Ještě jednou si připomeneme, jak vypadá horoskop - 05. července 2019

Pracovní výhledy jsou celkově prakticky pro všechna znamení velmi dobrá, drobné osudové chybičky se bohužel stále nacházejí v oblasti partnerské. Tady je stále co řešit, bohužel se často ukazuje, že mnoho přemnoho lidí, klientů, známých, přátel, kamarádů i kamarádek raději o svých problémech mluví nebo se s nimi rádi schovávají a dělají, jako že nejsou, než aby něco řešili.

Všimli jste si, že se v poslední době nebo "obzvláště v poslední době" stalo u nás módou, nemluvit o sobě nebo i zásadně nemluvit o sobě, ale o někom jiném? Nejlépe o někom, kdo vám zrovna nestojí za zády a kdo se sám za sebe nemůže přimíchat do bouřlivé diskuze. Ani se nemůže bránit, když zrovna o něm sdělujete širšímu naslouchajícímu kolektivu, že jde o ukázkového pitomce, který vám málem vstoupil do života.

V psychologii se často mluvilo o takzvaném totemovém řešení problémů. Měli jste svého bůžka, nejlépe nějakou figurku, vyřezanou ze dřeva a to byl takový fackovací panák, který za všechno mohl. Něco jste provedli nebo vám něco totálně nevyšlo - a kdo za to mohl? Malý Gugu! Tak jste šli a vrazili jste malému dřevěnému Gugovi pár facek a byli jste si kvit.

Zrovna tak, když se něco posere v partnerství nebo v milostném životě, tak většinou za to může Velký Gugu - partner, manžel, spolubydlící, kamarád s výhodami, milenec, prostě někdo, komu jste věřili a on najednou odešel, ze dne na den se rozhodl, že zmizí (samozřejmě s jinou nebo s jiným nebo s jinovou či jangovou nebo dokonce úplně sám za sebe) - a problém byl na světě. Co to do něho vjelo? Jak mohl být tak nezodpovědný? Ošálila ho jiná žena, byla mladší, hezčí, ošklivější, starší nebo prostě byla jiná, měla víc peněz, zdědila barák, je podnikatelka, má firmu, tři tečky... pomlčka - prostě vysvětlení na to, že přestává nebo přestala fungovat konverzace, výměna názorů, komunikace, přátelství nebo prostě cokoliv, co ještě nedávno bylo a ještě by eventuálně mohlo být spojené se společným pobytem kdekoliv, kde budete mít dotyčného nebo dotyčnou na očích, je bezpočet, ale málokdo a to je občas skutečně až děsivé, hledá chybu u sebe. Koneckonců to ani nemusí být chyba, ale nazvěme to prostě příčinou, jste slušně vychovaní, vadí vám hluk po půlnoci, vadí vám denní chlastání alkoholu, vadí vám potácející se partner(ka), který nebo která nemůže ve dvě ráno najít cestu do koupelny a teď se to snažíte tomu druhému vysvětlit nebo se snažíte nějak vyspravit jeho či její chátrající charakter a on či ona se v rámci konečného dokreslení svého charakteru naštve a bez zbytečných slov a zbytečného vysvětlování zmizí.

Potom se začnete zajímat, jestli by se dal udělat rituál na to, aby se dotyčný vzpamatoval nebo aby se změnil, popřípadě, aby se znovu zamiloval, vrátil se, požádal o odpuštění, popřípadě i o nějakou tu menší či větší sankci a tím by se to odbylo a už by zase všechno běželo tak, jak by to běžet mělo. Hlavně aby partner nebo partnerka běželi hezky v ohrádce, jak prase, hnané na porážku, hlavně, aby neměli žádnou možnost nikam uhnout a nejlépe ani se ohlédnout vpravo nebo vlevo.

V podstatě se dá říct, že přinutit někoho, aby se choval podle našich vlastních představ (pokud k tomu vládnou odpovídající podmínky), je daleko jednodušší a snadnější, než s kýmkoliv diskutovat či konverzovat nebo se snažit kohokoliv přesvědčit o správnosti svých názorů. Takže opět docházíme k závěru, že i když máme "demokracii" a i když máme možnost svobodně "vyvěšovat" své názory na internetových sítích, webovkách a blozích, tak stejně nakonec o každé změně, ale také o každé stabilitě jakékoliv duchovní konstrukce, budou rozhodovat peníze. A zaplatit nebo finančně podpořit se dá i naprostá hovadina.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/