Vytisknout
Kategorie: News

Oddalování orgasmu - 04. července 2019

Oddalování orgasmu je základ a hlavní náplň tantry. Většina lidí během svého života pozná účinky pohlavního nebo sexuálního pudu a zjistí, že většinou nespočívají v tom, že by tento "pud" někoho k něčemu pudil, ale v tom, že se v určitých situacích člověka zmocní pocit slasti, které se říká sexuální vzrušení, což je většinou příjemné. V podstatě je to forma lechtivé rozkoše, jinak to lze těžko popsat, lepší je tento druh vzrušení a slasti zažít na vlastní tělo a přijít na to, že pocitově je sexuální vzrušení lepší než pocit z dobře vykonané práce nebo hřejivý pocit radosti, že jsme pro někoho něco dobrého udělali, popřípadě někomu pomohli. Vysoké či intenzivní pohlavní vzrušení se na stupnici příjemnosti jednoznačně řadí na vedoucí místo ve srovnání s jakoukoliv jinou radostí či rozkoší, plynoucí například z provozování hudby či vyluzování falešného koupelnového zpěvu. Jakoby sama příroda říkala, tohle je příjemné a současně i užitečné, tohle dělej a žij v pocitu blaženosti, všechno ostatní stojí za prd. Tak, jako to dělají opičky bonobo, když řeší konflikt, tak si zasouloží a všechno je zase v pohodě.

Pomocí meditativní práce se sexuálním vzrušením se člověk snadno dostane do stavu extáze, či přímo sextáze a duchovního povznesení. Zpočátku se s onou záhadnou silou, kterou nazýváme souhrně sex snaží pracovat všechna náboženství a všechny církve, potom se obvykle něco zvrtne a na poli sexu začne zuřit boj. Křesťané se zpočátku snažili využívat lidské schopnosti pohlavně se vzrušit a za prožitek zaplatit. Všude, kde byly kostely nebo se konaly mše, byly také hampejzy, nevěstince, bordely, za poskytnuté sexuální služby se zaplatilo, potom si dotyčný koupil pár odpustků, aby mu vyšší síly prominuly, že místo aby se soustředil na povznášení ducha, tak myslel na prasárny a život zvesela běžel až do chvíle, kdy si tohoto kšeftu všimla mafie. Nevím, jestli poskytování sexu za úplatu patří mezi nejstarší řemesla na světě, myslím, že na titul nejstarších řemeslníků by s úspěchem aspirovali spíše nájemní vrazi, ale jak říkám, vždy jde o vidění skutečnosti a o to, co si jen namlouváme. Jo, skončili jsme u té mafie, která začala zakládat vlastní bordely a rušit práci těch církevních, nu, po velkých strkanicích se mafiáni zmocnili poskytování sexuálních služeb za úplatu prostřednictvím zákazníků a svých oveček, které ochotně pásli na poli, dosud plně neoraném a bylo vymalováno. Naštvaná církev dala sex do klatby, což v podstatě platí dodnes, ale to bylo asi všechno, co ještě udělat mohla.

Do toho všeho se nám přimíchaly ještě východní vlivy, asiaté si vždycky se vším rádi hráli a všechno dopodrobna zkoumali a z toho vznikla jóga, tao-jóga, tantra, sexuální kung-fu a podobné směry, všechny se ale v zásadě zabývají kultivací sexuálního vzrušení. Vychází se z předpokladu, že pohlavně se vzrušit umí každé hovado, ale využívat oné zvláštní síly, která člověku na pár okamžiků rozklepe a doslova rozmasíruje všechny tělesné buňky a zkratuje mysl do extatického stavu, to už chce zkušenosti a praxi. Nu a z toho se v podstatě vychází i při realizaci cesty za nesmrtelností.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/