Na tohle se musíte mrknout - 29. září 2019

Všichni, kteří se snaží krást náš čas, používají často slovo "mrknout". Mrkněte na tohle, můžete se mrknout na naše nové stránky, mrkněte se, co si vzala Žouželíková na sebe, když šla na vernisáž svých selfíček a omylem zapadla do gay klubu, o číslo vedle, mrkněte se na naše nové horoskopy, které za pár dní budou na Dobré kartářce a na Blesku a na Otevrena.cz, pořád jenom mrkáme a večer už nestačíme ani mrkat, ani zírat, když se snažíme rekapitulovat, co jsme vlastně za celý ten boží den dělali.

Jsem docela zvědav, kdy se objeví první náhrobek se slovy, zde leží náš hodný tatínek, strýček, újec a bratr, čestný a obětavý člověk, který se 29. září 2019 umrkal na stránkách argoni.com k smrti. Teď jsem si vzpomněl na ten vtip, jak rodina zírá na náhrobek s nápisem, zde leží Prudoslav Kazachčič, obětavý člověk a vzorný manžel a udivená vdova říká, chudák Prudoslav, proč ho dali do hrobu s nějakýma dvěma úplně cizíma chlapama?

Občas takhle ráno vstanu, dívám se kolem sebe, jak nic nefunguje, jak by mělo, na to se mrknu skoro vždycky, protože je zajímavé, že když něco nefunguje, tak to naši pozornost přitáhuje víc, než věci, které fungují vzorně a vlastně nás za pozornost nikdy zbytečně netahají a teď si říkám, tak tohle všechno vymýšleli inženýři, vysokoškolsky vzdělaní lidé, jak by to asi vypadalo, kdyby to vymýšleli obyčejní, normální lidi?

Žijeme v technicky téměř dokonalé civilizaci, včera  jsem se městskou hromadnou dopravou bez námahy dostal, kam jsem potřeboval, potom jsem páterem nosterem vyjel do čtvrtého patra, zavolal jsem z mobilu, že už jsem tady, načež mi sdělili, že jsou v přízemí, i když mají venku napsané čtvrté patro, tak jsem opět tím samým páterem nosterem sjel do přízemí, vyřídil jsem, co jsem potřebovat a pomocí MHD odjel do headquarteru. Je ale zajímavé, že ještě nikdo nevynalezl jednoduchý, krátký test osobnosti, který by potvrdil, že dotyčný není šílenec, nemá vážnou psychickou poruchu a není psychopat. Existují testy, pomocí kterých se na počkání dá zjistit, jestli vám neřídnou kosti, jestli nemáte cukrovku, nemáte v sobě alkohol nebo drogy nebo jsou také rychlé těhotenské testy, se vždycky divím, proč mi slečna nebo paní volá, abych se podíval do karet, jestli není těhotná, když se jednoduchý test dá koupit v každé lékárně, ale takový test, kde by se dotyčný vycvrknul na testovací proužek a on by se v případě indikace močícího psychopata zbarvil do červena, tak takový test v naší blahobytně pospolné společnosti ještě nemáme. Pořád ještě musíme čekat, až nás psychopat nejenom ochčije, ale až nám i nasere na hlavu, pak teprve začneme občas přemýšlet, s kým že to máme tu čest.

 

 

Interview s Monicou (NOVÉ - NOVÉ - NOVÉ)

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/

https://otevrena.cz/eroticke-horoskopy/