Pozor, pozor, v aktualizaci ze dne 1.4.19, čili z apríla, neboli prvního apríla, najdete moje horoskopy na měsíc duben 2019.

Podle důvěryhodných statistik jsem zatím jediný astrolog v Čechách, kterému více než na 50% vycházejí předpovědi, sestavované na základě horoskopů. To samozřejmě neznamená, že by ostatní astrologové byli horší nebo méně úspěšní, je to prostě hra s informacemi, která vás má inspirovat při vašem rozhodování, jak v nejbližší budoucnosti naložit se svým osudem a samozřejmě i s osudy všech lidí, kteří vám podléhají, popřípadě jsou s vámi spojení.

Nabízím

výklad tarotových karet po mailu s přihlédnutím k astrologickým konstelacím, stačí napsat na

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Do mailu mi napište otázku nebo otázky, které vám leží na srdíčku a datum či data narození.

Ptejte se hlavně na sebe a na své problémy, analýza problémů vašich sousedů a známých, pokud vám nezasahují do života, je zase jejich věc.

Cena je buď 500 nebo 1000 Kč, podle toho, budete-li chtít odpověď STANDARD nebo delší a podrobnější - NADSTANDARD. Odpověď dostanete po zaplacení dotazu.

Číslo konta, na které dlužno poslat platbu je 105677704/0300 - nebo číslo, které sdělím mailem.

Jako variabilní symbol použijte datum narození, například já bych použil 21021948 - což je moje datum narození, temná doba, kdy ještě neexistovaly maily, mobily, ani elektronické bankovnictví. A u nás, v Čechách a na Moravě neexistovala ani televize. Proto jste se tenkrát ještě nemohli na nic ptát přes internet. Možná jste ještě vůbec neexistovali. Takže využijte toho, že na konci dvacátého století se vše změnilo a variabilní symbol přijpojte ke svému dotazu.

Pokud nedostanete odpověď do tří pracovních dnů, pošlete mi sms na číslo 602 29 19 62.

Pro platbu ze zahraničí je občas ušlechtilé znát BIC a IBAN, pamětníci si určitě vzpomenou na starou dobrou písničku z osmašedesátého, Bic domů, Ibane, čeká tě Nataša, bic domů Ibane a už se nevracej! Takže Bic i Ban zní:

BIC:   CEKOCZPP
IBAN: CZ11 0300 0000 0001 0567 7704

Na výše uvedený mail se mi můžete ozvat i v případě dotazu, týkajícího se jakékoliv naší další nabídky.

V současné době jsou to hlavně rituály na objednávku, digitální amulety, kurzy výkladu tarotových karet a kurzy meditací a tantry. Objednat si můžete i moji poslední knížku Psychopat v rodině.

Raven (lovec psychopatů)

Pokud chcete navázat komunikaci se mnou, tak nejlépe přes mail, protože jinak jsem přes den totálně zaneprázdněn, jedna konzultace stíhá druhou a rozhodně nemohu odpovídat na telefonáty a ani na žádné vzkazy, kromě těch esemeskových. Takže spojení se mnou - sms a mail. Klasika.

 

Tohle je asi nejsmutnější video, které jsem kdy natočil, protože je spojené se vzpomínkami na skvělého člověka a kámoše Darka, který už není mezi námi. Byli jsme s Darkem společně s Monicou Star a Monikou Tajnou na starém bohnickém hřbitově loni na Dušičky, druhého listopadu 2018. Byl lehce sychravý večer, všude vůkol tma a do toho nám lehce pršelo, prostě dušičkové počasí. Procházeli jsme starý bohnický hřbitov a svítili si na cestu mobilama. Dark nám zasvěceně vyprávěl o historii tohoto hřbitova a o tom, že je zde pohřbeno přes čtyři tisíce bláznů, šílenců a duševně nemocných lidí a lidí, kteří se zbláznili, když museli do války, Čechů i cizinců a mezi nimi leží v zemi i několik psychiatrů, kteří v areálu bohnického blázince skončili svoji životní pouť. Darka starý bohnický hřbitov fascinoval, už jen proto, že se na tomto místě sešlo tolik "šílených osudů", utrpení a nesplněných lidských snů. Domlouvali jsme se, že v prostředí tohoto pozoruhodného místa natočíme někdy na přelomu dubna a května 2019 film a do toho nám stále víc a víc pršelo, byli jsme promoklí, ale bylo nám to jedno, protože to byl super dušičkový zážitek. Naproti starému bohnickému hřbitovu šílenců a bláznů je bohnický hřbitov domácích mazlíčků, hlavně pejsků. Bydlel jsem v Bohnicích od roku 1994 a šestnáct let jsem měl staforda Jacka, který se narodil druhého listopadu, takže byl "dušičkový" a když odešel do věčných lovišť, také jsem uvažoval o tom, že by mohl mít hrobeček mezi ostatními zesnulými mazlíky, ale nakonec jsem ho pochoval na zahradě, kterou jsme měli na severu Čech a kde tiše spočinul u svých dalších tří čtyřnohých kámošů. Když jsme skončili prohlídku temného hřbitova bláznů (i když v té tmě bylo označení "prohlídka" mírně nadnesené), nahlédli jsme ještě na pár minut mezi pohřbené domácí mazlíky, kteří jsou hned naproti a potom nás Monika Tajná odvezla autem na sídliště Bohnice, kde jsme se už chytli MHD.

