Sex vs. vztahy - občas bohužel i psychopatické vztahy

Moje kniha Psychopat v rodině je v distribuci, nicméně v rámci informací nebo objednávek se mi můžete kdykoliv ozvat na mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stále je možné objednat si můj nejnovější digitální amulet, hrdý produkt mé vlastní magicko-umělecké dílny. Zvýší se tím vaše šance dosáhnout jakýchkoliv vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

Další zajímavost - v nabídce mám speciální kurzy Astrologie s nahou asistentkou, díky nimž se během krátké doby dovíte základní pravidla, užitečná pro sestavování a výklad horoskopů, což můžete klidně uplatnit i profesionálně, podobně jako to v současnosti dělám já.

 

Poznámka ke dni

Pokud se chcete něco naučit, chcete se stát "lepšími", trochu se vytrénovat a podobně, vždy si dávejte pozor na to, do čeho se pustíte... spousta věcí je ve své podstatě ztráta času, patří mezi to i "nezřízené" meditace, mnohahodinové jízdy na kole, urputné pobyty v sauně, ale také otužování, skákání do ledové vody, chození třikrát týdně na 4 hodiny do fitka - na všechno si dávejte pozor. Nejdříve si musíte zjistit, co vám to přinese, někdo chce trochu zhubnout, druhý se chce udržet zdravý, třetí chce lepší kondici, větší fyzickou sílu nebo se chce naučit něco užitečného z prvků sebeobrany. Nedívám se prakticky s žádným nadšením na cokoliv, co souvisí s jakoukoliv hrou. Když budete chodit hrát karty nebo šachy nebo se stanete mistrem dámy, pokeru či žolíků, házíte část svého života do žumpy. Pokud se chcete udržet zdraví, tak jsou nejlepší moje meditace, spojené s cvičením Magie života. Jde o to, že nechcete lámat rekordy, jak dlouho kdo vydrží v igelitovém pytli s ledem, ale jestli vás nebolí klouby, jste relativně zdraví, práceschopní a máte větší fyzickou sílu než ostatní. Jakékoliv otužování je v podstatě pěstování podmíněného reflexu, naučíte se nepřirozeně reagovat na zimu a chlad, ale to neznamená, že vaše klouby budou odolnější, stane se pouze to, že nebudete cítit, jak si škodíte. Podobně by dopadl člověk, který by měl porušené vnímání bolesti. Bolest je od toho, aby varovala, když se ji naučím snášet, je daleko pravděpodobnější, že si natrhnu šlachu nebo doživotně zničím kloub. Však to borci z fitka velmi dobře znají. Takže, pokud něco chcete udělat pro své dobro a vyhnout se frajeřinám, objednejte se ke mně na konzultaci, stačí, když se mi ozvete na mailovou adresu.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/