Přišel dotaz - co si myslíte o věštcích, kteří věští přes televizní obrazovku?

Odpověď – v televizi většinou vystupují lidé, kteří jsou více herci, šoumeni, než ezoterici, astrologové a kartáři. Lidé, kteří do televize volají, se chtějí tzv. dovolat do studia, čili chtějí se slyšet z televize, nejde jim ani tak o řešení jejich problému, spíše mají radost, že se alespoň na chvíli spojí s principem televizního vysílání.

Dotaz – když se můj manžel podívá na hodiny tak vidí 22:22, znamená to, že mu někdo nepřeje a vysílá na něho negativní energii? Co má proti tomu dělat a na co si ma dát pozor?

Odpověď – když se vám stane, že se podíváte na digitální hodiny, které ukazují stejné číslice na levé i pravé straně, 11:11, 08:08, 10:10, neznamená to nic špatného, více by se dalo očekávat, že v následujících hodinách a dnech budete mít štěstí, správný odhad a dostatek inspirace při řešení potíží.

Dotaz – Chtěla bych znát nějaký konkrétní návod jak se zbavit negativní energie, která jde z více stran. Dost mě oslovila vaše kniha Magie života, je moc hezky napsaná a je v ní hodně pravdy. Akorát, málokdo má asi sílu a odvahu řídit se tímto způsobem života.

Odpověď – negativní energie se můžete zbavit pomocí meditací, nejlépe přímo pomocí meditací a tantry. Hledáte v sobě vlastní schopnosti, ptáte se, co umíte skutečně dobře, co umíte nejlépe a cvičíte své vlastní schopnosti. Více se dozvíte přímo v mých kurzech Meditací a Tantry.

Dotaz - Mám problém, když mi bylo 16, naši se rozvedli a slyšela jsem, že mne a sestry a mamku moje babička proklela. Dlouho jsem tomu nevěřila, ale už si tím nejsem tak jistá. Dějí se mi věci, které by mnoho lidí neuneslo a já už ztrácím sílu s tím bojovat. Jsou to úmrtí sestry a matky, nemoc a postižení dcery, manžel, který za mnoho nestojí, ztráta práce… potřebuji najít vnitřní sílu, jak s tím bojovat a žít dál alespoň pokud možno trochu normální život. Jestli máte pro mne radu budu vděčná.

Odpověď – takhle, nechci se vnucovat s mými digitálními amulety, ale pro případ odvracení zla, špatných kouzel a prokletí je nejlepší u sebe nosit můj digitální amulet pomsty DAP, který všechno zlo, které na vás někdo pošle, vrací ke svému původci. Vy se nemusíte o nic starat…

Dotaz - Kolem mne se dějí věci, nejsem schopna dlouhodobě sehnat peníze na projekt a to
vím, že ten projekt je zásadní při výrobě alternativních zdrojů energie. Nevím, kdo má z tohoto projektu obavy, že mne brzdí a už hodně dlouho.

Odpověď – I v tomto případě bych doporučil zkusit některý z mých digitálních amuletů – i když je pravda, že v oblasti businessu budete často narážet na potíže, které nejsou schválnosti, ale součást konkurenčního boje.

Dotaz - Potřebuji radu. Od svých 17 let co pracuji, jsem nikdy nedosáhl úspěchu ve fin. oblasti, abych si mohl přirozeně naplňovat nejenom své potřeby, ale i své touhy... Je mi 36 let a víc jak rok jsem na internetu hledal práci a přesto jsem v ničem neuspěl. Nejsem ničím vyučený, ale rád se učím novým věcem. Přiznávám, že jsem se častokrát zlobil na lidi, kteří posuzují druhé podle vzdělání... Ale přesto jsem jim znovu a znovu odpustil. Pokud víte, jak bych měl v takové situaci jednat a jednou provždy a navždy se stát úspěšným, napište…

Odpověď – tady je každá rada drahá, protože se může snadno stát, že potíže, na které narážíte, plynou z toho důvodu, že žijeme v přelidněném světě, kde se často stane, že více lidí má stejný cíl – a všichni najednou na stupních vítězů stát nemůžeme. Někdy pomůže trochu magie a rituál, více o tom mám na svých stránkách…

Dotaz – Jak se očistit od kletby?

Odpověď – Jedna rada od naší čtenářky: Pokud někdo má pocit, že na něj někdo vysílá negativní energii, jako ochrana poslouží sklenička s vodou. Musí mít kulaté dno, je to symbol ochrany. Na kousek papíru napište jméno osoby, která vám škodí, stačí křestní, a vložte pod sklenici naplněnou vodou. Jméno musí být uzavřeno v kruhu. Negativní energie se vrátí ke svému majiteli. Sklenici nechte na papíru se jménem stát třeba i několik dní.

Dotaz - Včera mi můj dobrý kamarád řekl, že si myslí že jsem prokletý. Dělám hudbu, kterou miluji víc než cokoliv jiného a on si myslí že mi tímto způsobem někdo chtěl ublížit, že mě proklel, aby se mi nedařilo. Vyvolalo to ve mě divný pocit a proto vám píši. Prosím vás o pomoc.

Odpověď – opět i v tomto případě pomůže můj DAP, digitální amulet pomsty, je to paměťová karta s nahranými fotografiemi a symboly z ochranných rituálů. Funguje to celkem skvěle…

Dotaz – Když se moje máma rozvedla, můj táta ji proklel. Od té doby má ve všem smůlu (finance, zdraví, osobní život).Můžete mi prosím poradit kontakt na někoho kdo se zabývá zbavením prokletí?

Odpověď – i zde je prostor pro můj digitální amulet. Stačí vyzkoušet….

Dotaz - Dobrý den, prosím o radu. Před nějakým časem k nám do zaměstnání nastoupila slečna, která se trochu vyznala v černé magii.Nejdřív jsem s touto kolegyní vycházela dobře. Nakonec jsme spolu i odešli ze zaměstnání a našli si nové lepší místo. Ale pak se to nějak změnilo a tato kolegyně mě přestala mít ráda. A od té doby se mi v práci nedaří a nic není jak má být. Všechno je najednou špatně a já nevím proč. Mám pocit jakoby mě ona kolegyně proklela nebo mi moc nepřála úspěch. Dá se proti tomu nějak bránit? Vždy, když přijedu do práce, napadají mě negativní myšlenky a nic mi nejde. Prosím poradte.

Odpověď – opět, nejlepší řešení by bylo vyzkoušet můj digitální amulet pomsty – pomsty se dočká pouze ten, kdo si ji skutečně zaslouží – vy sama nemusíte nic řešit, ani na to nemusíte myslet.

Dotaz - Dobrý den, sype se na mě smůla ze všech stran, myslím si, že já i můj mažel jsme prokletí, nedaří se vůbec nic, když si něco naplánujeme, do večera se to sesype jako domeček z karet…

Odpověď – no, na karty byste měla přijít nebo se mi ozvěte na mail…

Dotaz - Dobrý den, rozešla jsem se s přítelem a on mi za několik dní napsal, že mě proklel. Jak se mám zbavit kletby? Děkuji za odpověď.

Odpověď – nejlepší odpovědí je můj DAP…

Dotaz - Dobry den, chtěl bych poradit jak vysvětit amulet, aby mě chránil proti zlým silám a před lidmi, kteří na mě vysílají negativní energii. Moc vam dekuji a preju hlavne klid v živote.

Odpověď – Nejlepší je nechat o úplňku na amulet svítit měsíc, k tomu zapálit bílou svíčku nebo je možné rituálně zasvětit amulet v soli, přesné postupy jsou v magických knihách.