Takto odjakživa zněla moje nabídka

výklad tarotových karet po mailu s přihlédnutím k astrologickým konstelacím - stačí napsat na

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Do mailu mi napište otázku nebo otázky, které vám leží na srdíčku a datum či data narození.

Ptejte se hlavně na sebe, protože analýza problémů sousedů a známých, pokud nezasahují do vašeho života, je zase jejich věc.

Cena je buď 500 nebo 1000 Kč, podle toho, budete-li chtít odpověď STANDARD nebo delší a podrobnější - NADSTANDARD. Odpověď dostanete po zaplacení dotazu.

Číslo konta, na které dlužno poslat platbu je 105677704/0300 - nebo číslo, které sdělím mailem.

Jako variabilní symbol použijte datum narození, například já bych použil 21021948 - což je moje datum narození, temná doba, kdy ještě neexistovaly maily, mobily, ani elektronické bankovnictví. A u nás, v Čechách a na Moravě neexistovala ani televize. Proto jste se tenkrát ještě nemohli na nic ptát přes internet. Možná jste ještě vůbec neexistovali. Takže využijte toho, že na konci dvacátého století se vše změnilo a variabilní symbol přijpojte ke svému dotazu.

V případě, že nedostanete odpověď do tří pracovních dnů, pošlete mi sms na číslo 602 29 19 62.

Pro platbu ze zahraničí je občas ušlechtilé znát BIC a IBAN, pamětníci si určitě vzpomenou na starou dobrou písničku z osmašedesátého, Bic domů, Ibane, čeká tě Nataša, bic domů Ibane a už se nevracej! Takže Bic i Ban zní:

BIC:   CEKOCZPP
IBAN: CZ11 0300 0000 0001 0567 7704

Na výše uvedený mail se mi můžete ozvat i v případě dotazu, týkajícího se jakékoliv naší další nabídky.

V současné době jsou to hlavně rituály na objednávku, digitální amulety, kurzy výkladu tarotových karet a kurzy meditací a tantry. Objednat si můžete i moji poslední knížku Psychopat v rodině.

Raven (lovec psychopatů)

Pokud chcete navázat komunikaci se mnou, tak nejlépe přes mail, protože jinak jsem přes den totálně zaneprázdněn, jedna konzultace stíhá druhou a rozhodně nemohu odpovídat na telefonáty a ani na žádné vzkazy, kromě těch esemeskových. Takže spojení se mnou - sms a mail. Klasika.

Jak na meditace

Můžete se dozvědět, pokud se přihlásíte ke mně na konzultaci. V současné době dáváme dohromady meditační videjka, stačí se dívat, poslouchat a na nic nemyslet. Patnáct až třicet minut naprosto stačí k tomu, aby se myšlenky uspořádaly do jiného, více harmonického celku, zrychlily se reflexy, popřípadě se i projevil jev, zvaný "inspirace". Pokud vás předtím něco trýznilo, už to nebude tak palčivé a ustoupit by měly i projevy nemocí, ať už jakýchkoliv. Myslím si, že každý by se měl pár minut denně věnovat své vlastní "údržbě", čas nás drtí všechny stejně, na těle i na duchu a člověk si to bohužel začne uvědomovat, až když už je pozdě. Kolikrát jsem slyšel od mladých lidí, hlavně od mladých dívek, paní a žen pádný argument: "Ale já přece žádné meditace na zastavení stárnutí nepotřebuju, já jsem mladá." A potom jsem měl možnost vidět neúprosnou práci času na jejich mládí a kráse, až už bylo, jak jsem pravil výše, pozdě. Jinými slovy, během svého života jsem vidět tolik doslova promrhaných příležitostí a možností trochu v příznivém slova smyslu zacvičit se svým osudem, že bych z toho mohl mít (kdybych sám nemeditoval na dobrou náladu a veselou mysl) těžké deprese a realitu bych chápal už jenom jako chmurnou a možná i zbytečnou část našeho života. Zkuste o tom trochu přemýšlet, jak se říká, za zeptání nic nedáte a možná se dovíte něco, co vás může v užitečném slova smyslu inspirovat.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

http://www.dobrakartarka.cz/