Lepší je sms nebo @ - 01. listopadu 2019

Opakuji to stále dokola a ve stejném svižném tempu - když mi voláte na telefonní číslo, tak se nejspíše dočkáte toho, že se nedovoláte. Vyždímat z mobilu moji odpověď na jakýkoliv váš dotaz je v současné době prakticky nemožné.

Jednak nenosím mobil furt s sebou, většinou někde polehává a v pravidelných intervalech hlásí na vyšší místa svou polohu, ale nikoliv moji polohu, protože jsem většinou někde úplně jinde. Když potom zase přijdu, tak se podívám na sms-zprávy a zavolám zpět, popřípadě odpovím smskou, kdy je možné mi zavolat. V domluvený čas potom počkám a teprve potom se můžeme domlouvat dál. A podruhé jednak nebo druhak stále dělám něco, při čem nemohu telefonovat nebo se soustředit na něco jiného.

Nejlepší komunikace pro mě ale byla a stále je přes maily. Mailová pošta na dvou mailových adresách

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

funguje neustále, může se ale stát, že se odpovědi dočkáte třeba až za měsíc. Pokusím se to vysvětlit.

Když mi někdo pošle objednávku, dobrý den, chtěla bych pro sebe na příští rok horoskop nebo jsem zvědavá, co říkají karty na problém, který spočívá v tom, že mě opustil partner, protože se zamiloval do švarné sousedky, platbu jsem provedla pod variabilním symbolem 12345, těším se na odpověď, tak sednu k počítači a ke kartám a zatímco na druhém počítači sleduji astrologický program, pohroužím se do studia vašeho problému a pracuji až do ztráty vědomí a tak to jde stále dokola.

Když dostanu mail, dobrý den, chtěla jsem se zeptat, co mě čeká do konce tohoto roku nebo dobrý den, jak vidí karty moje zdraví? Tak se tento typ dotazu automaticky zařadí na konec "fronty" nebo na konec "čekajících", což je, doufám, naprosto jasné. Jinými slovy, lapidárně řečeno, mají okamžitou přednost dotazy, které jsou zaplacené nebo placené, stejně tak dotazy, které se týkají lehké konzultace na téma "kurzy" nebo "meditace". V poslední době mám v nabídce také takzvané "nahé meditace", jsou to videjka, na která se díváte a snažíte se na nic nemyslet. Obsahem těchto filmečků je samozřejmě nahota, protože je již dávno vědecky i nevědecky dokázané, že nahota léčí a často i doslova oživuje. Potom dostanete, jako nabídku ukázku "nahé meditace" a další instrukce, co a jak máte dělat, abyste se dostali k nabízeným materiálům.

Samozřejmě jde z mé strany také o obchod, protože taxikář také nemůže vozit zájemce o projížďku Prahou zadarmo a když už jsme u toho "zadarmo", tak pravidelně a někdy i nepravidelně mívám na blesk.cz chaty, které jsou zdarma a kam se můžete ozvat, ale i zde platí, že kdo dříve přijde, tomu dříve odpovídám na jakékoliv dotazy, ale je to samozřejmě stručnější a více symbolické a hlavně, pro vás, je to zdarma, čili to ani nemůže jít do takové hloubky, jako při dotazech placených.

Pravidelně najdete aktuální informace zde, na těchto stránkách, argoni.com, jsou zde i odkazy na nejnovější horoskopy, které zpracovávám pro Dobrou kartářku, pro web Otevrena.cz, pro Blesk.cz, horoskopy jsou vždy na měsíc, na webu Otevrena.cz jsou horoskopy týdenní.

Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se nabídky a dalších materiálů, jako jsou třeba digitální amulety nebo kurzy na zrychlení reflexů, popřípadě zpomalení stárnutí, vše směřujte na výše uvedené maily.

Toť pro dnešek vše a zítra opět na těchto stránkách nashledanou.

 

 

Interview s Monicou

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/