Sex a vztahy - 09. října 2019

V průběhu minulých asi třiceti let jsem se třikrát nebo čtyřikrát ocitl v roli hlavního hrdiny nebo šéfa, či direktora, kapitána, velitele, popřípadě generálního ředitele bulvární rubriky Sex a vztahy, vždycky to bylo tak na necelé čtyři roky, vždycky se moje rubrika proslavila, vzkvétala, rostla a stoupala nahoru, tazatelů přibývalo a v některých případech jsem dosáhl až 60 tisíc vstupů na své články či na rubriku za den. Ale současně dlužno k tomu podotknout, že vždy šlo o celodenní, každodenní dřinu a já neznám nikoho v této gubernii, který by dokázal napsat smysluplný, klasicky jeden a půlstránkový až dvoustránkový článek denně. Díky dosaženému úspěchu mi to vždycky někdo po pár letech vyfoukl a z projektu jsem musel odejít (podobně jako to bylo kdysi s časopisem Astro nebo u Supru.cz, pokud ještě pamatujete), takže jsem odešel a za pár dní se původně kvetoucí zahrada v internetovém ráji zhroutila v bezednou černou díru, připomínající žumpu.

Ne každý umí ve světě počítačů to, co já, to je jaksi věc, ověřená praxí a zkušeností. Měl jsem už celou řadu jakýchsi "následníků", já sám jim v našem pracovním slangu říkám "mlaskáči", podle  jedné zoufalé skupiny, která se též pokoušela v této oblasti podnikat, čili se zviditelňovat na netu a dopadla tak, že zmizela, což se většinou podaří na internetu skoro každému, kdo chce, aby byl alespoň trochu vidět, ale nezná ta správná kouzla a zaklínací formulky.

V současné době spolupracuji (většinou jde o psaní horoskopů) pouze s deníkem Blesk (Blesk je český deník, který poprvé vyšel v roce 1992. Jeho vydavatelem je Czech News Center a.s. Od roku 2002 je Blesk nejprodávanějším a nejčtenějším celostátním deníkem v České republice, to jen tak na okraj, kdo nikdy nebyl v redakci Blesku, tak nepochopí, jak se správně "dělá" bulvár), dále spolupracuji s webovými stránkami Dobrá kartářka a Otevrena (to je trochu eroticko-sexuální) a samozřejmě nejvíce spolupracuji sám se sebou na argoni.com a s několika zajímavýma lidma, o kterých většinou nikdo nic neví.

Takže Sex a vztahy - to je klasický název rubriky, kde se řeší, jak jinak, sex a vztahy. Už ani nevím, kdo to vymyslel, někde se také píše Vztahy a sex, což je samozřejmě také docela originální, ale rubriku Sex a vztahy používá poměrně dost magazínů pro ženy - poslechněte si dojemný příběh Carlose a Hanky a zamysleme se nad problémem, proč naše Klárka dosáhne orgasmu pouze s cizincem? A to všechno v naší rubrice Sex a vztahy nebo Vztahy a sex, podle toho, z které strany to budete číst.

Pozor, já sám jsem vymyslel, čili mám na to autorská práva Sex vs. vztahy, to jsem chtěl začít používat už v dobách, kdy psal články na téma sex a vztahy do supru.cz, nakonec k tomu ale nedošlo, super.cz, který byl v té době pronajatý Hemisférou nebo jak se to nakladatelství jmenuje, od Seznamu.cz, přešel zpátky pod Seznam.cz a jak to s ním dopadlo, můžete kdykoliv vidět, když si kliknete na seznam.cz - normální pokus o normální bulvární, co také můžeme čekat od takových "normálních" lidí?

No a proč jsem nakonec své vlastní poradenství nazval  Sex vs. vztahy? Protože mezi sexem a vztahy panuje zásadní rozpor, téměř by se dalo říci antagonistický konkflikt. Muži, jak známo, hledají vztah, zatímco ženy hledají sex. Nebo je to naopak? Aha, tak možná jo, ale právě v tom rozdílu, co kdo hledá ve vzájemném počátečním vztahu se skrývají následující dlouhodobé potíže, které se potom mohou projevovat třeba i tak, že dívka je ještě v šedesáti letech panna a celkem šikovný jinoch, který je normální, zdravý a práceschopný, se ostatním jeví jako deviantní kretén, závislý na sexu.

Ano, již jsem slyšel takové hlasy (tedy ve skutečnosti, ne, že bych to slyšel jenom ve své hlavě, ale obecně, to byly existující hlasy), že žena celkem správně odmítá chlapa, který se po ní sápe pouze za účelem "sexu". Jako na nějaký sexuální úlovek. Tak takhle ne, chlapečku, nejdříve vztah, potom sex, jenomže ono se pak žádné "nejdříve" dlouhodobě nekoná a nekoná se ani sex, jediné co se koná, je zdánlivý nezájem o dotyčnou. A to z jednoho prostého důvodu - co jiného tady pořád dokola řešíme, než sex? Sex je podstatou neboli meritem věci.

Člověk je sexuální tvor, sex je něco, z čeho prostě můžeme ve svých úvahách vycházet. To nezměníme, ani nezakážeme. Ani na fejsbuku. Má stejnou podstatu jako hlad, žízeň nebo pocit zimy a potřebuje být adekvátním způsobem zpracován, aby se člověk mohl soustředit na práci a na obživu. Pokud se v nějaké společnosti snaží sex přehlížet nebo zakázat, popřípadě se mu jakkoliv vyhnout, jak se dělo za bolševika, tak je vždycky průser. Vybudovat si ze společnosti podobně jako byly kdysi hladomorny, nějakou celostátní sexomornu, to se podařilo bolševikům během éry neúspěšného budování komunismu.

Psát o tom, že bolševici a komunisti jsou idioti a kreténi by bylo nošením dříví do lesa. Nevím, proč by dnešní komunisti neměli být kreténi nebo idioti, když v podstatě komunista, idiot a kretén jsou synonyma. Položme si otázku - čím by nás mohl současný komunista přesvědčit, že není kretén? Nebo neschopný idiot? Co dokázal? Co vytvořil? Co vymyslel? Co napsal? Co natočil? Co složil? Nic - a takhle musíte přemýšlet. Kde jsou vidět výsledky, které oko potěší a duši zahřejí, tam je ráj.

Chci něčeho dosáhnout, tak si musím před sebe položit reálný a rozumný cíl. Aby výsledek k něčemu byl, aby mohl k něčemu sloužit, i kdyby to bylo třeba jen k pobavení nebo k tomu, že se ostatní něco naučí. Potom to musím realizovat, to znamená, že musím něco umět, ne jenom řvát, že chci zálohu nebo že potřebuji peníze.

Takže naposledy k problematice Sex a vztahy - vždycky musíte udělat naprosto jednoduchou kalkulaci - žijeme ve světě obchodu, takže - co chci? A co mohu za to, co chci, nabídnout?

 

I když na to už počasí dávno nevypadá, připomeneme si dnes Cvičení v moři. Prostě to chce trochu se hejbat, ať už jsme kdekoliv a pokud se přitom dokážeme na něco rozumného soustředit, jsme už pomalu, jednou nohou v říši magie a meditací.

 

 

Interview s Monicou

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/