K čemu je dobrá nahá asistentka? - 09. července 2019

Řeknu vám to rovnou - jako upoutávka pozornosti. Nic tak neupoutá pozorost jako sličná, dobře živená a dobře stavěná nahá asistentka. Je to něco jako živá reklama vaší firmy. Všichni vám ji závidí a závidět ještě dlouho budou, protože ne každý si ji může dovolit. Spíše by se dalo říct, že naopak, nikdo z vašich známých nahou asistentku mít nemůže. Já sám, v současné době neznám nikoho, kdo by měl nahou asistentku. Samozřejmě, na videjkách, která si k vám hledají cestu přes youtube a přes gůgl není moje asistentka úplně nahá, protože to by se asi na youtubku, na gůglu a na fejsu posrali, ale to už prostě patří k charakteru naší doby, s tím asi v dohledné době nic neudělám. Takže na křesťansky laděných serverech mám "téměř nahou asistentku", ale na území, které mi patří a které mě oslovuje "pane", mám svou úplně  nahou asistentku, s níž si mohu dělat a natáčet co chci. Jistě si to dovedete živě představit. No, neříkejte, že byste takovou půvabnou nahotinku, anebo, pokud jste heterosexuální žena, tak třeba i statného nahého asistenta, uvědoměle odmítli. Například s tím, že se to nedělá. Pokud nad tím už někdo trochu přemýšlel nebo se třeba jen lehce zamyslel, nejlépe tak, že přímo hlavou, tak možná přišel na to, o co se zde, v tomto případě snažím - ano, předvádím a ukazuji nový (nový je proto, že to zatím kromě mě nikdo u nás nemá) model partnerství. O manželství jako takovém jsem již dávno prohlásil, že je to "mrtvá instituce", je to past, do níž se možná ještě nechá chytit pár nešťastníků, ale v celkovém měřítku pomalu, ale přitom stále rychleji, končí. Doufám, že se ještě dožiju i toho, že instituce manželství bude zrušena úplně.

Koneckonců, možná víte, že je to instituce naprosto světská, i když každý to má spojené s "církevním" sňatkem. Církev byla dlouho proti čemukoliv, co připomínalo manželství, protože tuto instituci (myslím manželství) si vymyslela a prosadila šlechta kvůli tomu, aby se po smrti hlavního loupežníka a zloděje nerozplynul nakradený majetek. Měla být po ruce ještě manželka, prvorozený syn a další spratkové, popřípadě i levobočkové nebo jak je známe ze Hry o trůny, bastardi, na které měl majetek, popřípadě i úřední moc hlavního vládce a panovníka přejít. Církev proti tomu bublala, protože se celkem logicky bála, že když nechá růst majetek na světské straně barikády, bude se zvětšovat akční síla, výzbroj a působnost protivníka. Nicméně prachy jako vždy rozhodly, nabídka a poptávka je asi nejkouzelnější ze všech čarovných proutků, tak už prostě lidská mysl funguje, takže šlechta a "modrá krev" nakonec i v církvi myšlenku konání sňatků se všemi dědickými právy a podobnými nesmysly prosadila a za chvíli sňatky v kostele natolik zlidověly (málem jsem napsal "zdivočely"), že ještě dnes, když se řekně svatba nebo klasická svatba, tak si každý představí chlapa v černém a ženu v bílém, jak postávají před obtloustlým farářem či knězem s karlovarskou oplatkou na pupku, zvyk je prostě zvyk. Co bůh (šlechta a vladař) spojí, člověk (otrok) nerozděluj. Proto se také v současné době vládnoucí entita bojí uzákonění sňatků homosexuálů, protože by se tím podrývala a snižovala autorita klasického manželství. Když už si k sobě mohu vzít partnera stejného pohlaví a korunovat svůj vztah všemi atributy oficiálního manželství, tak to už si mohu rovnou pořídit (hned, jak se dovím, jak se to dělá) nahou asistentku, což je vlastně roztomilá a poslušná otrokyňka, kterou si mohu vycvičit a vytrénovat podle svých vlastních představ. Takže když dnešní úvahu zkrátím - je jasné, že budoucnost patří bohatým lidem, to snad už dnes nikdo nepopírá, je jasné, že kdo má peníze, může si v rámci jejich síly dělat co chce, a je také naprosto jasné, že mít svou vlastní nahou asistentku je pro normálního, líného chlapa v současné době to nejlepší řešení jakýchkoliv partnerských problémů. No nemám pravdu?

 

 

Zde ještě přinášíme pár záběrů ze včerejší oslavy, která se nám protáhla až do dnešních časných ranních hodin. Jak říkal James Dean, žij tak, jako kdybys měl dnes zemřít.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/