Nov - 30. srpen 2019

S dnešním Novem do našich životů vstoupí plno nových věcí - však o tom ještě budu psát v horoskopech na září 2019. Opět si ale říkám, že je neskutečné, i když je to naprosto skutečné, jak se ten čas valí a hlavně, jak se nedá zadržet, vždyť to snad bylo včera, jak jsem si říkal, tak máme před sebou srpen 2019, určitě stihneme udělat hodně užitečných věcí a hop a skok, máme před sebou září (určitě stihneme... já už ani nevím, co bych vlastně chtěl pořád stíhat).

Jak jsme již mluvili o tom, že hlavně v horoskopech se mnoho zajímavostí, náhod a synchronicit opakuje po devíti letech, podíváme se na pár znamení, jak vypadaly jejich horoskopy před devíti lety v roce 2010.

Právě u Beranů platí v současné době jedna zajímavost a to je princip ztráty. Ztratit můžete naprosto cokoliv (a je zajímavé, že to platí i pro Váhy, které jsou v opozici), může to být peněženka, může to být důvěra, mohou to být přátelé, ale stejně tak můžete začít ztrácet čas nebo vztah, popřípadě jako režisér ztratíte možnost natočit schválený film nebo jako vedoucí divadelního souboru ztratíte své divadlo. Nebo pidivadlo, to je už jedno - a pozor - k tomu, aby se vám v životě projevil princip ztráty, nemusíte být ani Beran podle data narození, můžete mít princip Berana nebo Skopce ve jménu.

Datum narození a jméno - to jsou dvě věci, které z hlediska vyšších esoterních zásad mohou ovlivňovat a také ovlivňují osud tak, že se často ani nestačíte divit. Samozřejmě, málokdo má rád ztrátu jakékoliv kvalitní nebo užitečné věci, málokdo má rád ztrátu času a málokdo se se stoickým klidem smíří s vynucenou změnou, která se mu nelíbí. To je logické a snadno pochopitelné. Co se dá proti tomu udělat? Na to se dá odpovědět celkem jednoduše - chce to pokusit se o změnu osudu pomocí rituálů a magie - a už jsme opět v oblasti lidského myšlení, kdy se našim konverzačním protějškům začnou křivit huby a protahovat ksichty.

Berte to ale tak, že vám skutečně nic nevnucuji a nenutím, pouze jsem zrovna v tuto chvíli ochoten podělit se s vámi o celou řadu zajímavých skutečností a zkušeností, které mě zaujaly v mém vlastním životě. Navíc je dnes hodně zajímavý Nov, v první polovině Panny se setkávají (právě nyní, když píši tyto řádky) Slunce-Měsíc-Merkur-Venuše-Mars a kdo se trochu vyzná v symbolice, tak hned jásá, že takhle nádherné konstelace, týkající se partnerství, sexu a vzájemné domluvy, už dlouho neviděl. A v podstatě má i pravdu. Akorát ten Beran a Váhy jsou tak trochu mimo projevy obecné harmonie. Pokusíme se proto pomocí menších, svižných rituálů vnést řád, kázeň a pořádek i do těchto znamení.

Jak se správně používají rituály a co to vlastně je ona tajemná, neviditelná síla, kterou známe pod pojmem magie, to si řekneme zase v některém z dalších pokračování našich superaktualizací.

 

 Znovu připomínám, že jsme si už definovali smysl života jako snahu udržet se naživu, ale i s tím, že si sami během svého vlastního života můžeme najít nějaký svůj vlastní cíl, s nímž si potom pohráváme jako se svým vlastním smyslem života. To je docela dobře možné a podle esoterního učení je to i lepší, protože jakékoliv jiné "čekání na smrt", pokud jsme vybavení lidskou inteligencí, je zdlouhavé a nudné.

 

 

Znovu opakuji jednu ze svých četných pravdivých pouček - být nejlepší nestačí. Mnoho lidí podlehne v jakémsi epileptickém záchvatu vnitřní zuřivosti dojmu, že musí být v něčem nejlepší. Na to se dá odpovědět krátce a jednoduše - nemusí. Nejsme tady od toho, abychom s ostatními soutěžili. Jakákoliv forma jakékoliv soutěže je spíš diagnóza než cesta za lepší kvalitou života. Občas samozřejmě může dojít takzvaně na "lámání chleba", ale právě v tu chvíli, není důležité, jestli jsme nositelé černého pásku v nějakém judo-hula-hop-do. Důležitější je momentální souhra náhod, která nám může (ale i nemusí) právě teď, tady a nyní zachránit život.

 

 

Nezapomínejte na moji definici lidské inteligence, která vysvětluje prakticky vše - lidská inteligence je schopnost převádět iracionální pocit udržení rovnováhy do racionálních herních systémů. Proto také cítí mnoho lidí divokou radost, jakoby právě objevili Ameriku, když slyší dnes už poměrně známou hlášku, že život je divadlo a my jsme v něm herci.

 

 

Ještě jednou připomínám, že všechna videa v naší dnešní aktualizaci, jsem natáčel před devíti lety. 

Jak vypadal horoskop pro Raky na září 2010?

 

 
 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/