A doslova před pár dny byl u nás Dark doma na návštěvě, popíjeli jsme kafíčko, pokuřovali na balkóně a plánovali si, jak budeme natáčet v Muzeu alchymie na Jánském vršku u Nerudovky, Dark se těšil na akci, která se týkala hlavně jeho týmu, ohledně vyšetřování paranormálních jevů, měl k tomu i povolení a k tomu chtěl natočit pár hraných scének, ve kterých měl vystupovat slavný alchymista Kelly, pokud by se ho nepodařilo vyvolat, měl ho zastoupit živý herec a jeho milenka, v této roli počítal s Monicou, já jsem měl, jak už jsem zvyklý natočit něco jako "film o filmu" a s tím jsme se ve čtvrtek rozešli. Do muzea alchymie jsme měli přijet v sobotu večer a v sobotu kolem druhé hodiny jsme dostali zprávu, že Dark leží v nemocnici s infarktem. Byl to šok, protože s tím nikdo nepočítal, zřejmě ani on a ještě větší šok přišel příští týden, kdy Dark svůj boj o život prohrál.

A tak jsme se včera, v sobotu 6. dubna, na Starém bohnickém hřbitově sešli s lidmi, se kterými Dark spolupracoval a zapálili za něho a pro něho svíčky, věnovali mu vzpomínku a potom jsme s Monicou ještě jednou prošli stejnou trasu, kterou jsme absolvovali během deštivé noci, na Dušičky, 2. listopadu 2018. Včera už ale bez Darka.

Když ještě ve čtvrtek zařizoval sobotní akci v Muzeu alchymie, tak tam byl s Monicou a cestou na stanici tramvaje mluvil o tom, že kdyby se mu něco stalo, co by nepřežil, tak chce pohřeb žehem a potom chce být rozptýlený na Starém bohnickém hřbitově. Tam bychom mohli za ním chodit a vyprávět si s ním, akorát by nám nemohl udělat kafe.

Vždycky, když někdo tímto způsobem, bez možnosti návratu odejde, tak nejhorší je zvyknout si na myšlenku, že najednou není, že přestal existovat. Automaticky se potom často vynoří představa onoho člověka, známého, kamaráda, souseda, prostě někoho, na koho jsme byli zvyklí a s kým jsme mohli komunikovat a hned nato přijde "náraz" na realitu, takové to píchnutí u srdce, bolestné uvědomění, že dotyčný už neexistuje. A i když se občas říká, že nikdo není nenahraditelný, tak opak je pravdou. Můžeme si najít jiné kamarády nebo jiné známé, ale už to nikdy není se vším všudy ona osobnost, která nás opustila. Dark byl strašně hodný a milý človíček, který byl zapálený pro svou věc a navíc byl tím nejspolehlivějším a nejvěrnějším kámošem. Já sám jsem mu vlastně ještě ani nestačil pořádně poděkovat za to, že když jsme se s Monicou chtěli zrovna na Dušičky vypravit na hřbitov šílenců a bláznů, tak tam obětavě i s Monikou Tajnou přijel a v nočním chladu a dešti tam s námi skoro dvě hodiny špacíroval po rozbahněných cestičkách. I když ten největší dík, milý Darku, by měl být hlavně za to, žes tady pro nás existoval.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/