Sex vs. vztahy - občas bohužel i psychopatické vztahy

V únorovém časopise Záhady života vyšlo velké a obsáhlé interview se mnou, čili tak trochu povídání o mém životě a částečně i díle. Redakce vybrala k oživení textu některé moje starší fotografie z knihy Magie života, což si myslím, že je docela dobře, protože zatím, v posledních letech tyto (moje) fotky používala ke svým vlastním rozhovorům o tom, jak ji "láska málem zabila" pouze Ariana, zatímco se mnou nechtěl nikdo ani prohodit slovo, ani nic rozebírat nebo vysvětlovat, tak jsem rád, že na tomto poli došlo tak trochu k posunu hodnot. Budu velmi rád, když se mi podaří konečně uzavřít životní kapitolu, zvanou Ariana a Raven Argoni, abych se k ní už nemusel nikdy vracet. Moje stěžejní uměleckou činností z této doby bylo sepsání a vydání Magie života, Magie Sexu, Knihy času, Nekonečného příběhu, Fantazie pro všední den a Astrální magie a několika desítek menších, ale i tak docela úspěšných publikací jako Domácí orákulum, Záhady a sex, Kdysi zakázané povídky a hromada dalších. K tomu jsem stvořil několik stovek originálních kolorovaných fotomontáží, tenkrát ještě bez použití photoshopu a měl jsem i několik výstav, to vše je již dávno za mnou a budu rád, když to tak bude brát i široká veřejnost. Do toho všeho nám bohužel rušivě zasáhla Arianina nemoc, v době, kdy Ariana bylo mojí manželkou, čehož se stala těžko řešitelná komplikace. Z Arčy se stala agresivní, násilnická bytost, od níž jsem nakonec musel odejít z jednoho jediného důvodu - nic jiného mi nezbývalo. Rozešli jsme se v momentě, kdy jsem byl bohužel silně podceňován, což bylo hlavně z toho důvodu, že při všech rozhovorech se komentátoři obraceli hlavně na Arianu a nikoliv na mě. Je to vidět i v rozhovoru v Záhadách života, článek je spíše o Arianě než o mně, stejně tak vybrané fotky působí dojmem, že jde o rozhovor s úspěšnou Arianou, nikoliv se mnou. Možná i to patří k záhadám života. Obvykle nevítězí ten, kdo něco umí, i kdyby to uměl sebelépe, ale ten, kdo má větší charisma. Dává nám to i odpověď na otázku, proč jako první člověk letěl do vesmíru Gagarin a ne jeho, stejně vyškolený a stejně zdatný kolega Titov, i u sovětského politbyra rozhodl zjev a charisma. V podstatě se odehrál podobný průser jako v případě Pygmalion, tvůrce dal svému výtvoru jméno a najednou tady byla místo bezejmenné prodavačky z Kotvy nymfa Ariana, která v případě potřeby i pomůže a poradí nad rozloženými tarotovými kartami. A samozřejmě také napíše nejednu knihu a výraznou měrou pomůže vytvořit oslnivé romantické fotomontáže. Hahaha...

Nicméně nový čas chce nové činy a žádá si nová výtvarná díla a nové knihy, jako například moji poslední knihu Psychopat v rodině. Ale to už je zase trochu o něčem jiném. Například o mně. Děkuji za pozornost. Raven

Moje kniha Psychopat v rodině je v distribuci, nicméně, pokud byste si ji chtěli objednat u mě, čili přímo u zdroje, můžete se mi kdykoliv ozvat na mail:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stále je možné si objednat výklad karet po mailu, popřípadě výklad karet s přihlédnutím k astrologickým konstelacím, popřípadě jakýkoliv horoskop, nativní, tranzitní, partnerský, pracovní, podnikatelský, prostě prakticky na cokoliv. Zvýší se tím vaše šance dosáhnout jakýchkoliv vysněných cílů.

V nabídce mám také digitální superamulet na rok 2019 a na další roky, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a schopnost přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je zatím to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

Další zajímavost - v nabídce mám speciální kurzy Astrologie se svou nahou asistentkou, díky nimž se velmi rychle dovíte základní pravidla, užitečná pro sestavování a výklad horoskopů, což můžete klidně uplatnit i profesionálně, podobně jako to v současnosti dělám i já.

Poznámka ke dni

Chystáme velkou akci, která se bude odehrávat v Muzeu alchymie a pražských mágů na Jánském vršku 8, je to hned nahoře, vedle Nerudovky. Kdy? Bude to 2. a 3. března 2019 a půjde o celodenní akce, kde si ukážeme postup při některých rituálech. Ještě k tomu přinesu další informace.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/