Sex vs. vztahy - občas bohužel i psychopatické vztahy

Kniha Psychopat v rodině je v distribuci, nicméně v rámci informací nebo objednávek se mi můžete kdykoliv ozvat na mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stále je možné objednat si můj nejnovější digitální amulet, hrdý produkt mé vlastní magicko-umělecké dílny. Zvýší se tím vaše šance dosáhnout jakýchkoliv vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

Další zajímavost - v nabídce mám speciální kurzy Astrologie s nahou asistentkou, díky nimž se během krátké doby dovíte základní pravidla, užitečná pro sestavování a výklad horoskopů, což můžete klidně uplatnit i profesionálně, podobně jako to v současnosti dělám já.

Poznámka ke dni

Lidé mívají a mají komicky krátkou paměť. Nevím, nevím, jestli si pamatujete, jak 29. března 2017 Spojené Království UK ohlásilo své rozhodnutí odejít z Evropské Unie. Od té chvíle se začala odvíjet dvouletá lhůta na přípravu na odchod. Zároveň se rozpoutala obrovská diskuze na téma "vidíte, jak jsou britové schopní a jak my jsme neschopní, oni to dokázali a my ještě ne,"... a já jsem na to tenkrát reagoval slovy: Proč se nepřišli zeptat? Kdyby se totiž přišli zeptat, tak bych jim lámanou angličtinou brilantně sdělil, že v kartách je zcela jasně vidět, že britové z evropské unie neodejdou, čili žádný brexit se konat nebude. Pár dní a týdnů nato se objevily další zprávy, potvrzující, že je to už definitivně odhlasované a objevily se samozřejmě i hlasy, hlásající, že jsem se tedy sekl, neboli zmýlil a že věštba nevyšla. Nevím, nevím, vážení, jak vy, ale já mám docela rád zpětnou vazbu a to ve všem, do čeho jsem kdy jakkoliv zasahoval, takže, kdybych prognostikoval, že příští týden vybuchne Václavské náměstí nebo že na Severní Koreu spadne atomová bomba, tak bych naprosto chápal, kdyby si ze mě lidi dělali prdel, legraci a švandu na téma, proč se seru do věcí, kterým nerozumím, ale zatím bych docela, kdybych byl na druhé straně názorové barikády, raději držel mluvidla a moc bych se k tomu nevyjadřoval, stejně jako to udělali všichni, kteří měli ještě před rokem a půl plnou hubu brexitu a dokonce se tvářili, že v tom směru zařizují veledůležité věci.

 

 

a ještě jednou si pro jistotu zopakujme naše novoroční přání, protože magické období na rituály se pomalu končí až po 21.01.2019.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/