Jak dosáhnout nesmrtelnosti - 06. září 2019

Vždycky, když se mě někdo zeptal, co má dělat, aby dosáhl nesmrtelnosti, zněla moje první rada: "Přestaň chlastat a omez kouření." Tím jsme většinou skončili a k dalším otázkám už nedošlo. Takže jsme se nedostali ani k bouřlivé diskusi o sexu, popřípadě o hadí síle.

Bitevní pole sexuality nejsou pohlavní orgány, ale mysl, v jejíchž hlubinách, pokud se tedy jedná o mysl, která nějaké hlubiny má, se nachází onen druhý pól, který tak palčivě chybí k získání kýžené duševní rovnováhy.  Jinými slovy se cílový objekt touhy nachází přímo v roztouženém mozku. Problém je pouze jediný – najít ho a identifikovat se s ním.  Opěvované dokonalé spojení s ideální partnerkou/partnerem se může odehrát pouze jediným způsobem – souhrou informací v jedné jediné mysli.

Nijak teď nepopírám, že existuje přátelství, zamilovanost, láska, doživotní šťastné soužití, osudové vzplanutí...  ale ve skutečnosti se vždy jedná o přenos informací, při němž si do určité fyzické osoby promítáme vlastnosti, které ve skutečnosti nemá. Každý se občas rád potýrá mučivě krásnou představou, jak by měl vypadat jeho sexuální protějšek. Muži většinou dumají o proporcích a ženy o účelu. O této představě pak mluvíme jako o "ideální druhé polovině", která k nám patří "od stvoření světa".

Představa ideální sexuální partnerky je pro většinu mužů téměř stejná nebo hodně podobná. Teď nemluvím o velikosti a tvaru poprsí, ale spíše o celkovém sexuálním vyzařování a jistém stupni oddanosti. Čili jde o charisma a oddanost svému partnerovi. Pokud není charisma, ale je oddanost, je to špatně, pokud je charisma, ale dotyčná na chlapa prdí, tak je to taky špatně.

U žen se představy ideálních partnerů (jak již bylo řečeno) mohou značně lišit. V normálním životě žádné "dokonalé protějšky" v hotovém, ani instantním provedení neexistují, proto se (často podvědomě) ženy snaží své skutečné sexuální partnery ovládnout a donutit je, aby se chovali a dokonce i mysleli podle jejich představ. K tomu samozřejmě patří také "výchovné" zasahování do způsobu úpravy jejich zevnějšku. Nejeden zpracovávaný subjekt se ale začne bránit, čímžto dochází k nekonečné řadě inspirativně vyhrocených situací.
Mnohokrát se mi stalo, že někdo přišel na návštěvu, smutně si prohlédl fotky a videa z mé tvůrčí dílny, načež prohlásil: "Takové holky bych si taky dal líbit, ale kde je sehnat?"

Je to přitom docela jednoduché. Skrz sexuální magii. Když se díky rituálům sexuální magie setkají dva lidé, kteří beze studu a bázně v sobě naleznou vzájemné pochopení pro realizaci i těch nejtajnějších sexuálních přání, mohou se směle spojit, aby (opět prostřednictvím sexuální magie) konali se svými těly skutečné zázraky.

Takže, rada pro vás - pokud budete chtít začít řešit svou neradostnou životní situaci, týkající se partnerství, zdraví, kondice, obezity, imunity nebo chybějícího pocitu seberealizace, je nejvyšší čas vydat se na vzrušující cestu sexuální magie, která bez zbytečných oklik pracuje přímo s nejzákladnější tvůrčí silou přírody - s hadí silou. Představa sexuality jako hadí síly, která spí dvakráte stočena v posledních obratlech páteře je hezká a poetická, navíc vyzdvihuje důležitost páteře, nicméně je čistě symbolická. Nic takového na konci páteře ve skutečnosti není. Ani jako energetické centrum. Ani jako malá jaderná elektrárna, která vás pohání celý život. Hadí síla je označení pro všechny informace, které se podílejí na udržení biochemického chodu vašeho těla.

Informace, které se týkají sexuality mají silný regenerační účinek. Pokud to chcete slyšet i trochu jinak - ano, i to, co se označuje jako "chlípné sexuální představy" nebo "úchylné, či divoké pohlavní fantazie", má v celkovém kontextu větší léčebnou sílu než deset studovaných doktorů!

Kdybychom měli pomocí moderní terminologie definovat hadí sílu (přestože dobře víme, že definice jsou zkreslující a znevažující a v pravém slova smyslu téměř oplzlé), byli bychom nejblíže k pravdě, kdybychom "snake power" popsali jako ekvivalenci mezi hmotou, energií a informací. Byli bychom zřejmě o krok dál, než Albert Einstein, propagující rovnost pouze mezi hmotou a energií. Pokud je to na vás příliš složité, nijak nad tím zbytečně nehloubejte. Stejně nic lepšího nevymyslíte. Kdo pochopí tajemství hadí síly, pochopí tajemství života. Za normálních okolností si stačí uvědomit, že to, co pociťujeme jako pohlavní vzrušení, je právě ona bájná, probouzející se hadí síla a když jí dáme trochu času, alespoň půlhoďku, během tantrické meditace, prohněte naše tělo molekulu po molekule lépe než citlivé dlaně zkušeného maséra.

Pokud se budete se svou partnerkou/partnerem milovat za účelem probuzení hadí síly, začne tato síla po krátkém čase působit na tvar a na kondici vašeho těla.

Hadí síla působí přímo na chemickou podstatu, stavbu a metabolizmus všech buněk. Sexuální vzrušení, které vás povznese do stavu extáze, představuje mohutnou tvůrčí energii. Pomocí myšlenek a vůle se tato energie dá nasměrovat buď nikam, což je v naší pakultuře obvyklé a nemá pak pro život prakticky vůbec žádný význam nebo, v případě, že se pohlavní vzrušování a milování začne chápat jako rituál, se změní v sílu, usměrňující parciální toky energie směrem ke splnění vašeho přání.

Samozřejmě se ale nedá jen tak "od pasu" konstatovat, že sex je zdravý...

Může být zdravý, ale taky nemusí. Sex je život sám a jistě už tušíte, jaká pošetilost by se skrývala za tvrzením, že život je zdravý. Může skončit dlouhodobou nemocí nebo smrtí…

 

Dnešní vzpomínkové video je věnováno skupině historického šermu Gobaro. Některé členy této skupiny jsem znal prakticky po celý život, občas jsme se sešli na kus řeči, pokecali a život zase běžel dál, i se všemi svými peripetiemi, záludnostmi a překvapeními, ale i tak jsem musel uznat, že historický šerm je zajímavý koníček. Pořád se navzájem něčím mlátíte po hlavách, ale nakonec, proč ne?

 

 

Digi-amulet byla taková specialita naší kuchyně, se kterou jsme ponejvíce začali pracovat zhruba tak před deseti lety. Za tu dobu se nám již všechny digi-amulety mnohokrát osvědčily v praxi, takže v nabídce je mám pořád, i když public relation, neboli nabídka není už tak bouřlivá, jako kdysi. Není účelem věci, aby měl každý u sebe nějaký digi-amulet a všichni jsme se pak ovlivňovali navzájem do ztráty vědomí. Ale dobré jsou digi-amulety obecně na ochranu, zvláště na ochranu zdraví a plodnosti, která se u mužů kvapem ztrácí.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/