Vytisknout
Kategorie: News

Výlet do minulosti - 29. srpen 2019

Zítra máme parádní Nov, v Panně se setká Slunce-Měsíc-Venuše-Mars-Merkur, což je mimořádně silná symbolika všeobecné transformace - čili, něco se musí změní nebo, jak už to kdysi zaznělo v jednom slavném filmu s Marilyn Monroe, něco musí povolit.

Já sám jsem dnes a včera trochu pročistil své vlastní webové stránky, zrušil jsem digi-amulet.cz, digi-amulet.com, mcmag.com, tarotgroup.cz, ezorussia.ru a nechal jsem smáznout i stránky fuckeer.com - ano, byla v tom práce deseti až dvaceti let, ale mění se kvalita času a s kvalitou času se mění i přístup lidí k informacím, ale i když je pravda, že mnoho zajímavých a podnětných myšlenkových i vizuálních klenotů tímto navždy mizí z povrchu zemského, z hlediska synchronicity je zajímavé i to, že právě včera museli kvůli potížím, spojeným se stářím, utratit v ZOO Praha lední medvědici Boru. Stále však platí, že, kdo chtěl, měl možnost se k dnes již neexistujícím materiálům dostat. Stále živý zůstává Čapkův odkaz z Bílé nemoci, kdo chce kam, pomozme mu tam.

Pro mě nyní nastává čas přípravy a sepisování nových horoskopů na září 2019. Jak jsem již dávno lehce vypozoroval, mnohé se opakuje v devítiletých cyklech, bude tedy jistě zajímavé trochu si připomenout některé z našich horoskopů, které jsme zpracovávali a uveřejňovali právě před devíti lety.

K tomu bych ještě rád připomenul, že hlavní přínos mé práce je kromě jiného i v oboru fyzioterapie - jak cvičit a přitom se vyhnout invalidnímu důchodu díky přetěžování kostry, kloubů a šlach. Ve svém systému Magie života neustále spojuji meditace, dechová cvičení a fyzické cvičení. Samozřejmě neustále narážím na masivní opovržení u lidí, kteří ve spojení meditací a tělesného cvičení vidí pokus zahrávat si s nadpřirozenými silami, které navíc ani neexistují nebo ve mně vidí libového frajírka, který se už čtyřicet let snaží založit fungující sektu, nechme však blbečky, ať si myslí, co chtějí a pojďme si připomenout pár zásadních věcí - například, když při cvičení omezíme akční radius pohybu kloubů na určitý úsek "od-do", můžeme si poměrně rychle vypěstovat či vycvičit přímo obludnou sílu. Aniž bychom se poškodili. Jestli se to hodí pro sportovce? Já si myslím, že ano, sportovci si to nemyslí, ale jak říkám, ať si každý nechá svůj názor, já sám své názory nikomu vnucovat nebudu.

 U následujícího videa jsme museli důkladně připravit poslední důrazný gag se spadnutím sukénky u figuríny, ale nakonec se nám to docela povedlo hned napoprvé. Ale nemyslete si, že je to úplně jednoduché, můžete si to nakonec sami vyzkoušet, pokud nemáte figurínu, tak třeba na manželce nebo na životní družce. Myslíte, že budete úspěšní?

 

 

Následující videjko je absolutně super, protože v něm vystupuje vynikající Monica Star (když si vzpomenu, kolik lidí bylo ale echtovně nasraných, když jsme s Monicou začali spolupracovat, tak se musím smát ještě dnes) a navíc jsme využili záběru s motorkou, protože se v horoskopu mluví také o cestování. Kolikrát jsem slyšel, že to, co natáčíme je absolutně pitomé a bez nápadu, jednoduché, primitivní, bez invence, o ničem a že by to mohl dělat úplně každý - a já se vždy jakoby zamyslel a potom jsem promluvil lidským hlasem: "A ty jako máš svý videa kde?" A byl konec diskuze.

 

 

Tohle byla taková srandička, u které jsme se sami výborně bavili, samozřejmě to nesklidilo ani jediný lajk a dlouho to mělo sledovanost dost nízkou, systém oznamoval tři diváky, což jsme byli my, co jsme to natáčeli. Pokud se vydáte cestou youtubera nebo prostě začnete natáčet a uveřejňovat videa, tak se připravte na to, že, jak řekl klasik, úspěch je něco, co se neodpouští ani mezi nejlepšími přáteli. Ostatní vás budou bojkovat, budou dělat, že od vás nikdy nic neviděli, že je to nezajímá, pokud na vás někde narazí, tak hned přepnou jinam, jenom aby tam nenaskočilo "další sledování". Na to všechno se vyserte, pokud vás to baví, tak to dělejte hlavně pro sebe, my jsme všechny tyto zkušenosti udělali a bojkot, o kterém mluvím a který se skutečně a reálně podepsal na spolupráci s kýmkoliv, kdo se mnou nějakou dobu odvážně kráčel po tenkém ledu vlastní videotvorby, byl a dosud ještě je velmi poučný. Ale nesmíte nic dělat jen kvůli tomu, abyste někde sklidili víceméně očekávaný obdiv a slávu - dělejte všechno jenom pro sebe a potom se, třeba jako já, dostanete se svou tvorbou, třeba až do Ameriky.

