Sex vs. vztahy - občas bohužel i psychopatické vztahy

Moje kniha Psychopat v rodině je v distribuci, nicméně v rámci informací nebo objednávek se mi můžete kdykoliv ozvat na mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stále je možné objednat si můj nejnovější digitální amulet, hrdý produkt mé vlastní magicko-umělecké dílny. Zvýší se tím vaše šance dosáhnout jakýchkoliv vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

Další zajímavost - v nabídce mám speciální kurzy Astrologie s nahou asistentkou, díky nimž se během krátké doby dovíte základní pravidla, užitečná pro sestavování a výklad horoskopů, což můžete klidně uplatnit i profesionálně, podobně jako to v současnosti dělám já.

 

Poznámka ke dni

Stále se snažím z pana Bohohuslava Kapuciána vypáčit kauci, kterou ode mně dostal, když jsme před sedmi lety začali užívat byt U smaltovny 32. Je to sice už starší chlapec, ale hovadiny, na které se neustále vymlouvá, jsou občas skutečně pozoruhodné. Je nemocný, bere antibiotika, nemá čas, není v Praze, má zlomené žebro, vyřídí to později, teď mi zase řekl, že mi nějaké peníze dá 29. ledna, ale že mi dá jenom polovinu, proč to neřekl. Ale sami vidíte, že občas si člověk vyloženě škemrá o to, aby dostal přes hubu. Možná mu manželka poradila, že když to bude ještě protahovat, že to bude promlčené nebo že se chystá nějaká novela o oddlužení dlužníků. Já osobně takové jednání nechápu. Nedovedu si představit, když jsme za tu smradlavou díru dávali měsíčně 15 tisíc, že bych se byť jednou jedinkrát zpozdil a zaplatil až po pátém, vždy jsem všechno zacáloval ještě před uplynutím minulého měsíce, tohle je typický pražský zlodějíček, stejně tak jako můj vykutálený strýček je typem obecného zlodějíčka. Vyplatí se, když si přečtete moji knížku Psychopat v rodině, protože tam právě podobné chytráky popisuji a je tam i celkem zevrubný popis toho, pomocí jakých metod jednají, jak se na vás snaží a budou snažit vyzrát, jak je poznáte, i když se snaží většinou "pracovat" za vašimi zády a jak s nimi bojovat, popřípadě nebojovat, protože někteří mají skutečně sebevražedné, Roubalovské povahy. Klidně by vás zabili, vy je ale zabít nemůžete, protože prapodivné demokratické zákony drží nad většinou zločinců ochrannou ruku. Ale i tak se vyplatí přečíst si Psychopata v rodině, abyste se lépe orientovali v moderní, soudobé, demokratické džungli, kde vládne jediný, všudypřítomný bůh, pan Mamon, který se nám občas zjevuje v podobě Zlatého Telete. V další publikaci chci ještě rozepsat možnosti, jak se z celkem normálního člověka může stát nebezpečný psychopat například díky onemocnění nebo díky úrazu, to je právě to, co změnilo bratra mé matky. Původně příjemný, veselý mladý hoch, se kterým se dalo normálně bavit a který vás nikdy nepodrazil, naopak se o vás staral a byl vždy připravený s čímkoliv pomoct, měl v osmnácti těžkou nehodu na motocyklu a jakmile člověk inkasuje pecku do hlavy, přímo seshora, takříkajíc do korunní čakry, může dojít k poranění, díky němuž se potom až do konce života projevuje psychopaticky. Najednou máte doma někoho úplně jiného, i když vypadá stejně jako původní exemplář milého příbuzného, ale je to záludná zmije, se kterou se už nemůžete nikdy domluvit. To je pak situace, jak říká klasik, přímo na posrání. Je možné, že se něco podobného stalo i panu Bohohuslavovi, protože se občas projevoval jak zákeřný  pošuk a v mládí dělal zápasníka, to je takový ten pán, co se ještě s jiným pánem svíjí v ringu a raději spadne do mostu na hlavu, než aby se mu dostaly lopatky na zem. To jsou věci, jeden občas nestačí žasnout a pravidlo, "člověk se furt učí" je stále žhavé.

 

 

Tady máme jeden starší videoklípek ze starožitnictví, které dnes už neexistuje, je zajímavé, že majitel starožitnictví byl a stále je přísný vegetarián či vegan a nyní je na místě jeho původního obchodu velké řeznictví, to jsou ty osudové synchronicity. Jinak plno podobných věcí měla doma moje matka, která se zajímala o starožitnosti a těsně před její smrtí se o tytéž starožitnosti začal zajímat i její bratr, který využil její nemoci a když byla v nemocnici, tak pár měsíců před její smrtí celý její byt vyklidil a zlikvidoval. Jsme ale v česku, takže zatím se mi nepodařilo najít nikoho, kdo by se nad tím jakkoliv pozastavil nebo alespoň podivil. Byl to zajímavý pocit, když jsem zjistil, že po mamince nebudu kromě pár šušňů, které zbyly na účtě nic dědit, přestože asi polovina ze všech věcí, které zmizely, byla moje, čili ani do dědictví nepatřila. Si musíte představit, že si hromadu věcí uložíte k mamince, protože je nemáte kam dát, nemáte byt ani peníze, maminka zemře a vy zjistíte, že byt byl už dva měsíce před její smrtí vyklizený. Jediné právo a povinnost, které máte je zaplatit za maminku pohřeb, nu a z takové situace právě nakonec vyrostla moje poslední knížka Psychopat v rodině, však se k tomu ještě budeme vracet a budeme to všechno rozebírat, protože si myslím, že i když jsme v česku, tak by se ani tady podobné případy dít neměly.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/