Chci cvičit tantru - co mám pro to udělat? - 07. září 2019

Při cestě za tělesnou dokonalostí kombinujeme působení hadí síly a několika dost přesně vypracovaných tělesných cviků, které jsou v mých kurzech Magie života.

Je zde ovšem ještě jedna velmi důležitá okolnost, o níž jsem se v poslední době dosud nijak zvlášť nezmiňoval a tou je obzvláště silný léčebný účinek akupresury nervových zakončení, jež se nacházejí u mužů v prostatě a u obou pohlaví v  močovém měchýři a jeho uzávěru. Této problematice jsem ve své práci věnoval  kapitolku Mentální urinoterapie.

Klasickou urinoterapii, neboli léčbu močí (popíjení, obklady, smočení rány) považuji spíše za doplňkovou záležitost, která se nedá aplikovat u každého. Co ale zbytečné není, je procvičování pohlavních aktivit s částečně nebo úplně plným močovým měchýřem, což považuji za stejně důležité jako procvičování tricepsů a břišního svalstva.  Pojednání o mentální urinoterapii je poměrně rozsáhlé a svým způsobem již spadá do oblasti literární magie. Teorie je dosti složitá, vše budeme rozebírat postupně.

Otázku, jestli je správné, když se pohlavních rituálů zúčastní více osob, třeba i tím způsobem, že hlavní kejkle předvádějí žena a muž nebo dvě ženy, popřípadě dvě ženy a jeden muž a ostatní přihlížejí, zde na tomto místě asi nevyřešíme. K tomu si řekneme pouze to, že z hlediska cvičení tantry je možné prakticky cokoliv, platí zásada, že všechno, co vzrušuje, je svaté a záleží "pouze" na domluvě. Ta domluva je dost důležitá, abychom se později vyhnuli třeba i tomu, že nám bude nějaká hysterická neuróza vyčítat nos mezi očima.

Tantru na ruční pohon může cvičit i zarytý pohlavní samotář (tarotový Poustevník), ale na druhou stranu se do kolektivního sexuálního šílenství mohou zapojit i všichni ostatní, nic proti skupinovému sexu, který probíhá na bázi dobrovolnosti, ale také nic proti partnerské věrnosti.

Tantra samozřejmě nemá nic společného s pohlavním životem jakékoliv sekty (to poznáte podle toho, že tam chybí ta dobrovolnost a možnost kdykoliv tiše odejít), ani s pohlavním životem mafiánských bossů nebo politických šéfů (to poznáte podle toho, že když přestanete skákat podle melodie, kterou hlavní boss vyluzuje, sníží se vám příjem nebo jste najednou bez práce).

Všechno, co souvisí se sexem je v naší společnosti citlivé a složité, jak se říká, v tom aby se prase vyznalo, takže nám nezbývá, než stát se na chvíli prasetem a nenápadně studovat realitu, abychom měli ve všem jasno.

Při rituálech, jejichž cílem je změna tělesných proporcí, doporučuji zvýšit v potravě podíl proteinů. Týká se to hlavně rituálů na zvětšení ňader a pohlavního údu.

Do sexuálně-meditačních cvičení si můžete směle započítat i čas, který strávíte přemýšlením o sexu a o možnostech, které se vám na tomto poli (většinou vpravdě neoraném) nabízejí. Sexuální rituál je v podstatě program na optimalizaci myšlení.

Ještě jednou zdůrazňuji, že obraz "ideální partnerky", či "ideálního partnera" je skryt pouze v našich představách. Žádné ztělesnění či materializace hadí síly ve skutečnosti neexistuje. Prožitek spojení s tímto ideálem si můžeme usnadnit pomocí textů, vhodně volených slov a vizuálního materiálu (obrázků a videoklipů) a zčásti také spoluprací s vybraným sexuálním protějškem.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/