou horoskopy určené, popřípadě je nějaké zaškobrtnutí v pravopisu, stává se to, ale většinou za to může tiskařský šotek, to je takový malý, poťouchlý tvor, který by se podle mých definic dal označit za psychopata (byl by to vlastně nejmenší psychopat na světě) a kdybych mu dal nálepku psychopata, tak je docela dobře možné, že by pod tou nálepkou ani nebyl vidět, takže by potom všichni považovali za psychopata mě, proč dávám nálepky s označením "psychopat" někam, kde žádný psychopat není. Na světě prostě panují složité poměry a pokud se chceme alespoň trochu vyznat v tlačenici, musíme stále přemýšlet a rozhlížet se s otevřeným hledím, kde se co dozvědět a hlavně, kde se můžeme dozvědět, že to, co jsme se právě dozvěděli, odpovídá pravdě nebo čemu to vlastně odpovídá a jaká jsou právě zde kriteria či měřítka pravdy.

Včera jsem si všiml na netu článku o tom, jak starý dobrý Petr Kellner (mělo to být teď, nedávno) v interview v české televizi, doporučoval lidem, aby se vrhli do obchodování s internetovými kryptoměnami, čili s něčím, o čem vám každý, kdo se trochu vyzná v ekonomické tlačenici, řekne, že je to věc už dávno mrtvá a že do nakupování kryptoměn (ať už jakýchkoliv) se může pustit snad už jen jedinec s poruchou osobnosti, který právě zdědil větší množství peněz a díky tomu získal dojem, že je zkušený podnikatel.

U článku byla "stará, dobrá" Kellneroic fotka, kterou se kdysi komusi podařilo ulovit asi před dvaceti lety a od té doby koluje virtuálním světem, který je všude a současně nikde. Nevím, proč pachatelé tohoto paskvilu nepoužili aspoň nějakou uměleckou fotku z Kellnerovy ročenky, která se jmenuje, teď si nejsem zcela jistý, jestli je to, O milionáři, který ukradl slunce nebo Pohádky tisíce a jedné noci, ale to je teď v podstatě jedno.

Když už jsme u toho psychopatického tiskařského šotka, tak si vzpomínám, jak moje matka, která v podstatě nikdy nic neuměla a nikdy se nic nenaučila (hlavně, že vstoupila do Komunistické strany československa ještě předtím, než byla založená), pracovala kdysi, v šedesátých letech v Rakovníku jako šéfredaktorka rakovnických novin Rozvoj. Byly to noviny, které přinášely každý týden zprávy třeba o tom, jak právě probíhá sklizeň obilí nebo jak je na tom fotbalové mužstvo Rakovničtí leopardi a jednou se jeden z redaktorů, kteří pod ní pracovali, pustil do článku o tom, jak by se daly využít půdy, speciálně tedy rakovnické půdy jako půdní prostory pro výstavbu půdních bytů. Článek se matce líbil (číst uměla) a tak k tomu zabalila všechny materiály, včetně fotografií, které jí pan redaktor dal k dispozici a hurá do tiskárny v Praze. Za pár dní bylo nové číslo Rozvoje připraveno k distribuci, když vtom si někdo všiml, že u článku o nevyužitých půdních prostorách zřejmě vyšla špatná fotografie. Tiskařšký šotek vyměnil fotku, na které byla prázdná, neupravená půda, za fotku, na které sice byla ta samá půda, ale na fotce dominovala nahá, dobře rostlá kráska s těžkým, vyvaleným poprsím a svůdným úsměvem. Nevím, jaký z toho byl průser, jestli tedy z toho vůbec byl nějaký průser, i když se nahé fotky v časopisech a v novinách objevovat nesměly, za to mohl být i kriminál, bolševici se vždycky mohli posrat z jakékoliv, i z rituální nahoty, ale cena za jeden výtisk Rozvoje prudce stoupla na sto korun za kus a celý náklad byl během půl hodiny rozebrán. Ekonomika a erotika zvítězila nad závistí a udavačstvím. Příští den se dělal dotisk pro normální řepáky, kteří o ničem neměli tušení, tentokrát už se správnou, tedy ne s "nude", ale "nudnou" fotkou, takže si pravděpodobně nikdo z "pedagogického dozoru" nevšiml, že rakovnický Rozvoj kdys dávno potěšil pár lidí i v roli zástupného erotického magazínu.

Jak jsem již řekl, s nahotou jsou často problémy i dnes, jako kdybychom nežili v jednadvacátém století, ale někde ve středověku, ani raději nebudu počítat, kolikrát na mě přišlo na "vyšší místa" udání kvůli zveřejnění fotky nebo videoklipu, ať už kvůli nahotě nebo kvůli propagaci pornografie. Já sám jsem to většinou ani nebral jako něco zvláštního, spíše jsem si říkal, že je dobře, že nahota stále působí jako dráždidlo, protože nahota umocňuje veškeré magické operace a rituály, současně působí jako katalyzátor při reakci mezi vědomím a podvědomím, takže se to na mých fotkách i ve videjkách nahotinkami jen hemží. Dlouhá léta jsem pracoval i pro americký Hustler, speciálně pro edici Busty a pro několik dalších amerických kontroverzně erotických časopisů (samozřejmě křídových, u nás to byl po dlouhá léta NEI-report, který to kupodivu na křídu nikdy nedotáhl). Ale do erotických časopisů jsem i tady, neboli takzvaně "u nás" přispíval asi do všech, které existovaly a dodnes pracuji s nahotou, viz například moje nabídka Nahých meditací. Udání na mě chodí stále, většinou jsou ale udavači posíláni do prdele, protože se samozřejmě se svými "nahými meditacemi" necpu do puritánských kroužků jako je třeba fejsbuk nebo youtubko. To by bylo, jako dorazit s flaškou na sraz abstinentů.

V současné době využívám pouze toho, že si na svém vlastním ideologickém "dvorku", třeba na svých webovkách, můžu dělat, co se mi líbí. I kdyby se z toho mohli posrat všichni puritáni na celém světě. Oni si také mohou dělat prakticky cokoli, ale také pouze a jedině na svém vlastním "dvorku". Kam ale většinou nikdo nechodí a k sobě je nepouštím. K tomu je ta demokracie docela dobrá. Blbý, co?

 

 

Interview s Monicou

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/