 

 

Následuje video, které je sice jednoduché a technicky nenáročné - většinou nebo spíše drtivou většinou natáčíme všechno na jeden zátah, na první pokus, stačí se nepřekecnout a najít si chvilku relativního klidu, kdy vám pod okny nezačne nikdo řvát: "Stěrače stírají!" a v kameře nebo ve foťáku vydrží baterka celý záběr. Jsou pouze dvě důležité věci při natáčení - kdo sedí před kamerou a co říká. Ostatní věci se často i lehce přehlédnou. Například co kdo má na sobě, i když je pravda, že já sám jsem vždy dbal na to, aby rekvizity a oblečení byly svým způsobem zvláštní, nezvyklé, někdy i docela drahé (tričko za 50 tisíc) a je docela legrace, že lidem, kteří se to snaží přehlížet, to často přivodí i fyzické potíže. Psychologie je občas docela prdel.

 

 

V naší vzpomínkové sérii následuje zřejmě asi naše úplně první videjko, věnové digitálním amuletům. Digitální amulet není nic jiného, než nahrané fotky z různých rituálů, například, když jsme dělali rituály na úspěch a na peníze, tak jsme potom z toho sestavili digi-amulet na úspěch a na peníze, když jsme dělali rituály na vztahy a na lásku, tak jsme z toho udělali digi-amulet na vztahy a na lásku, nebo na sex, popřípadě na tantrický sex.

Digi-amulety byla docela rána do černého, začali jsme je propagovat právě před devíti lety, když jsme začínali spolupracovat s tehdejším Ezem, které vysílalo ezoterické pořady z Budapešti, jako že jsou z Barrandova. Myslím, že esoterní scéna mi moje digitální amulety dodnes neodpustila, to byla pro ně rána do zátylku, nikdo nemohl pochopit, proč to nenapadlo jeho, proč zrovna mě? Mám takový pocit, že pár esoteriků to odneslo tak, že si přivodili zdravotní potíže nebo se dokonce utrápili k smrti. Hlavně mi nikdo nemohl zapomenout, že se jako moje hlavní a jediná asistentka začala po mém boku objevovat Monica Star. Akorát jsem nechápal, proč to mám každému znovu a znovu vysvětlovat, že moje původní spolupracovnice Ariana ztratila zájem o další spolupráci a i když jsem na ni ještě asi sedm nebo osm let čekal, tak mě i s mými rituály, magií a digi-amulety a s celou Magií života a s meditacemi a rituálním cvičením poslala do prdele - a jak vždy říkám, nebudu nikomu stát v jeho cestě za štěstím, ať si tedy dělá, co chce. A tak to funguje docela dobře dodnes. Je sice pravda, že mi všechny možné pomluvy, které se hned vyrojily jak divoké vosy nebo vyrostly jak houby po dešti, dost zkazily obecnou reputaci, což trvá dodnes, ale naštěstí nežiju z dobré pověsti, ani z dobrosrdečnosti svého okolí.

 

 

A přistoupíme k poslední ukázce naší ranné filmové videotvorby - Síla meditace II - je zde možné vidět psíka Jacka, stafordíka, jak ho cvičím na kladce pevné a jeho přítelkyně, německá ovčáčice Arga ho zdatně napodobuje v zakusování se do návnady. Myslím, že mít Jacka zakousnutého v prdeli by asi nebyl zrovna nejlepší zážitek, ale v podstatě to platilo i pro Argu, kterou jsme přezdívali Černá Smrt. Byla to dobrá dvojka a spolu s belgickým ovčákem Rockym dobrá trojka. Stručně řečeno, zloději k nám moc nelezli. Posléze, jak čas plynul, začalo to všechno kolem vymírat, takže v současnosti je to takové spíše nostalgické než veselé, protože, když to tak počítám, tak mi v realitě chybí už celkem asi patnáct kamarádů, kteří ještě nedávno vesele žili a byla s nimi občas i sranda. A najednou nejsou. To je právě ta největší záludnost času. Na něco se díváte, ono se to hýbe a ono se to z něčeho raduje, ale ve skutečnosti to tady už není. A není to ani jinde. Vůbec to není. Je to divné a občas až trochu nepochopitelné.

 

 
 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/