Sex vs. vztahy - občas bohužel i psychopatické vztahy

Knihu Psychopat v rodině dáváme do distribuce, v rámci informací nebo objednávky mi můžete kdykoliv poslat mail.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V rámci lehkého vzpomínání uvádím jedno z našich nejúspěšnějších videí - rozhovor s astrologem Antonínem Baudyšem juniorem. Známe se od roku 1991, kdy jsme se začali setkávat v různých médiích, v televizi, v redakcích, kde jsme diskutovali o esoterice, o psychologii, o astrologii i o výkladu karet a hlavně o tom, co všechno mohou tyto disciplíny lidem poskytnout. Jak stále říkám a neustále to opakuji, jde o využití analogie a synchronicity, dvou věcí, o kterých se stále ví velmi málo a které lidé stále živě odmítají pochopit. Jen tak pro zajímavost - dnes jsem platil u kasy v Bauhausu a pokladní povídá, 666 Kč, ve frontě za mnou to zašumělo, dokonce jsem slyšel horečný šepot - číslo ďábla, no nic, na tom by zase nebylo nic až tak zvláštního, kdybych následně nešel do Billy, kde jsem namátkou koupil pár věcí do kuchyně a pokladní, praví, 666 Kč. Opět to za mnou lehce zašumělo, ale i to by bylo ještě v pohodě, kdybych se hned nato nestavil v Albertu, kde jsem opět platil 666 Kč. Potom jsme se sešli s klientkou v čínské restauraci Le Kou Fu, kde jsme seděli až do 23. hodin a při placení jsme zírali na částku k zaplacení 666 Kč. Poslední karetní výklad byl na člověka, který se narodil roku 1966, inu, někdy se dějí věci, které jsou tak trochu k zamyšlení.

K tomu je stále ještě možné zakoupit si můj nejnovější digitální amulet, hrdý produkt mé vlastní magicko-umělecké dílny. Zvýší se tím vaše šance dosáhnout jakýchkoliv vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

Další zajímavost - v nabídce mám speciální kurzy Astrologie s nahou asistentkou, díky nimž se během krátké doby dovíte základní pravidla, užitečná pro sestavování a výklad horoskopů, což můžete klidně uplatnit i profesionálně, podobně jako to v současnosti dělám já.

Co se týká ostatních zajímavostí a novinek, tak v sobotu je opět cvičení nebo lehká meditace spojená se cvičením, opět je to stále dokola to samé, cvičíme zápěstí, protože člověk je tak silný, jak silné má zápěstí a k tomu lehce trénujeme tricepsy na rukou, protože zdravý triceps dokáže udržet celkové zdraví lépe než deset doktorů. Často to pozoruji i na sobě, že vždycky když někdy, třeba i kvůli práci nebo jiné činnosti trochu polevím v tréninkových dávkách, tak hned se objeví klasické virózy, chrchlání, náběhy na angínu nebo na chřipku a musím si na pár dní lehnout, i když normálně nemocný prakticky nebývám. Potom to chce opět se naladit na myšlenkovou, meditativní a cvičební notu aby se tělo i s myslí, psychosomaticky uvedlo do harmonie a rovnováhy. K tomu máme i celkem jednoduché cvičení, které podporuje rychlost reflexů, vždycky si říkám, škoda, že to nepoužívají ti, kteří často píší na klávesnici počítače, hned by jim práce šla rychleji od ruky, ale zase na druhou stranu, proč by měl člověk podporovat konkurenci? Konkurence je od toho, abychom si měli z čeho dělat srandu, jako že je neschopná, pomalá, hloupá a líná. Tak to má být a za to se budeme jako vždy modlit.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/