Podzimní rovnodennost dnes v 09:50 hod. - 23. září 2019

Tak to je palba. Před chvílí jsem se díval na strhující video, kde známá léčitelka Eva Moučková udělovala užitečné rady ohledně zakřivení časoprostoru, elektrosmogu a struktury vesmíru. Což, pravda, mnohé z toho za mých mladých let nebývalo. Prostor se tenkrát ještě tolik nekřivil, elektrosmogu bylo pomálu, elektřina skoro neexistovala a struktura vesmíru byla o hodně jednodušší než dnes. V tom se trochu babral možná tak ještě Einstein, ale nikoho jiného to nezajímalo. Nebylo ani proč. Potom přiběhl Albert se svou známou rovnicí, čas oponou trhnul a všechno bylo jinak. To i pan Dušek, kdyby v té době existoval, tak by musel vymýšlet nová pravidla šťastného soužití a nové Dohody. Musíte si prostě představit, že nic, co bylo známé z minulosti, najednou neplatí. Rčení, "všechno je jinak", vstoupilo do lidového jazyka a stejně tak zlidovělo, "nic není takové, jak to vypadá," popřípadě, "nic není takové, jak se zdá". Německy mluvící lid se bavil větou: "Wenn Einstein albert, beugt sich der Raum vom Lachen," když Einstein blázní, prohýbá se prostor smíchem.

Dnešní den, i když ještě ne zcela celý, je prvním dnem podzimním. Začíná se také poslední týden, který ještě patří k září a my, jakožto odvážní astrologové a profesionální kartáři se můžeme podívat, co jednotlivá znamená čeká hlavně v oblasti vztahů na konci září.

Horoskopy najdete (klikni) zde

Beran - Pokud se někdo může v posledním týdnu v září dožít nečekaného nebo i lehce čekaného zklamání ve vztazích a v erotice, tak to jsou právě dvě kardinální znamení, Berani a Váhy, které jsou v opozici k Beranům. V Beranu není žádná planeta, ze které by se dalo cokoliv vyčíst, což se v praxi může projevit i nedostatkem informací z druhé strany. Nejhůře na tom budou vztahy na dálku, Berani se mohou dočkat i toho, že se vytoužený partner náhle odmlčí nebo se zablokuje a zmizí, popřípadě se přestane ozývat, což vychází asi tak nastejno. Přestože vám přerušená komunikace s partnerem či partnerkou nemusí být zrovna milá, můžete se spolehnout na to, že jde o jev přechodný, čili, jediné, co můžete, ba musíte v této situaci dělat, je tiše se stáhnout, na nic nereagovat a počkat.

Býk - Ve znamení Býka je retrográdní Uran, Býci budou mít možnost učinit ohledně svých vztahů a zvláště sexuálních vztahů zásadní rozhodnutí, které se může týkat třeba i uzavření manželství nebo přestěhování, popřípadě sestěhování se s partnerem do jednoho bytu. Nezadaní Býci se mohou právě na poslední chvíli ještě v září seznámit s někým, kdo je partnersky osloví a může z toho být nejenom vzrušující známost na jednu noc, ale i perspektivní vztah. Celkově se dá říct, že Býci jsou na tom docela dobře, nic hrozného, jako třeba partnerská zrada nebo životní zklamání jim nehrozí. Sex a vztahy mohou fungovat i podle toho, co si zrovna zamanete.

Blíženec - Na konci září nemusí být žádný Blíženec sám, i když je pravda, že minulé měsíce mohly být v oblasti sexu z pohledu Blíženců docela pohnuté, jak v dobrém, tak i v tom horším slova smyslu. Spíše ale nečekejte, že ještě do konce září stihnete buď najít nebo posunout již existující vztah do dlouhodobě použitelných dimenzí, spíše je možné, že se vám potvrdí známé pravidlo o tom, že muži hledají sex, zatímco ženy hledají vztah, což je úskalí, na kterém celkem snadno ztroskotá jakákoliv domluva o případném soužití i v případě lidí, kteří se k sobě na první pohled docela hodí. Vcházíte do období, v němž se můžete hodně zajímavých věcí naučit. Stačí pozorovat a přemýšlet.

