Na co si dát pozor, aneb horoskopy na září - 3. září 2019

ASTRÁLNÍ SEXUÁLNÍ RITUÁLY

V tantře a v sexuální magii je zasvěcovatelem vždy a jedině ten, kdo o sexu a o tantře něco ví. Hlavně z praktického hlediska. Pro muže je archetypálně lákavý motiv Pygmalion nebo My fair lady, i když je pravda, že muž, který si vychovává ženu podle svých představ, bohužel patří víceméně do patriarchálních pohádek, stejně jako postava zasvěcovatele, sexuálního mudrce, či mága, kterému všichni závidí jeho ke všemu ochotnou nahou asistentku. Ale zní to dobře.
Je málo zkušených, je málo zasvěcených, ale je hodně nadržených, kteří to chtějí co nejrychleji vyzkoušet. V praxi se velmi snadno zjistí, že to není tak jednoduché. Ani pro ty bohatší z nás. Kdoví, jestli fantazie o vzpouře strojů, robotů a různých výtvorů, obdařených umělou inteligencí nejsou inspirovány zoufalstvím z nemožnosti navázat uspokojivý vztah s archetypální sexuální partnerkou.

V současné době se ještě nepodařilo ani uplácat dohromady umělou inteligenci nebo alespoň něco, co by se jí vzdáleně podobalo. Je tady jedno úskalí, přes které se budou muset tvůrci přenést, popřípadě je budou muset dořešit a dokud se nepřenesou či nedořeší, tak na ně místo umělé inteligence budou promlouvat jen terabajtálně nabiflované slovníky. Já osobně se dívám prakticky na všechny "tvůrce umělé inteligence" jako na pitomce, kteří v podstatě ani nechápou základní principy práce lidského mozku, takže, pokud se mě na to někdo zeptá, tak zatím rozhodně nemám strach, že by nás v blízké budoucnosti mohla "umělá inteligence" nějak válcovat. Pokud hledáme příklady, tak stačí se rozhlédnout a rychle pochopíme, že k tomu, aby někdo na tomto světě vládl, rozhodně nepotřebuje žádnou inteligenci.

Sexualita v naší mysli znamená slučování protikladů. Při pěstování skutečné sexuality nejde pouze o tělesné spojení, ale o setkání hravého rozumu s poetickým iracionálnem a také samozřejmě o prožitek lásky.
Technické provedení některých rituálů rozebírám v knize Magie sexu, přičemž společným jmenovatelem je prožívání silného pohlavního vzrušení během oddalování orgasmu. Sexuální magie má naprosto skvělou účinnost v oblasti léčení a prevence. Jizvy se hojí do ztracena, klesá hladina cukru v krvi a tělo se "zázračně" regeneruje. Jsem přesvědčen, že cesta k nesmrtelnosti vede jedině přes sexuální magii. A proč nemám strach, že by tuto informaci mohl někdo zneužít nebo využít pouze pro sebe a pro svoji rodinu? Už jsem to tady psal asi stokrát, ale budiž to zopakováno ještě jednou. Všechna "velká", čili skutečně užitečná "tajemství" se chrání sama proti jakémukoliv zneužití díky tomu, že každý člověk má v sobě od narození zakódován sebedestruktivní systém, který se jen tak jednoduše přechcat nedá. Jednoduše řečeno, netoužíme po životě, ale po smrti. A je to vrozený.

Ještě si řekneme, jak to vypadá v případě partnerů, u nichž je ve hře stejné pohlaví - daleko důležitější než fyzická podoba pohlaví je setkání "toužícího" a "předmětu touhy". Sexuální  síla se může projevovat různě, někdy až hodně různě. To, že píši o muži a ženě, patří do základní symboliky interakce jinového a jangového pólu. V každém člověku jsou přítomny oba póly, mužský jang i ženský jin. V podstatě se dá říct, že všechno, co nás motivuje a co se v naší mysli vyskytuje jako přání, touha nebo sen, patří do onoho druhého pólu, kterého se snažíme dosáhnout či zmocnit. Tento druhý pól bývá v reálném životě reprezentován životním partnerem nebo partnerkou. V magii to často bývá představa, předmět vizualizace, hra informací a tušená, leč dosud chybějící část vnitřní harmonie. Tantričtí filosofové často docházejí k osvědčenému názoru, že ideální partnerka a ideální partner ve skutečnosti neexistují, ale přesto se vyplatí je neustále hledat.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/