Dnes je úplněk - 15. srpen 2019

Ve dvanáct hodin, dnes, 15. srpna 2019 mám chat v Blesku, čili budu zcela zdarma odpovídat na vaše dotazy, jichž jako obvykle přijde několik stovek, někdy i 500, proto raději vytrubuji a házím chat na buben pár hodin před jeho zahájením. Ve 13:32 bude úplněk v plném varu, ve Lvu se sejde Slunce s Venuší a Marsem a v poslední třetině v opozici se vyskytujícího Vodnáře se bude tetelit Měsíc. Co to znamená? Znamená to mnoho, hlavně v oblasti partnerství (to je to spojení Slunce, Marsu a Venuše), pronikavě se zlepší komunikace a je proto možné, že se najednou budete moct domluvit i s někým, kdo si vás nedávno zablokoval nebo defenestroval z přátel.

Někdy si říkám, když tak pozoruji cvrkot na internetu, proč by se nedala spojit vysoká návštěvnost jakéhokoliv webu, serveru nebo stránek s propagací nebo s reklamou? Nejsem odborník na reklamu, nikdy jsem se tomu profesionálně nevěnoval, ale vždycky, když jsem sám potřeboval, něco jsem nabízel, prodával nebo propagoval, tak jsem si reklamu dělal sám a vždy jsem byl naprosto spokojený s dosaženými výsledky. Své první publikace a knížky jsem prodával v nákladech 70 až 120 tisíc výtisků. Chápu, že když jste na tom podobně, že vám s tím asi dech nevyrazím, ale ten dnešní způsob vnucování hloupé reklamy tím, že se zpravidla vkládají dva kousky před jakékoliv video třeba na Seznamu, mi připadá trapný a hloupý. Je to v podstatě jeden z hlavních důvodů, proč jsem přestal videa na Seznamu sledovat. Se stopkami a kalkulačkou v ruce vám mohu hrdě sdělit, že denně tak ušetřím dvě nebo tři minuty, které potom mohu věnovat něčemu jinému. Na první pohled to pro mnohé není nic zvláštního, ale za pár měsíců už kalkulujeme s hodinami a vzhledem k tomu, že během hodiny jsem schopen sestavit text a dát dohromady fotky, které mi potom mohou vynést docela slušné peníze, tak už to, alespoń pro ty chytřejší z vás stojí za zamyšlení.

Maně si vzpomínám, když jsem ještě pracoval pro Super, tak jsem psal jeden článek denně, pravidelná návštěvnost mých článků byla kolem 40 tisíc čtenářů denně, až, pozor, občas jsme dosáhli za den návštěvnosti až 110 tisíc, to jsou už šílené pálky, takže to nakonec celkem neslavně skončilo tím, že si Seznam.cz vzal svůj Super zpátky, protože Super, pro který jsem pracoval, měl pronajatý pan Herbeck, majitel Stratosféry, ale stále patřil Seznamu (ten Super, ne pan Herbeck) a já jsem byl jakožto copywriter pronajatý Stratosférou pro Super. Proč to muselo skončit blbě, přestože jsme měli fakt přímo nádherně našlápnuto k pohádkovým ziskům? Protože v našich řadách byli sice redaktoři, copywriteři, fotografové, šéfové a dokonce i majitelé a psychologové, ajťáci, technici, odborníci na mezilidské vztahy a na řešení kloubních problémů, ale ani jeden jediný obchodník nebo alespoň člověk, kterému by to obchodně myslelo. A to vždycky vede k průšvihům nejhoršího kalibru.

Jak můžete využít dnešní úplněk? Přijďte na můj dnešní bleskový chat v Blesku, začínat budu krátce po dvanácté hodině. Můžete samozřejmě sami pro sebe udělat pár zajímavých rituálů, ale trochu se obávám, že se dočkáte stejného úspěchu, jako kdybyste si sami před zrcadlem operovali slepák.                                                   Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/