Rak - V zorném pohledu do budoucnosti se nám objevuje Rak, další kardinální znamení, které by ale na rozdíl od ostatních mělo být ke konci září v oblasti vztahů, sexu a erotiky docela spokojené. Rak v současné době nemusí přemýšlet, jestli s někým bude nebo se s někým rozejde, popřípadě si najde někoho jiného, většina Raků bude spíše přemýšlet o tom, jestli se svým miláčkem stráví vzrušující odpoledne, večer a noc nebo si v průběhu sexuálního maratónu spolu skočí i naproti do číny na večeři. Rak má ve svém znamení Měsíční vzestupný uzel, takže na tom bude ve všech směrech hodně dobře, pravděpodobně, v mužském vydání koncem září ušetří i za modrou pilulku, která se jinak může projevovat jako docela užitečná.

Lev - Nadcházející podzim bude na celou řadu Lvů působit jako afrodisiakum, nemají ve svém znamení, ani v opozici žádnou planetu, která by je v čemkoliv jakkoliv zdržovala či srážela v rozletu, budou mít příležitost navazovat nové vztahy, i kdyby třeba už nějaký vztah měli a budou se snažit co nejvíce si zpestřit svůj sexuální život. Dobré bude vynechat všechny vztahy z minulosti, protože už přestávají být funkční a upnout se na všechno, co je nové, nečekané, náhodné a nečesané a hlavně inspirující. Lvi se budou cítit, jako kdyby jim narostly křídla, což se bude projevovat hlavně v posteli. Pokud během svého řádění z postele nespadnou.

Panna - Ve vztazích mohly být problémy a pravděpodobně i byly, minulost se nejeví nijak zvlášť zářivě ani oslnivě, zvláště potom u mužů, nesoucích toho, jinak naprosto nádherné znamení. Ve znamení Panny působí Mars, jangová, mužská planeta a v opozici v Rybách se nachází spojení Neptun - Černá Luna, která do ničeho ani špetku optimismu nepřidá. Nebude proto divu, když se Panny ke svým partnerům budou chovat trochu odměřeně a nebude s nimi taková legrace jako obvykle nebo jak by se za normálních okolnosti dalo očekávat. Chce to prostě opatrný přístup ke svým partnerům a k opačnému či vytouženému pohlaví.

Váhy - V životních, partnerských, vztahových a sexuálních projevech lidí, narozených ve znamení Vah můžeme v posledních zářijových dnech očekávat zmatek, chaos a nevyrovnanost. Vyváženost, klid a moudrost, která se obvykle s Váhami spojuje, zde budeme po zbytek září a pravděpodobně ještě na začátku října marně hledat. Na Váhy působí Merkur, Venuše, Měsíc, Slunce a částečně také Mars, což je z astrologického hlediska planetární guláš, ze kterého může s výkřikem překvapení a údivu vykrystalizovat prakticky cokoli. Váhy musí čekat na správný moment nebo na užitečnou náhodu, které se musí chopit a rychle jednat. Když se to nepovede, budou muset na splnění svých sexuálních snů ještě pár dnů či týdnů počkat.

Štír - V práci, v zaměstnání a v podnikání najdou Štíři možnost uplatnit své schopnosti a své vlohy. Snadno se jim podaří najít zajímavý vztah v práci, ať už se bude jednat o ženu nebo o muže. Nechají se okouzlit kolegou či kolegyní od vedlejšího pracovního stolu, ale na jednu věc si musí šťastní Štíři dávat pozor - stejně snadno, jako se můžete zamilovat do určité osoby, se můžete zamilovat do situace, v níž se ona osoba nachází. Když každý den vysedáváte v dobré práci s hezkou slečnou nebo se švarným jinochem, na něž je radost pohledět, snadno se vám v mozku, v oblasti, kde sídlí libido (sexuální touha a pohlavní pud) přesmykne touha po živém materiálu v touhu po udržení určité situace. Přemýšlejte. Trocha psychologie ještě nikoho nezabila.

