Sex vs. vztahy

Křest knihy máme oficiálně za sebou, vše proběhlo naprosto super a na 100% a kdyby přesto nebylo někomu něco jasné, třeba, kde se moje kniha dá sehnat, nechť se mi ozve na můj mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. -

 

Stále ještě máte možnost zakoupit si můj nejnovější digitální amulet, hrdý produkt mé vlastní magicko-umělecké dílny. Zvýší se tím vaše šance dosáhnout jakýchkoliv vysněných cílů. Právě jsem dokončil digitální superamulet na roky 2019 a dále, který v sobě koncentruje veškerou ochranitelskou sílu a veškeré schopnosti přivolat k sobě dobré vlastnosti a v podstatě i cokoliv, co vám může být k užitku. Pokud máte zájem o bližší informace ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Superdevatenáctka je s určitostí to nejlepší, co náš současný trh s amulety a talismany může nabídnout. Neváhejte, informujte se a posléze objednávejte, získáte hodnotu, která je trvalá a kterou s největší pravděpodobností jen tak něco nepřekoná. Digitální superamulet je možné nosit s sebou na paměťové kartě nebo nahraný do mobilu, podle toho, jak se vám to zrovna bude hodit.

Podporuje také paměť - nezapomínáte příliš brzy? Hlavně, jestli jste nezapomněli včera zapálit třetí adventní svíčku. Víte, jaké by měla být barvy a co vlastně znamená? S tou podporou paměti je to dosti důležité, protože, když mám ve stručnosti říct, co je u nás nového - tak minulý měsíc jsme se stěhovali, už nebydlíme v ulici U smaltovny jako dosud, ale odstěhovali jsme se o pár ulic dál. Nebo blíž, podle toho, ze které strany to posuzujeme. Akorát teď jsme poněkud v napětí, jestli pan domácí, tedy bývalý pan domácí mi nezapomene vrátit kauci, na kterou mám podle zákona nárok, už měla být vrácena 30. listopadu, kdy jsem oficiálně ukončil podnájem. Inu, kauce jsou peníze, na které se v podstatě nesmí sáhnout, pouze v případě, když napácháte nějakou škodu, kterou nemůžete hned zaplatit nebo v případě neplacení nájemného. Ani k jednomu nedošlo, pouze došlo k tomu, že pan domácí kauci zřejmě použil pro svou vlastní potřebu, čili na ni sáhnul. Jak jsem již řekl, podle zákona, stát by se to nemělo, ale stalo se. Možná si řeknete, to se v klidu vyřeší, žijeme přece jenom v právním státě, ano, určitě se to v klidu vyřeší, ale pro ostatní je to přece jenom poučení, čili si klademe otázku - co máte udělat, když se ocitnete v situaci, kdy si budete muset pronajmout byt nebo nějaký kumbál, který se vám majitel bude snažit vnutit jako byt. Co by nemělo být v žádné smlouvě opomenuto, na co máte nárok, na co nárok nemáte? Má pan domáví nebo paní domácí právo chodit do pronajatých prostor, když se neohlásí pár dní dopředu? Mně se to stávalo běžně, pan domácí z ulice U smaltovny, bývalý policajt, byl zřejmě zvyklý na určitý druh chování ke svým "klientům", když byl ještě za bolševika ve službě. Jak tedy postupovat, aby se člověk vyvaroval pozdějších nepříjemností? Na to na všechno se budeme snažit odpovědět v naší další chystané elektronické poblikaci Jak přežít bydlení v podnájmu? Všechny naše zkušenosti budou, jak už to u nás bývá zvykem, ze žhavé praxe a z vlastní zkušenosti.

Další zajímavost - v nabídce mám speciální kurzy Astrologie s nahou asistentkou, díky nimž se během krátké doby dovíte základní pravidla, užitečná pro sestavování a výklad horoskopů, což můžete klidně uplatnit i profesionálně, podobně jako to v současnosti dělám já.

 

 

Zde je část knih, které jsem vydal, stačí kliknout.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz

http://www.dobrakartarka.cz/