Nabízím

výklad tarotových karet po mailu s přihlédnutím k astrologickým konstelacím, stačí napsat na

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Do mailu mi napište otázku nebo otázky, které vám leží na srdíčku a datum či data narození.

Ptejte se hlavně na sebe a na své problémy, analýza problémů vašich sousedů a známých, pokud vám nezasahují do života, je zase jejich věc.

Cena je buď 500 nebo 1000 Kč, podle toho, budete-li chtít odpověď STANDARD nebo delší a podrobnější - NADSTANDARD. Odpověď dostanete po zaplacení dotazu.

Číslo konta, na které dlužno poslat platbu je 105677704/0300 - nebo číslo, které sdělím mailem.

Jako variabilní symbol použijte datum narození, například já bych použil 21021948 - což je moje datum narození, temná doba, kdy ještě neexistovaly maily, mobily, ani elektronické bankovnictví. A u nás, v Čechách a na Moravě neexistovala ani televize. Proto jste se tenkrát ještě nemohli na nic ptát přes internet. Možná jste ještě vůbec neexistovali. Takže využijte toho, že na konci dvacátého století se vše změnilo a variabilní symbol přijpojte ke svému dotazu.

Pokud nedostanete odpověď do tří pracovních dnů, pošlete mi sms na číslo 602 29 19 62.

Pro platbu ze zahraničí je občas ušlechtilé znát BIC a IBAN, pamětníci si určitě vzpomenou na starou dobrou písničku z osmašedesátého, Bic domů, Ibane, čeká tě Nataša, bic domů Ibane a už se nevracej! Takže Bic i Ban zní:

BIC:   CEKOCZPP
IBAN: CZ11 0300 0000 0001 0567 7704

Na výše uvedený mail se mi můžete ozvat i v případě dotazu, týkajícího se jakékoliv naší další nabídky.

V současné době jsou to hlavně rituály na objednávku, digitální amulety, kurzy výkladu tarotových karet a kurzy meditací a tantry. Objednat si můžete i moji poslední knížku Psychopat v rodině.

Poznámka ke dni

Stále dlužno upozorňovat na to, že mám ve své nabíce kurzy, dalo by se říct, dlouhověkosti nebo nesmrtelnosti, popřípadě kurzy potlačení typických projevů stárnutí. Je to soubor jednoduchých, ale účinných cvičení a meditací, které vedou ke zvýšení tělesné síly, zlepšení metabolismu a zrychlení podmíněných i nepodmíněných reflexů, čili ke zvýšení obranyschopnosti organismu nejen před napadením fyzickým, ale i před útokem bacilů a virů všeho druhu.

Dlouhodobě se též zabývám naprosto nezávisle svým vlastním výzkumem projevů psychopatie, hlavně z praktického hlediska, jak co nejrychleji poznat psychopata, i když se zpočátku chová naprosto mile a úžasně a jak se jeho pozdějším útokům účinně bránit. Psychopatii považuji za jedno z největších nebezpečí, kterým je naše současná společnost a civilizace vystavena. Moji vlastní kariéru a profesní snahu tady v česku v podstatě totálně zničily nájezdy tří psychopatů, kterým jsem se navzdory veškeré snaze a mobilizaci všech svých sil nedokázal bez fatálních následků ubránit. Studujte tuto problematiku a nenechte se uchlácholit tvrzením ostatních, kteří nechodí ve vašich botách, že když vás začne bolet zub, tak stačí tu bolest ignorovat, prostě si toho nevšímejte a jeďte si dál své bomby. Hezky to zní, ale je to taková blbost, skoro přímo "duškovina", že si na ni nakonec ještě vzpomenete i na smrtelné posteli a bude vám líto, že jste si nechali zpackat život, aniž jste se dokázali bránit. Pokračování opět zítra.

Raven (lovec psychopatů)

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/