Sex vs. vztahy - občas bohužel i psychopatické vztahy

Dnes vyšlo v časopise Záhady života velké a obsáhlé interview se mnou, čili tak trochu povídání o mém životě a částečně i díle. Redakce citlivě vybrala k oživení textu některé moje starší fotografie z knihy Magie života, což si myslím, že je docela dobře, protože zatím, v posledních letech tyto (moje) fotky používala ke svým vlastním rozhovorům o tom, jak ji "láska málem zabila" pouze Ariana, zatímco se mnou nechtěl nikdo ani prohodit slovo, ani nic rozebírat nebo vysvětlovat, tak jsem rád, že na tomto poli došlo tak trochu k posunu hodnot. Budu velmi rád, když se mi podaří konečně uzavřít životní kapitolu, zvanou Ariana a Raven Argoni, abych se k ní už nemusel nikdy vracet. Moje stěžejní umělecká činnost z této doby patřila sepsání a vydání Magie života, Magie Sexu, Knihy času, Nekonečného příběhu, Fantazie pro všední den a Astrální magie a několika desítek menších, ale i tak docela úspěšných publikací jako Domácí orákulum, Záhady a sex, Kdysi zakázané povídky a hromada dalších. K tomu jsem stvořil několik stovek originálních kolorovaných fotomontáží, tenkrát ještě bez použití photoshopu a měl jsem i několik výstav, to vše je již dávno za mnou a budu rád, když to tak bude brát i široká veřejnost. Nový čas chce nové činy, žádá si nová výtvarná díla a nové knihy, jako například moji poslední knihu Psychopat v rodině. Děkuji za vaši pozornost. Raven

 

Moje kniha Psychopat v rodině je v distribuci, nicméně, pokud byste si ji chtěli objednat u mě, čili přímo u zdroje, můžete se mi kdykoliv ozvat na mail:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stále je možné si objednat výklad karet po mailu, popřípadě výklad karet s přihlédnutím k astrologickým konstelacím, popřípadě jakýkoliv horoskop, nativní, tranzitní, partnerský, pracovní, podnikatelský, prostě prakticky na cokoliv. Zvýší se tím vaše šance dosáhnout jakýchkoliv vysněných cílů.

V nabídce mám také digitální superamulet na rok 2019 a na další roky, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a schopnost přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je zatím to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

Další zajímavost - v nabídce mám speciální kurzy Astrologie se svou nahou asistentkou, díky nimž se velmi rychle dovíte základní pravidla, užitečná pro sestavování a výklad horoskopů, což můžete klidně uplatnit i profesionálně, podobně jako to v současnosti dělám i já.

Poznámka ke dni

Chystáme velkou akci, která se bude odehrávat v Muzeu alchymie a pražských mágů na Jánském vršku 8, je to hned nahoře, vedle Nerudovky.

 

Vítězí Imbolc, zatímco Hromnice jsou v ohrožení?

Monica Star

Zítra máme v kalendáří a všude kolem sebe první únorový den, který se slaví od dob starých Keltů jako Imbolc, svátek mezi zimním slunovratem a jarní rovnodenností. Ohlašuje první příznaky jara. Slunce svítí skrze větve stromů a je cítit stoupající míza od kořenů vzhůru, i půdě se vrací život, vykukují první sněženky. Vzduch voní sluncem a životem. Podle prastarých keltských legend se vrací z podsvětí dospělý bůh se svou bohyní a pomalu přebírá vládu na zemi, zatímco v podzemí zanechává svého starého otce a postupně, jak odchází zima, slábne i moc starého boha až nakonec umírá. Křesťané měli zvláštní zvyk nahrazovat starodávné posvátné dny a svátky svými vlastními a tak se 2. února objevily Hromnice, což je podle křesťanství svátek Uvedení Páně do chrámu, alias očištění Panny Marie. Podle židovské tradice je žena po porodu 40 dní nečistá, nejspíše proto, aby s ní muž ještě nesouložil a neohrozil její zdraví. Musela se proto jít do chrámu očistit a přinést prvorozeného syna. Židé a mnoho dalších starodávných kultur si zakládají na svých prvorozených synech - prvorozené dítě náleží bohu, proto ho Marie symbolicky odnesla do chrámu. Je to něco jako náš křest. V lidových zvycích však Imbolc přetrval a lidé slavili Hromnice skoro úplně stejně. Každý zná pořekadlo – Na Hromnice o hodinu více, ale samozřejmě to neznamená, že by se jako v americkém filmu Na Hromnice o den více, pořád dokola opakoval jeden a ten samý den. Imbolc a Hromnice slaví příchod světla a slunce, takže to znamená, že na Hromnice máme o hodinu delší den, což bylo více vidět, když ještě nebyla elektřina. Stmívá se o hodinu později, než o zimním slunovratu.

Marie se v chrámu dozvěděla, že Ježíš je světlo k osvícení národů a není náhoda, že Imbolc i Hromnice se nazývají svátek světel, tento název je zejména nyní, kdy je velká obliba magie a návratu k pohanství, velmi populární. Hromnice nesou svůj název od jarních bouřek, kterých se lidé v době bez hromosvodů obávali. Na Hromnice se světí v kostele svíce, kterým se říká hromničky, a zapalují se pouze za bouřky, aby ochránily stavení. Moje babička má hromničku každý rok. Na Hromnice hospodyně nesmí vzít do ruky jehlu a něco šít či přišívat, protože se věřilo, že jehla přitahuje blesky. Kdoví, odkud vzal svůj nápad vynálezce hromosvodu či bleskosvodu. Stejně tak se v tento den nesmí tancovat, zpívat, klít a nadávat, ani hromovat a raději ani hlasitě mluvit. Kdo by to porušil, tak musí počítat s tím, že jeho duši nedovede světýlko do nebe. Nebožtíkům se dávaly na Hromnice svěcené svíce do rukou, samozřejmě nezapálené, aby je světýlko vedlo do nebe.

Ve středočeském kraji se stromeček odstrojoval na Tři krále, ale třeba v podkrkonoší až na Hromnice. Tento den se dávají pryč Betlémy z kostelů i domácností a uklízí se veškerá vánoční výzdoba. Po tomto dni už by uschlý stromek přinášel smůlu a místo oslavy života by byl symbolem smrti, protože přichází nový život a nové slunce.
 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/