Sex vs. vztahy

Knihu Psychopat v rodině uvádíme do oběhu a do distribuce, v rámci informací mi můžete kdykoliv poslat mail, jinak je též možné se zastavit v čínské restauraci Le Kou Fu (Veletržní 10-12), po domluvě se mohu zjevil i s nějakou tou knížkou a s propiskou na podpis rovněž.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. -

K tomu je stále ještě možné zakoupit si můj nejnovější digitální amulet, hrdý produkt mé vlastní magicko-umělecké dílny. Zvýší se tím vaše šance dosáhnout jakýchkoliv vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

Podporuje také paměť - nezapomínáte příliš brzy? Hlavně, jestli jste včera nezapomněli zapálit čtvrtou adventní svíčku.

Další zajímavost - v nabídce mám speciální kurzy Astrologie s nahou asistentkou, díky nimž se během krátké doby dovíte základní pravidla, užitečná pro sestavování a výklad horoskopů, což můžete klidně uplatnit i profesionálně, podobně jako to v současnosti dělám já.

Jak přišel Ježíšek do Simpson baru

Řekl bych, že asi neznáte amerického spisovatele jménem Francis Bret Harte, zřejmě asi neznáte ani Ambrose Bierce nebo Stephena Leacocka a možná jste toho ani moc nečetli od Scotta Fitzgeralda, jasně, znáte Hemingwaye a Karla Čapka, avšak já jsem si liboval v literárních dílech geniálních spisovatelů, kteří byli často odsouváni na významový "okraj", ani nevím, jestli se americká literatura nějak masově či masivně učí na českých školách, je to už dávno, co jsem byl poprvé a naposledy ve škole, to bylo nějak v roce 1954, dva roky předtím pověsili komouši v Praze svého kolegu Slánského, prý kvůli tomu, že měl blbý přízvuk a od té doby jsem se věnoval spíše soukromému studiu, takže jsem přišel i k těmto méně známým americkým autorům. Je čas vánoční a vždycky, když jsou Vánoce, tak si vzpomenu na hezkou povídku od Francise (měl podobné jméno jako Jack the Ripper) Breta Harta nebo Hartehok? To je teď celkem jedno, hlavně, že víme, o koho kráčí - Jak přišel Ježíšek do Simpson Baru, i když viděl jsem i překlady jako Jak přišel Ježíšek do Sakramenta. V drsné divočině žil malý, neduživý hoch, který věřil na Ježíška a věřil také tomu, že Ježíšek nosí hodným dětem dárky. A jak tak o tom mluvil, začali drsní chlapi, kteří se tak nějak pohybovali kolem něho, přemýšlet o tom, co kdyby Ježíšek přišel i k nim? Nějak se jim zalíbila ta myšlenka, že by mohli tak nějak nenápadně zajet do vzdáleného města, bylo to snad den nebo dva dny jízdy na koni, tam by něco chlapci koupili a zase by přijeli zpátky a byla by prdel. Tak se domluvili, že tam zajednou a něco seženou, sebrali pár dolarů, skočili na koně a jeli. Cesta avšak nebyla jednoduchá museli překonat hromadu nástrah, přebrodit řeku, což v zimě nebyla žádná sranda, museli projet územím, které bylo obsazeno divokými Indiány a cesta zpátky, to už byl hotový masakr, nakonec to všechno zdolali snad jen dva chlapi z nich nebo jeden a na pokraji absolutního vyčerpání dovezli chlapci, který se těšil na Ježíška nějakého plyšového medvídka nebo hadrovou hračku, prostě nějakou kokotinu, i když samozřejmě nešlo o to, co to bylo, ale šlo o to, že Ježíšek konečně zavítal i do takových končin jako byl nějaký bezvýznamný Simpson bar. Dobrý, ne? A tak jsem si na tu povídku vždycky vzpomněl, když byly Vánoce a Ježíšek mi zase nasral a možná mi to tak trochu pomáhalo. Sám jsem také napsal několik vánočních povídek, v jedné chytli Ježíška do pasti, nastražené pod stromkem a v jiné povídce, kde také číhali na Ježíška, byli svědkem toho, jak je na Štědrý den vykradli. Ale nebyl to Ježíšek se svým pomocníkem, ale normální bytoví zloději. Myslím, že to bylo i někde publikovaný, ale to už bylo v době, kdy vysušeného Slánského pomalu odřezávali - a jak často říkám, autorská práva, polní tráva, k čemuž musím ještě dodat, že ani ten citát není můj, ale k celkovému kontextu se docela hodí. Tak mám


 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/