Sex vs. vztahy - občas bohužel i psychopatické vztahy

Moje kniha Psychopat v rodině je v distribuci, nicméně v rámci informací nebo objednávek se mi můžete kdykoliv ozvat na mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stále je možné objednat si můj nejnovější digitální amulet, hrdý produkt mé vlastní magicko-umělecké dílny. Zvýší se tím vaše šance dosáhnout jakýchkoliv vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

Další zajímavost - v nabídce mám speciální kurzy Astrologie s nahou asistentkou, díky nimž se během krátké doby dovíte základní pravidla, užitečná pro sestavování a výklad horoskopů, což můžete klidně uplatnit i profesionálně, podobně jako to v současnosti dělám já.

 

Poznámka ke dni

Dnes jdeme téměř pod sokolským praporem cvičit do fitka, opět přineseme na tohle zajímavé téma téměř vyčerpávající reportáž. Jak jsem již mnohokrát naznačil, řekl a nesčetněkrát opakoval, když se rozhodnete, že budete pro sebe něco dělat, například cvičit, tak stojíte před složitým rozhodnutím, co, jak, kdy, jak rychle a jakým způsobem "cvičit". Jasně, že vám ve fitku každý "odborník" poradí, jak cvičit a jak se přitom stravovat, ale zkuste najít jediného člověka, kterému by to skutečně pomohlo podle jeho představ. Nenajdete. Proč? Protože tématice a problému cvičení a propojení cvičení s praktickým životem nikdo nerozumí. To mohu zodpovědně jakožto jednasedmdesátiletý guru-cvičitel prohlásit. Neznám nikoho, kdo by vzhledem k celoživotní praxi dosáhl stejných nebo alespoň hodně podobných výsledků jako já. Nedovedu si vysvětlit, jak to, že to lidé nevidí a že si to neuvědomují. Znáte to, jak se říká, že je dobré jít ostatním příkladem. Co ale budete dělat, když si nikdo nevšimne, že se snažíte jít příkladem - ať už děláte cokoliv, najde se hromada lidí, kteří vzhledem k vám nemají žádné výsledky, ale ochotně vám poradí a vysvětlí co všechno děláte špatně a jak to máte dělat dobře. Cvičení je prostě dost velká věda a většinou se lidé, kteří se do cvičení s odvahou a odhodláním pustí, doživotně poškodí. Položte si jednoduchou otázku, proč lidé po překročení šedesátky přestávají chodit do fitka? Proč je začnou bolet klouby a záda a páteř, proč je při cvičení začne bolet hlava, proč jsou chlapi impotentní a ženy nemocné? Když je přitom tolik odborných a dle vlastních slov i vynikajících cvičitelů a trenérů? Možná by to chtělo nějakého toho šamana z deštného pralesa, ale věřte mi, z vlastní zkušenosti se svými klienty mohu jen potvrdit, že jejich "práce" a zásahy do života důvěřivých se hodně těžko napravují.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/