Sex vs. vztahy

Knihu Psychopat v rodině uvádíme do oběhu a do distribuce, kdyby přesto nebylo někomu něco jasné, třeba, kde se moje kniha dá sehnat, nechť se mi ozve na můj mail, jinak je též možné se občas zastavit v čínské restauraci Le Kou Fu (Veletržní 10 - hned vedle), když tam zrovna po domluvě budu, nějaké knížky vezmu s sebou a propisku na podpis rovněž.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. -

K tomu je stále ještě možné zakoupit si můj nejnovější digitální amulet, hrdý produkt mé vlastní magicko-umělecké dílny. Zvýší se tím vaše šance dosáhnout jakýchkoliv vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a veškeré schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

Podporuje také paměť - nezapomínáte příliš brzy? Hlavně, jestli jste nezapomněli poslední neděli zapálit třetí adventní svíčku. Víte, jaké by měla být barvy a co vlastně znamená? Zítra zapalujeme čtvrtou adventní svíčku.

Další zajímavost - v nabídce mám speciální kurzy Astrologie s nahou asistentkou, díky nimž se během krátké doby dovíte základní pravidla, užitečná pro sestavování a výklad horoskopů, což můžete klidně uplatnit i profesionálně, podobně jako to v současnosti dělám já.

 

Magický zimní slunovrat - Monica Star

21. a 22.  prosinec jsou nejčarovnější dny v tomto roce, na které se těšila každá čarodějka, vědma, mág či šaman. Noci jsou nejdelší v roce a staří Slované věřili, že v tyto dny mají kouzla a čáry největší moc. Duchové mrtvých přicházejí zpět k nám, na zem. Slunovrat, slovanský Kračun či germánský Yole byl ve všech kulturách mystický den. Yole slavili Germáni, Keltové i severští Vikingové. Všimli jste si, že i na Vánoce mají hřbitovy stejně magickou moc jako na Halloween a Dušičky? To proto, že mrtví opět vstávají z hrobů. Je dobré praktikovat magii předků a zavzpomínat na ně v rodinném kruhu, ale dbejte přitom na ochranu a ochranné rituály. Nejúčinnější jsou právě dnes sexuální rituály. Slované měli na Kračun obrovský rej děsivých masek, který měl za úkol odehnat zlé duchy pod heslem, když jsem jedním z nich, tak mi neublíží. V průvodu masek se extaticky tančilo, popíjely se více či méně alkoholické nápoje a samozřejmě se provozovala ta nejvíce extatická věc na světě, to jsou sexuální radovánky. Na vesnicích se tento zvyk udržel docela dlouho, bylo pár dní v roce, kdy se lidé oddávali divoké extázi a měli styk skoro každý s každým, ale bylo to v rámci rituálů, takže se to nepočítalo a nikdo se neobviňoval z necudného chování, dokonce ani partneři mezi sebou, nedocházelo ani k diverzním citovým vazbám ani k početí dětí, extáze během rituálu patří přání, které se má uskutečnit, nikoliv plození dětí. 22. prosince 2018 je navíc ještě úplněk v Raku, přesně v 18:52, což ještě umocňuje sílu dnešní noci. Sám slunovrat oficiálně nastal během poslední hodiny před půlnocí. Nejlepší magická praktika, kterou mohou vyzkoušet všichni, kteří k tomu budou mít příležitost, je klasické tantrické oddalování orgasmu, které by mělo trvat alespoň hodinu, s vyvrcholením kolem půlnoci. Pokud se do této magické práce pustí partneři, kteří jsou již ověnčení určitými zkušenostmi v této oblasti, tak dnes čarují téměř na jistotu, všechno, co si budou přát pro sebe a většina přání, které si budou přát pro ostatní se během dneška a zítřka začne plnit.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/