Nabídka nových meditací - 03. listopadu 2019

V poslední době jsme vyzkoušeli nové druhy rituálů a nové druhy meditací. Jsou mezi nimi i takzvané "nahé meditace", protože nahota je posvátná a skrze nahotu se můžeme snadněji dostat do vyšší dimenzí.

Nejedná se samozřejmě o žádné kurzy nebo pseudotantru, jakou u nás nabízejí různí nadržení úchyláci, těmto představám zůstáváme vzdáleni, každý ať si v soukromí  dělá, co chce, my sami nikomu pod sukně ani do kalhot nelezeme, pouze pomocí speciálních videí (kde se samozřejmě pracuje s nahotou poměrně hodně) ukazujeme cestu, po které se ale už musíte ubírat sami. Jak toho využijete a co sami se sebou a se svým vlastním partnerstvím podniknete a jak naložíte s novými informacemi, to už záleží jen na vás, nikdo vás u toho kontrolovat nebude, ani vám nebude čumět přes rameno, ani sledovat, co děláte, ani se nebude snažit vyčmuchat vaši identitu. Ozvěte se na

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Máte nyní možnost si u nás objednat první instruktážní video, z něhož se dovíte, vše co budete pro svou další práci na sobě potřebovat. Cena je symbolických 200 Kč - uhrazením této částky na číslo konta, které vám pošlu, současně potvrdíte, že je vám více než 18 let. Mailem potom dostanete odkaz na úschovnu, odkud si videjko stáhnete.

Jinak si můžete u nás objednat výklad tarotových karet po mailu s přihlédnutím k astrologickým konstelacím nebo sestavení horoskopu, nejlépe na celý další rok 2020, když už máme před sebou definitivní zakončení roku 2019. Zvláště pokud si myslíte, že bezmála již uplynulý rok 2019 nijak zvlášť nedopad'.

V jistém slova smyslu se dá předpokládat, že rok 2020 bude v mnohém lepší než byla "devatenáctka" a s naprostou jistotou a samozřejmostí bude též existovat možnost, prakticky všechno, co bude součástí roku 2020 zlepšovat a podporovat pomocí rituálů.

Takže, pokud se budete chtít naučit meditovat a dělat či vykonávat určité základní rituály, můžete to zkusit i u nás. Naše škola je přinejmenším originální a co se výuky týká či týče i těžko napodobitelná.

 

 

Interview s Monicou

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/