Škleble - 30. září 2019

V následujícím dnešním, pro útlocitné povahy možná trochu drsném videjku Monica předvádí, jak správně sníst ústřici. Je to docela věda, já sám to neumím, ale to hlavní, proč to zde předvádíme, má souvislost s říjnovými rituály, protože právě nadcházejícímu říjnu 2019 bude dominovat znamení Ryb a pokud budete chtít udělat menší či větší rituálek na cokoliv, co by se mělo podle vašich představ uskutečnit nebo změnit, uděláte to přesně jako my - půjdete někam, kde si můžete dát k jídlu nějakou škebli nebo ústřici nebo něco podobného a sníte to. Přitom budete myslet na to, co se má splnit - a ono se to co nejdříve splní.

Jak jsem již řekl, sám si na požívání mořských plodů moc nepotrpím, spíše naopak, ale včera jsem si dal vynikajícího grilovaného lososa s neméně vynikajícíma opečenýma bramborama - a bylo to i v milém, adekvátním prostředí. Chvílemi jsem si připadal jak strážce majáku na opuštěném ostrůvku.

Losos je v tutu dobu nesmírně zdravý, lastury symbolizují perly a bohatství, moře symbolizuje skryté poklady, voda zastupuje v jakýchkoliv rituálech peníze, lastura je kolébka, z níž občas vyskočí čerstvě narozená (ale už plnoletá a pro tantrické labužníky ke všemu připravená) Venuše, která je také spojená (ta lastura, ne ta Venuše) s představou truhly s pokladem, takže toho využijte a jeden den v říjnu si zpestřete návštěvou podniku, který je s výše uvedenými atributy spojený.

V Praze je poměrně dost dobrých restaurací, které mají uvedenou mořskou nabídku na jídelním lístku (Slovanský dům, Zlaté ručičky), čili vám nebudu žádný konkrétní podnik doporučovat, ale zrovna tam, kde jsme byli, jsou super nejenom v přístupu ke grilování, ale i k zákazníkům. Dokonce se i na mě pár lidí z obsluhujícího personálu usmálo. A to je dobré znamení.

Nové horoskopy budeme mít na www.dobrakartarka.cz, https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/, www.blesk.cz a www.argoni.com.

Občas se někdo ozve a zaskřehotá ze sevřeného davu: "A na co jsou vlastně ty horoskopy, vždyť je to dílo satanovo, stejně jako výklad karet! Pánbu se na to nemůže koukat a vy je pořád uveřejňujete..." Ano, uveřejňujeme horoskopy, protože nás pánbu má rád, nesmíte zapomínat, kdo byl jako první z druhu homo sapiens u narození Ježíškova, což už za pár měsíců budeme opět brutálně oslavovat - byli to mágové, hvězdáři, králové astrologie. Trochu blbý? Co? Pozor, kritizujete směr, kterým ukazuje prst boží.

 

 

Interview s Monicou

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/