Podle důvěryhodných statistik jsem zatím jediný astrolog v Čechách, kterému v poslední době více než na 60% vycházejí předpovědi, sestavované na základě horoskopů. To samozřejmě neznamená, že by ostatní astrologové byli horší nebo méně úspěšní, je to prostě hra s informacemi, která vás má inspirovat při vašem rozhodování, jak v nejbližší budoucnosti naložit se svým osudem a samozřejmě i s osudy všech lidí, kteří vám podléhají, popřípadě jsou s vámi spojení.

Kupujte Záhady života,

kromě silného množství různých zajímavostí je zde i stručná, leč nepřehlédnutelná upoutávka na moji poslední knížku Psychopat v rodině.
Ještě jednou si zopakujeme základní pravidlo, které je dlužno znát, když se setkáte s problematikou psychopatie - jak poznáte psychopata? Je to člověk, který pro vás vymýšlí pravidla, zákony, desatera a nepsané zvyky, jak se máte chovat a podle toho, jak je sám silný se vás pokouší trestat nebo vás trestá za to, že jeho pravidla nedodržujete. Není to tak složité, ani nepochopitelné, abyste se to nemohli naučit. Psychopat má strach a hrůzu z toho, že by mohl ztratit svou moc, i když se většinou opírá o cizí nebo vymyšlenou autoritu. Psychopati mají na svědomí více lidských životů než všechny biologické epidemie dohromady.

 

Nabízím

výklad tarotových karet po mailu s přihlédnutím k astrologickým konstelacím, stačí napsat na

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Do mailu mi napište otázku nebo otázky, které vám leží na srdíčku a datum či data narození.

Ptejte se hlavně na sebe a na své problémy, analýza problémů vašich sousedů a známých, pokud vám nezasahují do života, je zase jejich věc.

Cena je buď 500 nebo 1000 Kč, podle toho, budete-li chtít odpověď STANDARD nebo delší a podrobnější - NADSTANDARD. Odpověď dostanete po zaplacení dotazu.

Číslo konta, na které dlužno poslat platbu je 105677704/0300 - nebo číslo, které sdělím mailem.

Jako variabilní symbol použijte datum narození, například já bych použil 21021948 - což je moje datum narození, temná doba, kdy ještě neexistovaly maily, mobily, ani elektronické bankovnictví. A u nás, v Čechách a na Moravě neexistovala ani televize. Proto jste se tenkrát ještě nemohli na nic ptát přes internet. Možná jste ještě vůbec neexistovali. Takže využijte toho, že na konci dvacátého století se vše změnilo a variabilní symbol přijpojte ke svému dotazu.

Pokud nedostanete odpověď do tří pracovních dnů, pošlete mi sms na číslo 602 29 19 62.

Pro platbu ze zahraničí je občas ušlechtilé znát BIC a IBAN, pamětníci si určitě vzpomenou na starou dobrou písničku z osmašedesátého, Bic domů, Ibane, čeká tě Nataša, bic domů Ibane a už se nevracej! Takže Bic i Ban zní:

BIC:   CEKOCZPP
IBAN: CZ11 0300 0000 0001 0567 7704

Na výše uvedený mail se mi můžete ozvat i v případě dotazu, týkajícího se jakékoliv naší další nabídky.

V současné době jsou to hlavně rituály na objednávku, digitální amulety, kurzy výkladu tarotových karet a kurzy meditací a tantry. Objednat si můžete i moji poslední knížku Psychopat v rodině.

Raven (lovec psychopatů)

Pokud chcete navázat komunikaci se mnou, tak nejlépe přes mail, protože jinak jsem přes den totálně zaneprázdněn, jedna konzultace stíhá druhou a rozhodně nemohu odpovídat na telefonáty a ani na žádné vzkazy, kromě těch esemeskových. Takže spojení se mnou - sms a mail. Klasika.

 

Jak na meditace - můžete se dozvědět, pokud se přihlásíte ke mně na konzultaci.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/