Sex vs. vztahy - občas bohužel i psychopatické vztahy

Moje kniha Psychopat v rodině je v distribuci, nicméně, pokud byste si ji chtěli objednat u mě, čili přímo u zdroje, můžete se mi kdykoliv ozvat na mail:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stále je možné si objednat výklad karet po mailu, popřípadě výklad karet s přihlédnutím k astrologickým konstelacím, popřípadě jakýkoliv horoskop, nativní, tranzitní, partnerský, pracovní, podnikatelský, prostě prakticky na cokoliv. Zvýší se tím vaše šance dosáhnout jakýchkoliv vysněných cílů.

V nabídce mám také digitální superamulet na rok 2019 a na další roky, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a schopnost přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je zatím to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

Poznámka ke dni

Chystáme velkou akci, která se bude odehrávat v Muzeu alchymie a pražských mágů na Jánském vršku 8, je to hned nahoře, vedle Nerudovky. Kdy? Bude to 2. a 3. března 2019 a půjde o celodenní akce, kde si ukážeme postup při některých rituálech. Ještě k tomu přinesu další informace.

A zde je jedno vzpomínkové video z jedné naší moravské akce, kdy jsme se zničehonic jaksi spontánně, díky právě zkoušenému a testovanému procesu teleportace ocitli takříkajíc přímo stoptrikem v jednom z nejúžasnějších vinných sklípků a během ochutnávky lahodných vinných moků jsme se rozhodli, že si pořídíme skupinové selfíčko, což se nakonec zvrhlo v souboj s fotoaparátem, který si začal dělat co chtěl a fotil něco úplně jiného. Možná za to mohl i oživlý stativ, který se snažil odejít nebo zmatená elektronika, která si nemohla vzpomenout ani na vlastní jméno - ano, jak správně tušíte, byli jsme v lokalitě, která je místním známá jako "tajemné místo", kde se často odehrávají netušené a nevyzpytatelné jevy, což si někteří majitelé téměř posvátných pozemků vysvětlují tím, že jsou na vápencovém podloží (pyramidy jsou také z vápence) na místech, která kdysi sloužila okultním účelům. A, pravda, jako nejrozumnější se v dnešní době ukazuje, vybudovat si na takovém místě kouzelný vinný sklípek. Tak jsme tam "kouzlili" ještě i venku v noci, kdy jsme vyběhli do stráně, téměř až do ranních hodin.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/