Střelec - Podle tranzitního horoskopu je Střelec na konci září 2019 naprosto vysmáté znamení. Dařit by se mělo prakticky ve všem. Na co Střelec sáhne nebo po čem vystřelí, to se povede. Pokud vás napadne, že byste mohli uspořádat trojku, protože jste to ještě nikdy nezkusili a měli byste k tomu chuť, tak už první podzimní dny jsou k tomu jak stvořené. Zvláště, když se budete chtít domluvit na jakémkoli zpestření sexuálního života se Lvy (samozřejmě astrologickými), s Raky nebo se Štíry, potažmo též s Vodnáři a Býky, tak by to mělo vyjít. Říká se, že odvážnému štěstí přeje, i když je to trochu jinak, většinou štěstí přeje tomu, kdo má ve svém znamení Jupiter, což jste nyní právě vy.

Kozoroh - Vliv Saturnu a Měsíčního sestupného uzlu vám trochu zamotá jak normální partnerské vztahy, tak i vztahy eroticky rekreační, relaxačně sexuální, přátelské s výhodami i bez výhod a zřejmě i vztahy pracovní, ať už ověnčené skrytým obdivem nebo uzavřené ve standartně vyváženém odstupu. Nesmí vás odradit, že se ve většině případů, kdy se rozhodnete udělat cokoliv pro vlastní sexuální přilepšení v již tak dosti tvrdém a neústupném životě, setkáte s celou řadou překážek, zákazů a možná i nesmyslných příkazů, o nichž si samozřejmě můžete myslet, že je má na svědomí neochvějná přítomnost Saturnu ve vašem znamení, ale raději prostě počítejte s tím, že výsledky vašich snah budou spíše tristní. Ale je to jen otázka pár dní, potom se všechno zase zlepší.

Vodnář - Přestože je Vodnář obvykle spojován s výmluvností a hovorností, čili i se schopností takzvaně "ukecat" druhé pohlaví často i k docela zajímavým kouskům, ke kterým by se jindy a od někoho jiného, než od Vodnáře přemluvit nedalo, bude začátek podzimu, čili poslední zářijový týden pro Vodnáře lehce zasmušilý. To samozřejmě neznamená, že byste nemělil šanci projevit se jakkoliv výrazněji v oblasti erotiky, vztahů a sexu, ale spíše se bude všechno odehrávat v rovině romantické, snové a zamilované, než aby to připomínalo japonské pornofilmy. Pokud budete chtít prožít v oblasti vztahů něco nezapomenutelného, bude nejlepší, když to spojíte, pokud vám samozřejmě finance dovolí s trochou cestování. Nemusí to být hned řízná dovolená na Floridě nebo v L.A., stačí cesta na Vysočinu nebo do Českého ráje - a uvidíte, že i tam se občas dějí zázraky.

Ryby - Určitě jste již slyšeli o létajících rybách. Živočich, který vypadá jako normální rybka rychle pluje ve vodě a najednou se vymrští nad hladinu, roztáhne létající ploutvičky a teď plachtí vzduchem a jsou to docela slušné vzdálenosti, které létající ryba dokáže uletět. Takže vám mohou kromě včel někdy uletět i ryby a astrologická Ryba se tímto právě v těchto dnech řadí k jedinému druhu živočichů ve zvířetníku, který může také létat. Ve svém znamení mají Ryby konjunkci, čili spojení Neptunu a Černé Luny, můžete se tedy s Rybami na konci září 2019 dožít prakticky jakéhokoliv překvapení, chvíli se mohou projevovat jako "mdlé" či "leklé" ryby, ale pak najednou vzlétnou do oblak, podobně jako ve známé písničce Život je jen náhoda a všechny kolem překvapí. To samozřejmě platí i pro oblast vztahů, partnerství a užitého sexu.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/